Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Achilles ACHL 23
AV Groene Ster GRST 18
AV Scheldesport SCSP 12
AV `56 AV56 36
Delta Sport DLSP 9
DJA DJA 20
Dynamica ADSV DNMC 14
RK HAV RKHV 13
Spado SPDO 49
SV Diomedon DMDN 7
THOR THOR 35

Prijzen

Tim de Bruijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,36
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100m - 12,40
Thijs Van Kooten
  • Jongens Junior C - 100m - 13,24
Tobias de Zeeuw
  • Jongens Junior C - 800m - 2:22,92
Jesse Van den Dikkenberg
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,74
Thijs Van Kooten
  • Jongens Junior C - 800m - 2:26,06
Tim Klein
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,04
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,85
Youri de Wit
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,69
Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Speer - 40,29
Roy van den Broek
  • Jongens Junior C - Speer - 29,99
Wouter de Vrind
  • Jongens Junior C - Speer - 27,48
Tim Klein
  • Jongens Junior C - Discus - 46,67
Sander van Mansfeld
  • Jongens Junior C - Discus - 28,27
Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Discus - 21,21
Sander van Mansfeld
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,43
Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,92
Youri de Wit
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,47
Tim de Bruijn
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Jochem Huijbregts
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Mink Tebbens
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - Ver - 5,98
Daan Schuit
  • Jongens Junior C - Ver - 5,17
Tobias de Zeeuw
  • Jongens Junior C - Ver - 4,87
Pim van der Maale
  • Jongens Junior D - 80m - 10,73
Yannick de Jong
  • Jongens Junior D - 80m - 11,00
Matthijs de Brouwer
  • Jongens Junior D - 80m - 11,45
Daan van Dessel
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:03,03
Julius Schletterer
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,21
Kasper Koopman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:20,65
Jim Putter
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,57
Daan van Dessel
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,83
Geert Kanters
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,76
Finn van Zomeren
  • Jongens Junior D - Speer - 22,93
Jim Putter
  • Jongens Junior D - Speer - 22,27
Benjamin Pijnen
  • Jongens Junior D - Speer - 21,57
Robin Bouwhuizen
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,78
Sem Euser
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,72
Louis van Oorschot
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,21
Geert Kanters
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Jim Putter
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Yannick de Jong
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Pim van der Maale
  • Jongens Junior D - Ver - 5,06
Koen Steenblok
  • Jongens Junior D - Ver - 4,20
Tim Withagen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,89
Katja van Eetvelt
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,53
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,97
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,04
Eefke Leeuwis
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,46
Brittany Cools
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,42
Tessa Schets
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,97
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,32
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,64
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,46
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Discus - 29,87
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,43
Anouk Boomaerts
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,26
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,96
Suzanne Verschuren
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,23
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,82
Kaylee Damen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Amy De Graaf
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Cindy Jansen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Esmee de Baat
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Nicole Banka
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Fenna van Amen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,91
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81
Katja van Eetvelt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,70
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,67
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,74
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,75
Felien Wibbelink
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,77
Alexandra Elias
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,80
Sophie van Gurp
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:30,16
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,55
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,09
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,81
Tinka Fokke
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,61
Jorie van der Laan
