Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100m - 12,40
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,85
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - Ver - 5,98
Julius Schletterer
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,21
Kasper Koopman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:20,65
Sem Euser
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,72
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,75
Felien Wibbelink
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,77
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,81
Chloë Zerbib
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,76
Daphne Blaas
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Yasmine de Kraker
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00

Hoogtepunten

Jeffrey Rijkhals JJC Ver
  • 5,98
  • Daphne Blaas MJD Hoog
  • 1,30
  • Jeffrey Rijkhals JJC 100m
  • 12,40
  • Julius Schletterer JJD 1000m
  • 3:15,21
  • Felien Wibbelink MJD 1000m
  • 3:27,77
  • Kasper Koopman JJD 1000m
  • 3:20,65
  • Jeffrey Rijkhals JJC 100mH
  • 15,85
  • Chloë Zerbib MJD 60m
  • 9,09
  • Loïs van den Berge MJD 60m
  • 8,75
  • Yasmine de Kraker MJD Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 12,40 +0.0 m/s12,42 759
    15 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 14,75 +0.0 m/s--- 445


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 2:42,43 --- 449


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 15,85 +0.6 m/s--- 648


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 5,98 +0.3 m/s--- 806
    12 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 4,17 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 11,61 -1.0 m/s11,88 523
    15 Sem Euser Dynamica ADSV JD 12,73 -1.0 m/s12,28 372


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 3:15,21 3:19,06 580
    3 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:20,65 3:20,81 541
    9 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3:31,62 3:33,88 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 16,19 +0.7 m/s--- 313
    14 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 16,57 -1.2 m/s17,71 287


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 21,38 --- 350


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sem Euser Dynamica ADSV JD 7,72 --- 406


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,77 -0.9 m/s--- 372


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,75 -1.7 m/s8,62 598
    5 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 9,09 -0.4 m/s9,34 532
    16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 9,64 -1.7 m/s9,26 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 3:27,77 3:30,27 494
    4 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 3:34,06 --- 455


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,81 +0.3 m/s11,41 394
    9 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 13,43 -0.7 m/s12,65 250


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,43 --- 186


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 20,76 --- 321
    8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,17 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 7,71 --- 405


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 --- 0
    1 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,00 -0.8 m/s--- 418
    9 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,76 -0.6 m/s--- 0