Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tobias de Zeeuw
  • Jongens Junior C - 800m - 2:22,92
Daan Schuit
  • Jongens Junior C - Ver - 5,17
Tobias de Zeeuw
  • Jongens Junior C - Ver - 4,87
Yannick de Jong
  • Jongens Junior D - 80m - 11,00
Benjamin Pijnen
  • Jongens Junior D - Speer - 21,57
Yannick de Jong
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,43
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,23
Demi Peeters
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,72

Hoogtepunten

Yannick de Jong JJD 80m
  • 11,00
  • Mirthe Keijmel MJC 800m
  • 2:43,04
  • Suzanne Verschuren MJC Kogel
  • 9,23
  • Demi Peeters MJD Kogel
  • 7,72
  • Demi Peeters MJD 60m
  • 9,93
  • Daan Schuit JJC Ver
  • 5,17
  • Tobias de Zeeuw JJC 800m
  • 2:22,92
  • Charlene Kommers MJC Hoog
  • 1,30
  • Tobias de Zeeuw JJC Ver
  • 4,87
  • Daan Schuit JJC 100mH
  • 16,71
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 14,03 +0.0 m/s11,13 530


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 2:22,92 2:29,00 631
    11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 2:45,81 2:44,89 421


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 16,71 +0.6 m/s16,05 577


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 5,17 -1.1 m/s--- 654
    3 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,87 +0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 11,00 -1.0 m/s10,50 619
    8 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 12,30 -1.0 m/s12,08 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 3:21,19 3:12,65 537
    10 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3:35,25 3:40,02 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 16,29 +0.2 m/s14,03 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 21,57 --- 353


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,88 +0.8 m/s--- 394
    5 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC DNS 12,55 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC 2:43,04 2:42,16 444
    Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC DNF 2:50,04 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 24,43 --- 385


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 9,23 --- 485


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 9,93 +0.0 m/s--- 389


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 3:49,56 3:52,14 367


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,70 +0.3 m/s11,57 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,65 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 7,72 --- 406


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 3,77 -0.5 m/s--- 372