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,46
Zoe van Luijk
  • Meisjes Junior D - Speer - 15,75
Stara Carmelia
  • Meisjes Junior D - Discus - 21,97
Chloë Zerbib
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,76
Tinka Fokke
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,70
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,44
Floor Verkaart
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,73
Demi Peeters
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,72
Daphne Blaas
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Yasmine de Kraker
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Yara Karelse
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Fenne Bijlhouwer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Anne de Barbanson
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Brigitte de Geus
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,32
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,24
Loïs van den Berge
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00
Lore Goetschalckx
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00

Hoogtepunten

Tim de Bruijn RKHV JJC 100m
  • 12,36
  • Tim Klein DJA JJC 100mH
  • 15,04
  • Eva van Mook THOR MJC 80m
  • 11,04
  • Jeffrey Rijkhals DNMC JJC 100m
  • 12,40
  • Jeffrey Rijkhals DNMC JJC Ver
  • 5,98
  • Tim de Bruijn RKHV JJC Hoog
  • 1,70
  • Georgina Blaine SPDO MJD 60m
  • 8,67
  • Katja van Eetvelt RKHV MJC 80m
  • 10,53
  • Lotte Haest SPDO MJC Kogel
  • 12,96
  • Iza Nijsse AV56 MJC 80m
  • 10,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 12,36 +0.0 m/s12,40 766
    2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 12,40 +0.0 m/s12,42 759
    3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 13,24 +0.0 m/s--- 634
    4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 13,32 +0.0 m/s13,17 623
    5 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 13,38 +0.0 m/s--- 615
    6 Gijs Houben THOR JC Team 1 13,60 +0.0 m/s13,38 585
    7 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 13,87 +0.0 m/s13,85 550
    8 David de Vos SV Diomedon JC 13,89 +0.0 m/s--- 548
    9 Mink Tebbens THOR JC Team 1 13,92 +0.0 m/s13,84 544
    10 Quinten Steijns Spado JC Team 1 13,98 +0.0 m/s13,79 536
    11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 14,03 +0.0 m/s11,13 530
    12 Joost Simons SV Diomedon JC 14,16 +0.0 m/s--- 514
    13 Bart Mol DJA JC 14,19 +0.0 m/s13,43 511
    14 Cas van Wesel THOR JC Team 1 14,23 +0.0 m/s13,82 0
    15 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 14,75 +0.0 m/s--- 445
    16 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 14,77 +0.0 m/s--- 443
    17 Finn Hillemans DJA JC 14,86 +0.0 m/s14,50 433
    18 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 15,01 +0.0 m/s14,82 0
    19 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 15,95 +0.0 m/s--- 320
    20 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,20 +0.0 m/s--- 0
    Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 2:22,92 2:29,00 631
    2 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 2:24,74 2:25,19 612
    3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 2:26,06 --- 598
    4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 2:32,64 2:32,32 534
    5 Quinten Steijns Spado JC Team 1 2:33,13 2:38,46 530
    6 Cas van Wesel THOR JC Team 1 2:34,12 2:35,07 520
    7 Daan Moelands DJA JC 2:36,86 2:32,09 496
    8 Bart Mol DJA JC 2:37,76 2:34,03 488
    9 Tim van Iersel THOR JC Team 2 2:38,16 2:39,01 485
    10 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 2:42,43 --- 449
    11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 2:45,81 2:44,89 421
    12 Roland van Dijk THOR JC Team 1 2:49,64 --- 392
    13 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 2:57,87 3:00,78 0
    14 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 2:59,91 --- 319
    15 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3:05,58 3:10,00 282


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tim Klein DJA JC 15,04 +0.6 m/s14,63 722
    2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 15,85 +0.6 m/s--- 648
    3 Youri de Wit DJA JC 16,69 +0.6 m/s--- 579
    4 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 16,71 +0.6 m/s16,05 577
    5 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 18,92 +0.6 m/s16,12 425
    6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 19,38 +0.2 m/s20,62 397
    7 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 19,97 +0.6 m/s18,90 364
    8 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 20,61 +0.6 m/s19,10 0
    9 Gijs Houben THOR JC Team 1 20,76 +0.2 m/s20,83 323
    10 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 21,06 +0.2 m/s22,24 308
    11 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 21,13 +0.6 m/s--- 304
    12 Jelle Francois AV Groene Ster JC 22,04 +0.2 m/s--- 262
    13 Rick van der Linden SV Diomedon JC 22,13 +0.6 m/s--- 258
    14 Roland van Dijk THOR JC Team 1 22,47 +0.2 m/s--- 243
    15 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 25,45 +0.6 m/s--- 129


