Vereniging 'ARV Achilles' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Roy van den Broek
  • Jongens Junior C - Speer - 29,99
Kaylee Damen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Sophie van Gurp
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,16

Hoogtepunten

Kaylee Damen MJC Ver
  • 4,46
  • Roy van den Broek JJC Ver
  • 4,12
  • Anouk Taks MJD 60m
  • 9,55
  • Sophie van Gurp MJD 1000m
  • 3:30,16
  • Kaylee Damen MJC Hoog
  • 1,35
  • Roy van den Broek JJC Speer
  • 29,99
  • Sandro Amantia JJD 1000m
  • 3:47,41
  • Meike van Arendonk MJC Hoog
  • 1,25
  • Finn Jansen JJD 1000m
  • 3:50,01
  • Niels Mouws JJC Ver
  • 4,64
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 25,45 +0.6 m/s--- 129


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Roy van den Broek ARV Achilles JC 29,99 --- 495
    10 Niels Mouws ARV Achilles JC 17,69 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Roy van den Broek ARV Achilles JC 17,76 --- 264


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 5,78 --- 292


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Niels Mouws ARV Achilles JC 4,64 +0.2 m/s--- 548
    13 Roy van den Broek ARV Achilles JC 4,12 -1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Finn Jansen ARV Achilles JD 14,06 -2.4 m/s--- 224


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sandro Amantia ARV Achilles JD 3:47,41 --- 379
    17 Finn Jansen ARV Achilles JD 3:50,01 4:00,00 365


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Sam Jansen ARV Achilles JD 16,42 -0.7 m/s--- 297
    16 Cas van Arendonk ARV Achilles JD 18,20 -0.7 m/s--- 190
    20 David Hultermans ARV Achilles JD 23,42 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 David Hultermans ARV Achilles JD 9,40 --- 84
    Cas van Arendonk ARV Achilles JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Sam Jansen ARV Achilles JD 6,14 --- 315
    11 Sandro Amantia ARV Achilles JD 6,02 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,15 --- 352
    Enrico Rockx ARV Achilles JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Enrico Rockx ARV Achilles JD 3,21 -1.3 m/s--- 260
    12 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 3,18 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Sabine Dirven ARV Achilles MC 12,41 -1.1 m/s12,05 413
    14 Esri Reesink ARV Achilles MC 12,49 -0.6 m/s--- 402
    Anne Kieneker ARV Achilles MC DNS 11,93 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Milou Twaalfhoven ARV Achilles MC 3:03,60 --- 295
    10 Sabine Dirven ARV Achilles MC 3:05,02 --- 286
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 3:07,22 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Esri Reesink ARV Achilles MC 16,82 -1.1 m/s--- 271
    11 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 17,77 -1.1 m/s--- 214
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 22,12 -1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 18,53 --- 279
    9 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 16,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 7,87 --- 414
    10 Fleur Verheijen ARV Achilles MC 7,04 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kaylee Damen ARV Achilles MC 1,35 --- 499
    10 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,46 --- 510
    10 Anne Kieneker ARV Achilles MC 3,76 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Anouk Taks ARV Achilles MD 9,55 -0.4 m/s9,68 450
    17 Eline Luteijn ARV Achilles MD 9,81 -0.4 m/s9,84 408


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3:30,16 3:35,00 479
    16 Mila Prinsen ARV Achilles MD 4:09,81 4:07,00 269


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Eline Luteijn ARV Achilles MD 13,61 -1.6 m/s14,83 236


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Anouk Taks ARV Achilles MD 7,28 --- 382
    12 Mila Prinsen ARV Achilles MD 6,67 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3,93 -0.4 m/s--- 404