Vereniging 'Delta Sport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Britt van der Maas MJD 60m
  • 9,51
  • Isabel van Otzel MJD Ver
  • 3,75
  • Lieke Goudswaard MJD 1000m
  • 3:47,26
  • Jasmijn Hage MJD 60m
  • 9,57
  • Jasmijn Hage MJD Kogel
  • 7,44
  •  

    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 9,51 +0.0 m/s--- 457
    14 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 9,57 +0.0 m/s10,00 447
    24 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 10,49 +0.0 m/s10,20 306


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 3:47,26 4:04,00 379
    14 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 3:51,32 --- 358
    19 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 4:20,80 4:31,00 223
    22 Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 4:49,70 --- 117


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 13,35 -0.2 m/s--- 256
    18 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 14,50 -0.2 m/s--- 173
    Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 DQ --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 15,03 --- 223
    12 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 10,54 --- 115


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 13,23 --- 168
    12 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 11,37 --- 123


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 7,44 --- 390
    16 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 5,88 --- 299


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 1,15 --- 352
    13 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 3,75 +0.8 m/s--- 368
    15 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 3,34 -1.1 m/s--- 286