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 40,29 --- 644
    2 Roy van den Broek ARV Achilles JC 29,99 --- 495
    3 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 27,48 --- 455
    4 Finn Hillemans DJA JC 26,98 --- 447
    5 Cas van Wesel THOR JC Team 1 23,97 --- 0
    6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 23,59 --- 390
    7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,87 --- 377
    8 Tim van Iersel THOR JC Team 2 18,40 --- 293
    9 Jude Khalil THOR JC Team 2 17,85 --- 0
    10 Niels Mouws ARV Achilles JC 17,69 --- 0
    11 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 17,65 --- 0
    12 Sven Oele AV `56 JC Team 2 14,50 --- 211
    13 Jelle Francois AV Groene Ster JC 12,24 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Klein DJA JC 46,67 --- 700
    2 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 28,27 --- 448
    3 Pim Nuijten Spado JC Team 1 21,21 --- 329
    4 David de Vos SV Diomedon JC 21,18 --- 329
    5 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 18,99 --- 288
    6 Roy van den Broek ARV Achilles JC 17,76 --- 264
    7 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,99 --- 0
    8 Maarten Franken Spado JC Team 1 16,64 --- 0
    9 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 16,55 --- 0
    10 Sven Oele AV `56 JC Team 2 15,09 --- 209
    11 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 14,24 --- 190
    12 Joris Klein DJA JC 13,37 --- 0
    13 Marc van den Boom THOR JC Team 1 13,01 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 9,43 --- 495
    2 Pim Nuijten Spado JC Team 1 8,92 --- 469
    3 Youri de Wit DJA JC 8,47 --- 446
    4 Joost Simons SV Diomedon JC 7,92 --- 417
    5 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 7,84 --- 412
    6 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 7,84 --- 0
    7 Maarten Franken Spado JC Team 1 7,40 --- 0
    8 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 7,38 --- 387
    9 Joris Klein DJA JC 6,68 --- 0
    10 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 5,78 --- 292


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 --- 779
    2 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,60 --- 702
    2 Mink Tebbens THOR JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 1,50 --- 623
    4 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 --- 623
    6 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 1,45 --- 0
    7 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 1,45 --- 582
    8 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 1,45 --- 0
    9 David de Vos SV Diomedon JC 1,40 --- 541
    10 Joost Simons SV Diomedon JC 1,40 --- 0
    11 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 1,40 --- 541
    12 Dani Meertens Spado JC Team 1 1,25 --- 0
    Tim Klein DJA JC NM --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 5,98 +0.3 m/s--- 806
    2 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 5,17 -1.1 m/s--- 654
    3 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,87 +0.1 m/s--- 0
    4 Daan Moelands DJA JC 4,78 -0.7 m/s--- 576
    5 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 4,68 -1.7 m/s--- 556
    6 Niels Mouws ARV Achilles JC 4,64 +0.2 m/s--- 548
    7 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 4,61 +0.1 m/s--- 542
    8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 4,58 -0.9 m/s--- 535
    9 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 4,44 -0.2 m/s--- 0
    10 Jude Khalil THOR JC Team 2 4,19 -0.1 m/s--- 456
    11 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 4,18 +0.2 m/s--- 0
    12 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 4,17 -0.8 m/s--- 0
    13 Roy van den Broek ARV Achilles JC 4,12 -1.3 m/s--- 0
    14 Marc van den Boom THOR JC Team 1 3,84 -2.2 m/s--- 0
    15 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 3,43 -1.9 m/s--- 0
    16 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3,41 -1.2 m/s--- 300
    Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 10,73 -1.0 m/s10,87 664
    2 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 11,00 -1.0 m/s10,50 619
    3 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,45 -1.0 m/s11,80 547
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 11,61 -1.0 m/s11,88 523
    5 Daan van Dessel DJA JD 12,04 -1.7 m/s--- 462
    6 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 12,09 -1.8 m/s--- 455
    7 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 12,17 -2.4 m/s--- 444
    8 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 12,30 -1.0 m/s12,08 0
    9 Louis van Oorschot DJA JD 12,32 -1.7 m/s--- 424
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 12,33 -1.8 m/s12,66 423
    11 Bjarne Maas Spado JD Team 1 12,47 -1.8 m/s12,57 405
    12 Bram van Dongen DJA JD 12,53 -1.7 m/s--- 0
    13 Keano Withagen Spado JD Team 1 12,56 -1.8 m/s12,80 394
    14 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 12,72 -1.7 m/s--- 374
    15 Sem Euser Dynamica ADSV JD 12,73 -1.0 m/s12,28 372
    16 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 12,84 -1.7 m/s--- 359
    17 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 12,99 -2.4 m/s--- 341
