Vereniging 'AV `56' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Thijs Van Kooten
  • Jongens Junior C - 100m - 13,24
Jesse Van den Dikkenberg
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,74
Thijs Van Kooten
  • Jongens Junior C - 800m - 2:26,06
Koen Steenblok
  • Jongens Junior D - Ver - 4,20
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,97
Tessa Schets
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,97
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,46
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,82
Amy De Graaf
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81
Zoe van Luijk
  • Meisjes Junior D - Speer - 15,75
Yara Karelse
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Brigitte de Geus
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,32

Hoogtepunten

Remco De Baar JJC Hoog
  • 1,50
  • Thijs Van Kooten JJC 800m
  • 2:26,06
  • Thijs Van Kooten JJC 100m
  • 13,24
  • Remco De Baar JJC 100m
  • 13,38
  • Jesse Van den Dikkenberg JJC 800m
  • 2:24,74
  • Iza Nijsse MJC 80m
  • 10,97
  • Tessa Schets MJC 800m
  • 2:32,97
  • Brigitte de Geus MJD 60m
  • 9,07
  • Iza Nijsse MJC Ver
  • 4,81
  • Amy De Graaf MJC 800m
  • 2:35,54
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 13,24 +0.0 m/s--- 634
    5 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 13,38 +0.0 m/s--- 615
    7 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 13,87 +0.0 m/s13,85 550
    19 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 15,95 +0.0 m/s--- 320


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 2:24,74 2:25,19 612
    3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 2:26,06 --- 598
    15 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3:05,58 3:10,00 282


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 19,38 +0.2 m/s20,62 397
    10 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 21,06 +0.2 m/s22,24 308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 23,59 --- 390
    12 Sven Oele AV `56 JC Team 2 14,50 --- 211


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 18,99 --- 288
    9 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 16,55 --- 0
    10 Sven Oele AV `56 JC Team 2 15,09 --- 209


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 7,84 --- 412
    8 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 7,38 --- 387


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 1,50 --- 623
    6 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 1,45 --- 0
    6 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 4,68 -1.7 m/s--- 556
    9 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 4,44 -0.2 m/s--- 0
    16 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3,41 -1.2 m/s--- 300


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 12,72 -1.7 m/s--- 374
    17 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 12,99 -2.4 m/s--- 341
    22 Niels Oele AV `56 JD Team 1 14,43 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3:21,66 --- 534
    21 Rody Dees AV `56 JD Team 1 4:21,54 --- 220


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 16,17 -0.7 m/s--- 314
    19 Niels Oele AV `56 JD Team 1 19,76 +0.7 m/s--- 111


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 15,43 --- 231
    12 Rody Dees AV `56 JD Team 1 11,74 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 4,90 --- 234
    15 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 4,84 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 1,15 --- 352
    Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 4,20 +1.7 m/s--- 458
    6 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 3,78 -1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 10,97 -1.2 m/s10,96 624
    10 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 11,83 -1.1 m/s11,60 491
    20 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 13,48 -2.3 m/s12,75 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 2:32,97 2:32,92 531
    4 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 2:35,54 2:27,00 508
    8 Yara Burg AV `56 MC Team 1 3:02,44 4:25,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 14,46 -0.9 m/s15,08 447
    8 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 16,08 -0.6 m/s13,85 321


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 19,55 --- 298


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 8,82 --- 464
    4 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 8,67 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 1,35 --- 499
    7 Yara Burg AV `56 MC Team 1 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 4,81 --- 583
    14 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 3,00 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 9,07 -1.7 m/s9,02 536
    23 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 10,32 +0.0 m/s--- 330
    25 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 11,06 +0.0 m/s--- 231


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3:37,13 3:28,00 436
    7 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 3:43,06 3:31,16 402
    9 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 3:46,47 3:40,76 384
    11 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3:48,57 --- 372
    13 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 3:50,17 3:45,87 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 13,76 -0.2 m/s--- 225
    15 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 14,28 -0.2 m/s--- 188
    19 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 14,87 -0.2 m/s--- 149


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,75 --- 238
    4 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 15,45 --- 0
    13 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 10,28 --- 108
    15 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 8,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 12,77 --- 157
    14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 10,58 --- 0
    17 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 9,20 --- 67


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 6,44 --- 333
    14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 6,24 --- 321
    15 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 6,11 --- 0
    19 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 4,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 --- 462
    6 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,25 --- 0
    Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 4,32 +0.3 m/s--- 482
    6 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,91 -1.5 m/s--- 0
    12 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3,48 -1.3 m/s--- 314
    21 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 2,60 +0.6 m/s--- 0