Vereniging 'RK HAV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tim de Bruijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,36
Tim de Bruijn
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Matthijs de Brouwer
  • Jongens Junior D - 80m - 11,45
Robin Bouwhuizen
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,78
Katja van Eetvelt
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,53
Katja van Eetvelt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,70
Alexandra Elias
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,80

Hoogtepunten

Katja van Eetvelt MJC Ver
  • 4,70
  • Matthijs de Brouwer JJD 80m
  • 11,45
  • Alexandra Elias MJD 1000m
  • 3:29,80
  • Katja van Eetvelt MJC 80m
  • 10,53
  • Alexandra Elias MJD 60m
  • 9,29
  • Xenia Kroonen MJC 80m
  • 11,53
  • Jaro Steels JJD 1000m
  • 3:22,31
  • Tim de Bruijn JJC 100m
  • 12,36
  • Robin Bouwhuizen JJD Kogel
  • 7,78
  • Tim de Bruijn JJC Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 12,36 +0.0 m/s12,40 766


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 --- 779


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,45 -1.0 m/s11,80 547


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 3:22,31 3:35,47 530


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 15,82 -1.2 m/s23,48 339
    9 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 16,27 +0.2 m/s15,50 307


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,03 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 7,78 --- 409


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 10,53 -1.2 m/s10,35 699
    6 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 11,53 -1.2 m/s11,10 535


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 16,04 -0.9 m/s15,13 323


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 17,71 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 7,41 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 4,70 --- 560


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 9,29 -0.4 m/s9,31 495
    21 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 10,09 +0.0 m/s9,90 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 3:29,80 4:05,22 481
    18 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 4:19,41 4:20,02 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 12,86 -0.7 m/s13,03 297
    7 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 13,29 -0.7 m/s13,40 261


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 14,19 --- 204
    10 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 13,07 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 16,17 --- 232


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 6,72 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,15 --- 352
    14 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,42 +0.1 m/s--- 0