    18 Yannick Witte Spado JD Team 2 13,07 -1.7 m/s--- 332
    19 Alex Franssen THOR JD Team 1 13,07 -1.8 m/s13,48 0
    20 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 13,42 -1.8 m/s14,01 0
    21 Finn Jansen ARV Achilles JD 14,06 -2.4 m/s--- 224
    22 Niels Oele AV `56 JD Team 1 14,43 -2.4 m/s--- 0
    23 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 14,91 -2.4 m/s--- 143
    24 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 15,72 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daan van Dessel DJA JD 3:03,03 3:00,00 674
    2 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 3:15,21 3:19,06 580
    3 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:20,65 3:20,81 541
    4 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 3:21,19 3:12,65 537
    5 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3:21,66 --- 534
    6 Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 3:22,31 3:35,47 530
    7 Tim Withagen Spado JD Team 1 3:25,38 3:21,25 509
    8 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 3:27,04 3:38,56 498
    9 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3:31,62 3:33,88 0
    10 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3:35,25 3:40,02 0
    11 Geert Kanters AV Groene Ster JD 3:37,56 --- 434
    12 Joy Gerrits THOR JD Team 1 3:39,34 3:46,60 423
    13 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 3:43,34 3:35,56 0
    14 Aiden Dictus DJA JD 3:43,43 3:50,00 400
    15 Sandro Amantia ARV Achilles JD 3:47,41 --- 379
    16 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 3:48,91 3:57,08 371
    17 Finn Jansen ARV Achilles JD 3:50,01 4:00,00 365
    18 Bram van Dongen DJA JD 3:51,10 3:40,00 0
    19 Yannick Witte Spado JD Team 2 3:53,39 --- 347
    20 Felix Linders Spado JD Team 2 3:53,96 --- 345
    21 Rody Dees AV `56 JD Team 1 4:21,54 --- 220
    22 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 4:43,32 --- 138
    23 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 4:52,64 --- 107


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jim Putter DJA JD 13,57 +0.2 m/s14,00 529
    2 Daan van Dessel DJA JD 14,83 +0.7 m/s--- 415
    3 Geert Kanters AV Groene Ster JD 15,76 -1.2 m/s--- 343
    4 Pim van der Maale THOR JD Team 1 15,77 -1.2 m/s15,81 343
    5 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 15,82 -1.2 m/s23,48 339
    6 Bjarne Maas Spado JD Team 1 15,90 +0.2 m/s14,01 333
    7 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 16,17 -0.7 m/s--- 314
    8 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 16,19 +0.7 m/s--- 313
    9 Bram van Dongen DJA JD 16,27 +0.7 m/s--- 0
    10 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 16,27 +0.2 m/s15,50 307
    11 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 16,29 +0.2 m/s14,03 0
    12 Sam Jansen ARV Achilles JD 16,42 -0.7 m/s--- 297
    13 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 16,51 -0.7 m/s--- 291
    14 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 16,57 -1.2 m/s17,71 287
    15 Keano Withagen Spado JD Team 1 16,67 +0.2 m/s14,90 281
    16 Cas van Arendonk ARV Achilles JD 18,20 -0.7 m/s--- 190
    17 Yannick Witte Spado JD Team 2 18,29 +0.7 m/s--- 185
    18 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 18,39 -1.2 m/s16,90 0
    19 Niels Oele AV `56 JD Team 1 19,76 +0.7 m/s--- 111
    20 David Hultermans ARV Achilles JD 23,42 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 22,93 --- 378
    2 Jim Putter DJA JD 22,27 --- 366
    3 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 21,57 --- 353
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 21,38 --- 350
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 20,83 19,59 340
    6 Jamie van Steen THOR JD Team 1 20,47 --- 0
    7 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 19,35 --- 312
    8 Aiden Dictus DJA JD 18,79 --- 0
    9 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 15,43 --- 231
    10 Max Pelle Spado JD Team 2 14,17 --- 0
    11 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 14,06 --- 0
    12 Rody Dees AV `56 JD Team 1 11,74 --- 0
    13 Rein Becht AV Groene Ster JD 11,35 --- 136
    14 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,03 --- 0
    15 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 10,96 --- 126
    16 David Hultermans ARV Achilles JD 9,40 --- 84
    Cas van Arendonk ARV Achilles JD NM --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 7,78 --- 409
    2 Sem Euser Dynamica ADSV JD 7,72 --- 406
    3 Louis van Oorschot DJA JD 7,21 --- 378
    4 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 7,08 --- 370
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 6,79 6,14 353
    6 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 6,73 --- 350
    7 Aiden Dictus DJA JD 6,38 --- 0
    8 Dani Goorden THOR JD Team 2 6,31 --- 325
    9 Sam Jansen ARV Achilles JD 6,14 --- 315
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 6,09 --- 312
    11 Sandro Amantia ARV Achilles JD 6,02 --- 0
    12 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 5,01 --- 0
    13 Max Pelle Spado JD Team 2 4,97 --- 0
