Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Geert Kanters
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,76
Geert Kanters
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Laura Plug MJC Hoog
  • 1,20
  • Quinten Vermaas JJD 80m
  • 12,09
  • Geert Kanters JJD Hoog
  • 1,40
  • Juul Ardon MJD Kogel
  • 6,96
  • Luna Francois MJD 60m
  • 10,24
  • Marthe van Loon MJC Kogel
  • 7,20
  • Tim Bijvoet JJD 80m
  • 12,17
  • Milou van Meel MJC 80m
  • 12,83
  • Lucas van den Berg JJC Hoog
  • 1,50
  • Jelle van den Heuvel JJC 100m
  • 14,77
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 14,77 +0.0 m/s--- 443
    Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 21,13 +0.6 m/s--- 304
    12 Jelle Francois AV Groene Ster JC 22,04 +0.2 m/s--- 262


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,87 --- 377
    13 Jelle Francois AV Groene Ster JC 12,24 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 12,09 -1.8 m/s--- 455
    7 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 12,17 -2.4 m/s--- 444
    24 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 15,72 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Geert Kanters AV Groene Ster JD 3:37,56 --- 434
    22 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 4:43,32 --- 138


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Geert Kanters AV Groene Ster JD 15,76 -1.2 m/s--- 343
    13 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 16,51 -0.7 m/s--- 291


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Rein Becht AV Groene Ster JD 11,35 --- 136


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 7,08 --- 370
    16 Rein Becht AV Groene Ster JD 4,83 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Geert Kanters AV Groene Ster JD 1,40 --- 541
    11 Rein Becht AV Groene Ster JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 3,08 -0.8 m/s--- 234
    17 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 2,24 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Milou van Meel AV Groene Ster MC 12,83 -0.6 m/s--- 360
    19 Pien Ardon AV Groene Ster MC 13,38 -0.6 m/s--- 296
    21 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 15,58 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 3:05,23 --- 284


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Laura Plug AV Groene Ster MC 14,02 --- 186
    11 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 13,85 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 7,20 --- 377
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 5,98 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Laura Plug AV Groene Ster MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 3,48 --- 314
    15 Pien Ardon AV Groene Ster MC 2,70 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Luna Francois AV Groene Ster MD 10,24 +0.0 m/s--- 342


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Luna Francois AV Groene Ster MD 14,29 -1.6 m/s--- 187
    17 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 14,34 -1.6 m/s--- 184


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Juul Ardon AV Groene Ster MD 13,44 --- 187


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Juul Ardon AV Groene Ster MD 17,06 --- 250


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Juul Ardon AV Groene Ster MD 6,96 --- 363


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Luna Francois AV Groene Ster MD 3,33 +1.3 m/s--- 284
    20 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 3,13 -0.5 m/s--- 0