Vereniging 'DJA' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tim Klein
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,04
Youri de Wit
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,69
Tim Klein
  • Jongens Junior C - Discus - 46,67
Youri de Wit
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,47
Daan van Dessel
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:03,03
Jim Putter
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,57
Daan van Dessel
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,83
Jim Putter
  • Jongens Junior D - Speer - 22,27
Louis van Oorschot
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,21
Jim Putter
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Anouk Boomaerts
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,26
Lore Goetschalckx
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00

Hoogtepunten

Sanne van Oorschot MJD 60m
  • 9,88
  • Daan Moelands JJC Ver
  • 4,78
  • Anouk Boomaerts MJC 800m
  • 2:39,68
  • Sofie Klein MJC 80m
  • 11,77
  • Tess van Ostaijen MJC Ver
  • 4,22
  • Daan van Dessel JJD 1000m
  • 3:03,03
  • Tim Klein JJC 100mH
  • 15,04
  • Tim Klein JJC Discus
  • 46,67
  • Youri de Wit JJC 100mH
  • 16,69
  • Lore Goetschalckx MJD Ver
  • 4,00
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Bart Mol DJA JC 14,19 +0.0 m/s13,43 511
    17 Finn Hillemans DJA JC 14,86 +0.0 m/s14,50 433


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Daan Moelands DJA JC 2:36,86 2:32,09 496
    8 Bart Mol DJA JC 2:37,76 2:34,03 488


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tim Klein DJA JC 15,04 +0.6 m/s14,63 722
    3 Youri de Wit DJA JC 16,69 +0.6 m/s--- 579


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Finn Hillemans DJA JC 26,98 --- 447


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Klein DJA JC 46,67 --- 700
    12 Joris Klein DJA JC 13,37 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Youri de Wit DJA JC 8,47 --- 446
    9 Joris Klein DJA JC 6,68 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tim Klein DJA JC NM --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Daan Moelands DJA JC 4,78 -0.7 m/s--- 576


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Daan van Dessel DJA JD 12,04 -1.7 m/s--- 462
    9 Louis van Oorschot DJA JD 12,32 -1.7 m/s--- 424
    12 Bram van Dongen DJA JD 12,53 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daan van Dessel DJA JD 3:03,03 3:00,00 674
    14 Aiden Dictus DJA JD 3:43,43 3:50,00 400
    18 Bram van Dongen DJA JD 3:51,10 3:40,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jim Putter DJA JD 13,57 +0.2 m/s14,00 529
    2 Daan van Dessel DJA JD 14,83 +0.7 m/s--- 415
    9 Bram van Dongen DJA JD 16,27 +0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jim Putter DJA JD 22,27 --- 366
    8 Aiden Dictus DJA JD 18,79 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Louis van Oorschot DJA JD 7,21 --- 378
    7 Aiden Dictus DJA JD 6,38 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jim Putter DJA JD 1,40 --- 541


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Louis van Oorschot DJA JD 3,70 -0.7 m/s--- 358


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Sofie Klein DJA MC 11,77 -1.1 m/s11,70 500
    16 Indy Vermeiren DJA MC 12,67 -2.3 m/s13,52 380


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Anouk Boomaerts DJA MC 2:39,68 2:42,07 471
    14 Tess van Ostaijen DJA MC 3:09,36 --- 259


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Benedicte Kimwanga DJA MC 15,09 -1.1 m/s--- 394
    Sofie Klein DJA MC DNS 14,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Anouk Boomaerts DJA MC 21,26 --- 330


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Indy Vermeiren DJA MC 7,50 --- 394


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Benedicte Kimwanga DJA MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Tess van Ostaijen DJA MC 4,22 --- 462
    9 Indy Vermeiren DJA MC 3,83 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Sanne van Oorschot DJA MD 9,88 +0.0 m/s--- 397
    26 Lotte van Dessel DJA MD 11,29 +0.0 m/s--- 202


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Lotte van Dessel DJA MD 4:04,05 --- 296


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Lore Goetschalckx DJA MD 11,98 +0.3 m/s11,50 377


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Lore Goetschalckx DJA MD 13,29 --- 183


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Joni Braspenning DJA MD 11,89 --- 136
    16 Lotte van Dessel DJA MD 9,83 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Joni Braspenning DJA MD 7,49 --- 393
    10 Sanne van Oorschot DJA MD 6,87 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Sanne van Oorschot DJA MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Lore Goetschalckx DJA MD 4,00 +0.8 m/s--- 418
    17 Joni Braspenning DJA MD 3,26 +0.1 m/s--- 0