    14 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 4,90 --- 234
    15 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 4,84 --- 0
    16 Rein Becht AV Groene Ster JD 4,83 --- 0
    17 Alex Franssen THOR JD Team 1 4,45 --- 0
    18 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 3,25 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Geert Kanters AV Groene Ster JD 1,40 --- 541
    1 Jim Putter DJA JD 1,40 --- 541
    3 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 1,35 --- 499
    4 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,30 --- 462
    4 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,30 --- 462
    6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426
    6 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 1,25 --- 426
    6 Joy Gerrits THOR JD Team 1 1,25 --- 426
    9 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 1,20 --- 0
    9 Jamie van Steen THOR JD Team 1 1,20 --- 0
    11 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,15 --- 352
    11 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 1,15 --- 352
    13 Rein Becht AV Groene Ster JD 1,15 --- 0
    Enrico Rockx ARV Achilles JD NM --- 0
    Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 NM --- 0
    Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 5,06 +0.3 m/s--- 632
    2 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 4,20 +1.7 m/s--- 458
    3 Tim Withagen Spado JD Team 1 3,89 +0.1 m/s--- 396
    4 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,88 +0.8 m/s--- 394
    5 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -1.4 m/s--- 0
    6 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 3,78 -1.0 m/s--- 0
    7 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 3,78 -3.1 m/s--- 374
    8 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,77 -0.9 m/s--- 372
    9 Louis van Oorschot DJA JD 3,70 -0.7 m/s--- 358
    10 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 3,45 -2.4 m/s--- 0
    11 Enrico Rockx ARV Achilles JD 3,21 -1.3 m/s--- 260
    12 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 3,18 -1.6 m/s--- 0
    13 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 3,14 -1.3 m/s--- 0
    14 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 3,08 -0.8 m/s--- 234
    15 Luuk Paulussen THOR JD Team 2 3,04 -1.8 m/s--- 226
    16 Alex Franssen THOR JD Team 1 3,03 -0.7 m/s--- 0
    17 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 2,24 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 10,53 -1.2 m/s10,35 699
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 10,97 -1.2 m/s10,96 624
    3 Eva van Mook THOR MC 11,04 -1.2 m/s10,93 612
    4 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 11,27 -1.2 m/s11,06 575
    5 Trijntje v... Elzakker Spado MC Team 1 11,51 -1.2 m/s10,73 538
    6 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 11,53 -1.2 m/s11,10 535
    7 Ancia van den Bos THOR MC 11,67 -2.3 m/s--- 515
    8 Sofie Klein DJA MC 11,77 -1.1 m/s11,70 500
    9 Do van den Broek THOR MC 11,81 -2.3 m/s--- 0
    10 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 11,83 -1.1 m/s11,60 491
    11 Ella Marquet Spado MC Team 1 11,94 -1.1 m/s11,50 0
    12 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 12,09 -1.1 m/s12,27 455
    13 Sabine Dirven ARV Achilles MC 12,41 -1.1 m/s12,05 413
    14 Esri Reesink ARV Achilles MC 12,49 -0.6 m/s--- 402
    15 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 12,62 -0.6 m/s--- 386
    16 Indy Vermeiren DJA MC 12,67 -2.3 m/s13,52 380
    17 Milou van Meel AV Groene Ster MC 12,83 -0.6 m/s--- 360
    18 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 13,10 -0.6 m/s--- 328
    19 Pien Ardon AV Groene Ster MC 13,38 -0.6 m/s--- 296
    20 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 13,48 -2.3 m/s12,75 0
    21 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 15,58 -0.6 m/s--- 0
    Anne Kieneker ARV Achilles MC DNS 11,93 0
    Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC DNS 12,55 0
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS 12,64 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eefke Leeuwis Spado MC Team 1 2:28,46 2:30,63 574
    2 Brittany Cools Spado MC Team 1 2:32,42 2:36,18 536
    3 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 2:32,97 2:32,92 531
    4 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 2:35,54 2:27,00 508
    5 Anouk Boomaerts DJA MC 2:39,68 2:42,07 471
    6 Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC 2:43,04 2:42,16 444
    7 Do van den Broek THOR MC 2:55,65 --- 348
    8 Yara Burg AV `56 MC Team 1 3:02,44 4:25,00 0
    9 Milou Twaalfhoven ARV Achilles MC 3:03,60 --- 295
    10 Sabine Dirven ARV Achilles MC 3:05,02 --- 286
    11 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 3:05,23 --- 284
    12 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3:05,56 --- 282
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 3:07,22 --- 0
    14 Tess van Ostaijen DJA MC 3:09,36 --- 259
    15 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3:45,40 --- 76
    Ancia van den Bos THOR MC DQ 2:45,00 0
    Lisa Verkaart Spado MC Team 1 DNS 2:43,14 0
    Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC DNF 2:50,04 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 13,32 -0.6 m/s12,45 554
    2 Eva van Mook THOR MC 13,64 -0.6 m/s14,05 522
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 14,46 -0.9 m/s15,08 447
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 14,66 -0.6 m/s13,97 430
    5 Benedicte Kimwanga DJA MC 15,09 -1.1 m/s--- 394
    6 Fenna van Amen THOR MC 15,84 -0.9 m/s--- 338
    7 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 16,04 -0.9 m/s15,13 323
    8 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 16,08 -0.6 m/s13,85 321
    9 Lois Michielsen Spado MC Team 1 16,17 -0.9 m/s16,19 0
    10 Esri Reesink ARV Achilles MC 16,82 -1.1 m/s--- 271
    11 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 17,77 -1.1 m/s--- 214
    12 Esmee de Baat Spado MC Team 2 17,99 -0.9 m/s15,30 201
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 22,12 -1.1 m/s--- 0
    Sofie Klein DJA MC DNS 14,50 0
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 29,87 --- 473
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 24,43 --- 385
    3 Anouk Boomaerts DJA MC 21,26 --- 330
    4 Nicole Banka SV Diomedon MC 20,07 --- 308
    5 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 19,55 --- 298
    6 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 18,53 --- 279
    7 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 17,71 --- 0
    8 Rikke Knobel THOR MC 17,53 --- 259
    9 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 16,49 --- 0
    10 Laura Plug AV Groene Ster MC 14,02 --- 186
    11 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 13,85 --- 0
    12 Daphne Stok Spado MC Team 2 12,18 --- 143
    13 Vera Hultermans Spado MC Team 2 11,35 --- 0
    14 Amy van der Linden SV Diomedon MC 10,75 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 12,96 --- 655
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 9,23 --- 485
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 8,82 --- 464
    4 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 8,67 --- 0
    5 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 7,87 --- 414
    6 Nicole Banka SV Diomedon MC 7,75 --- 408
    7 Indy Vermeiren DJA MC 7,50 --- 394
    8 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 7,41 --- 0
    9 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 7,20 --- 377
    10 Fleur Verheijen ARV Achilles MC 7,04 --- 0
    11 Noortje Lambregts THOR MC 7,02 --- 367
    12 Rikke Knobel THOR MC 6,81 --- 0
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 5,98 --- 0
    14 Vera Hultermans Spado MC Team 2 5,72 --- 288
    15 Amy van der Linden SV Diomedon MC 5,35 --- 0
    16 Daphne Stok Spado MC Team 2 4,55 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kaylee Damen ARV Achilles MC 1,35 --- 499
    1 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 1,35 --- 499
    1 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 --- 499
    1 Esmee de Baat Spado MC Team 2 1,35 --- 499
    1 Nicole Banka SV Diomedon MC 1,35 --- 499
    1 Fenna van Amen THOR MC 1,35 --- 499
    7 Yara Burg AV `56 MC Team 1 1,30 --- 0
    8 Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,30 --- 462
    9 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 1,30 --- 0
    10 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 1,25 --- 0
    10 Enna van den Boom Spado MC Team 2 1,25 --- 0
    10 Noortje Lambregts THOR MC 1,25 --- 0
    13 Laura Plug AV Groene Ster MC 1,20 --- 389
    14 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 1,20 --- 0
    Benedicte Kimwanga DJA MC NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eva van Mook THOR MC 4,91 4,80 603
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 4,81 --- 583
    3 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 4,70 --- 560
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 4,65 --- 550
    5 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,46 --- 510
    6 Tess van Ostaijen DJA MC 4,22 --- 462
    7 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 4,01 --- 420
    8 Cindy Jansen Spado MC Team 1 3,89 --- 0
    9 Indy Vermeiren DJA MC 3,83 --- 0
    10 Anne Kieneker ARV Achilles MC 3,76 --- 0
    11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3,74 --- 366
    12 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3,51 --- 0
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 3,48 --- 314
    14 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 3,00 --- 0
    15 Pien Ardon AV Groene Ster MC 2,70 --- 0
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 8,67 -1.7 m/s8,80 614
    2 Selena Jansen Spado MD Team 1 8,74 -1.7 m/s8,64 600
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,75 -1.7 m/s8,62 598
    4 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 9,07 -1.7 m/s9,02 536
    5 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 9,09 -0.4 m/s9,34 532
    6 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 9,20 -0.4 m/s9,76 512
    7 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 9,29 -0.4 m/s9,31 495
    8 Noa Casparie THOR MD Team 1 9,36 -1.7 m/s9,21 483
    9 Loïs Konings THOR MD Team 1 9,43 -0.4 m/s9,66 471
    10 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 9,46 +0.0 m/s--- 466
    11 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 9,51 +0.0 m/s--- 457
    12 Anouk Taks ARV Achilles MD 9,55 -0.4 m/s9,68 450
    13 Louise Been Spado MD Team 1 9,56 +0.0 m/s9,91 0
    14 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 9,57 +0.0 m/s10,00 447
    15 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 9,58 +0.0 m/s--- 445
    16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 9,64 -1.7 m/s9,26 0
    17 Eline Luteijn ARV Achilles MD 9,81 -0.4 m/s9,84 408
    18 Sanne van Oorschot DJA MD 9,88 +0.0 m/s--- 397
    19 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 9,93 +0.0 m/s--- 389
    20 Solane Schepers Spado MD Team 2 9,97 +0.0 m/s--- 0
    21 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 10,09 +0.0 m/s9,90 0
    22 Luna Francois AV Groene Ster MD 10,24 +0.0 m/s--- 342
    23 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 10,32 +0.0 m/s--- 330
    24 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 10,49 +0.0 m/s10,20 306
    25 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 11,06 +0.0 m/s--- 231
    26 Lotte van Dessel DJA MD 11,29 +0.0 m/s--- 202
    27 Yfke van Manen THOR MD Team 2 12,60 +0.0 m/s--- 61


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 3:27,77 3:30,27 494
    2 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 3:29,80 4:05,22 481
    3 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3:30,16 3:35,00 479
    4 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 3:34,06 --- 455
    5 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3:37,13 3:28,00 436
    6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3:40,53 3:40,80 417
    7 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 3:43,06 3:31,16 402
    8 Luanna Vergeer Spado MD Team 1 3:45,05 3:48,22 391
    9 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 3:46,47 3:40,76 384
    10 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 3:47,26 4:04,00 379
    11 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3:48,57 --- 372
    12 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 3:49,56 3:52,14 367
    13 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 3:50,17 3:45,87 0
    14 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 3:51,32 --- 358
    15 Lotte van Dessel DJA MD 4:04,05 --- 296
    16 Mila Prinsen ARV Achilles MD 4:09,81 4:07,00 269
    17 Amarah Garcia THOR MD Team 1 4:10,82 4:09,10 265
    18 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 4:19,41 4:20,02 0
    19 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 4:20,80 4:31,00 223
    20 Esmee Boeren THOR MD Team 1 4:25,60 --- 204
    21 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 4:30,13 --- 186
    22 Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 4:49,70 --- 117


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Selena Jansen Spado MD Team 1 10,55 +0.3 m/s11,05 536
    2 Georgina Blaine Spado MD Team 1 11,09 +0.3 m/s11,45 471
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,81 +0.3 m/s11,41 394
    4 Lore Goetschalckx DJA MD 11,98 +0.3 m/s11,50 377
    5 Chiara Schuller THOR MD Team 1 12,46 -1.6 m/s--- 332
    6 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 12,86 -0.7 m/s13,03 297
    7 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 13,29 -0.7 m/s13,40 261
    8 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 13,35 -0.2 m/s--- 256
    9 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 13,43 -0.7 m/s12,65 250
    10 Louise Been Spado MD Team 1 13,45 -0.7 m/s13,90 0
    11 Amarah Garcia THOR MD Team 1 13,46 -0.7 m/s12,10 248
    12 Eline Luteijn ARV Achilles MD 13,61 -1.6 m/s14,83 236
    13 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,70 +0.3 m/s11,57 0
    14 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 13,76 -0.2 m/s--- 225
    15 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 14,28 -0.2 m/s--- 188
    16 Luna Francois AV Groene Ster MD 14,29 -1.6 m/s--- 187
    17 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 14,34 -1.6 m/s--- 184
    18 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 14,50 -0.2 m/s--- 173
    19 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 14,87 -0.2 m/s--- 149
    Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 DQ --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 27,61 --- 457
    2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 18,46 --- 0
    3 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,75 --- 238
    4 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 15,45 --- 0
    5 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 15,03 --- 223
    6 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 14,19 --- 204
    7 Juul Ardon AV Groene Ster MD 13,44 --- 187
    8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,43 --- 186
    9 Lore Goetschalckx DJA MD 13,29 --- 183
    10 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 13,07 --- 0
    11 Solane Schepers Spado MD Team 2 12,22 --- 158
    12 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 10,54 --- 115
    13 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 10,28 --- 108
    14 Esmee Boeren THOR MD Team 1 8,52 --- 59
    15 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 8,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stara Carmelia Spado MD Team 1 21,97 --- 343
    2 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 20,76 --- 321
    3 Tinka Fokke Spado MD Team 1 20,70 --- 0
    4 Juul Ardon AV Groene Ster MD 17,06 --- 250
    5 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 16,17 --- 232
    6 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,65 --- 0
    7 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 13,23 --- 168
    8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,17 --- 0
    9 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 12,77 --- 157
    10 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 12,39 --- 148
    11 Joni Braspenning DJA MD 11,89 --- 136
    12 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 11,37 --- 123
    13 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 11,35 --- 123
    14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 10,58 --- 0
    15 Esmee Boeren THOR MD Team 1 9,99 --- 88
    16 Lotte van Dessel DJA MD 9,83 --- 0
    17 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 9,20 --- 67


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 9,44 --- 495
    2 Floor Verkaart Spado MD Team 1 8,73 --- 0
    3 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 7,72 --- 406
    4 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 7,71 --- 405
    5 Joni Braspenning DJA MD 7,49 --- 393
    6 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 7,44 --- 390
    7 Anouk Taks ARV Achilles MD 7,28 --- 382
    8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 7,26 --- 380
    9 Juul Ardon AV Groene Ster MD 6,96 --- 363
    10 Sanne van Oorschot DJA MD 6,87 --- 0
    11 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 6,72 --- 0
    12 Mila Prinsen ARV Achilles MD 6,67 --- 0
    13 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 6,44 --- 333
    14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 6,24 --- 321
    15 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 6,11 --- 0
    16 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 5,88 --- 299
    17 Yfke van Manen THOR MD Team 2 5,37 --- 266
    18 Fleur van Gaans THOR MD Team 1 5,11 --- 0
    19 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 4,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 --- 0
    2 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 --- 462
    2 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 --- 462
    2 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,30 --- 462
    2 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 1,30 --- 462
    6 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,25 --- 0
    6 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,25 --- 0
    8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 --- 426
    9 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 1,15 --- 352
    9 Sanne van Oorschot DJA MD 1,15 --- 352
    9 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,15 --- 352
    9 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 1,15 --- 352
    13 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 1,10 --- 316
    14 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 1,00 --- 242
    15 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 1,00 --- 0
    Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 4,32 +0.3 m/s--- 482
    2 Selena Jansen Spado MD Team 1 4,24 +0.4 m/s--- 466
    3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,00 -0.8 m/s--- 418
    3 Lore Goetschalckx DJA MD 4,00 +0.8 m/s--- 418
    5 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3,93 -0.4 m/s--- 404
    6 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,91 -1.5 m/s--- 0
    6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3,91 -0.9 m/s--- 0
    8 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 3,77 -0.5 m/s--- 372
    9 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,76 -0.6 m/s--- 0
    10 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 3,75 +0.8 m/s--- 368
    11 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 3,69 +1.1 m/s--- 356
    12 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3,48 -1.3 m/s--- 314
    13 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,42 +0.1 m/s--- 0
    14 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,42 -0.3 m/s--- 302
    15 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 3,34 -1.1 m/s--- 286
    16 Luna Francois AV Groene Ster MD 3,33 +1.3 m/s--- 284
    17 Joni Braspenning DJA MD 3,26 +0.1 m/s--- 0
    18 Solane Schepers Spado MD Team 2 3,19 -0.5 m/s--- 0
    19 Loïs Konings THOR MD Team 1 3,16 -1.3 m/s--- 0
    20 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 3,13 -0.5 m/s--- 0
    21 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 2,60 +0.6 m/s--- 0
    22 Yfke van Manen THOR MD Team 2 1,88 -0.6 m/s--- 0