Vereniging 'AV Phoenix' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Daniël van der Poel
  • Jongens Junior C - Speer - 37,17
Anna Versteden
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,02
Gaby Zagema
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Laia Bruggink MJD 60m
  • 9,52
  • Daniël van der Poel JJC Speer
  • 37,17
  • Gaby Zagema MJD Hoog
  • 1,35
  • Dat de Kiefte JJC 800m
  • 2:27,30
  • Iker Bruggink JJC 800m
  • 2:19,78
  • Anna Versteden MJC Kogel
  • 9,02
  • Lara van den Broek MJD 1000m
  • 3:28,62
  • Antoni Elkenbracht JJC Hoog
  • 1,50
  • Iker Bruggink JJC 150m
  • 20,65
  • Farah Visser MJC 150m
  • 21,93
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Iker Bruggink AV Phoenix JC 20,65 +1.2 m/s--- 561
    13 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 20,87 +1.2 m/s--- 543


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Iker Bruggink AV Phoenix JC 2:19,78 2:26,41 665
    12 Dat de Kiefte AV Phoenix JC 2:27,30 2:28,05 586
    16 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 2:43,70 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Mees Borghuis AV Phoenix JC 21,15 +1.0 m/s--- 303
    17 Iker Bruggink AV Phoenix JC 23,38 +1.0 m/s21,30 205


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
    3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
    4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
    5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
    7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
    8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
    8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 37,17 --- 601
    9 Mees Borghuis AV Phoenix JC 19,99 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 8,70 --- 458


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 1,50 --- 623
    12 Dat de Kiefte AV Phoenix JC 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 4,50 +0.5 m/s--- 519
    12 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 4,34 +1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Victor Diallo AV Phoenix JD Team 2 12,24 +0.9 m/s--- 435
    16 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 1 12,32 +0.9 m/s--- 424
    28 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 13,17 +1.8 m/s--- 320
    Siem Smidt AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 3:25,09 --- 511
    24 Yuri Vink AV Phoenix JD Team 1 3:48,20 --- 374
    26 Thomas Mooi AV Phoenix JD Team 2 3:50,61 --- 362
    Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 15,32 -1.7 m/s16,14 376
    8 Jaouad Boussakout AV Phoenix JD Team 1 16,18 -1.0 m/s--- 314
    20 Victor Diallo AV Phoenix JD Team 2 18,29 -1.0 m/s--- 185
    23 Thomas Mooi AV Phoenix JD Team 2 19,11 -1.0 m/s--- 142


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 14,69 --- 200
    13 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 13,62 --- 177
    20 Rico Osnabrugge AV Phoenix JD Team 1 11,74 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jaouad Boussakout AV Phoenix JD Team 1 7,07 --- 370
    16 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 5,75 --- 0
    Siem Smidt AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rico Osnabrugge AV Phoenix JD Team 1 1,30 --- 462
    19 Ruben Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 1,15 --- 352
    Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 1 3,63 +0.7 m/s--- 344
    11 Ruben Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 3,52 +0.6 m/s--- 322
    15 Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 3,41 -0.5 m/s--- 0
    20 Yuri Vink AV Phoenix JD Team 1 3,18 -0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Farah Visser AV Phoenix MC 21,93 +0.2 m/s--- 458
    19 Arwen Visser AV Phoenix MC 22,83 +1.2 m/s--- 393


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 3:04,43 3:23,94 289


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Farah Visser AV Phoenix MC 15,66 +1.5 m/s--- 351
    12 Anna Versteden AV Phoenix MC 15,79 +1.5 m/s16,18 341


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,51 740
    2 U-Track MC (4x80m) U-Track - MJC 4 41,56 692
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,19 581
    4 AV Statina MC (4x80m) AV Statina - MJC 4 44,25 579
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,04 548
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,28 502
    7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,31 466
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 54,62 247
    9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Arwen Visser AV Phoenix MC 8,71 --- 65


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Camille Morren AV Phoenix MC 15,41 --- 216
    11 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 14,93 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Anna Versteden AV Phoenix MC 9,02 --- 474


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Camille Morren AV Phoenix MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Arwen Visser AV Phoenix MC 4,01 +0.4 m/s--- 420


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 9,52 +0.3 m/s--- 455
    23 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397
    29 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 10,16 +0.6 m/s10,31 354
    31 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 10,24 +1.2 m/s--- 342


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3:28,62 3:36,00 488
    21 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 3:47,76 --- 377
    31 Evy ten Brink AV Phoenix MD Team 2 4:15,33 --- 246
    32 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 2 4:18,64 --- 232


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 12,79 -0.1 m/s--- 303
    13 Gaby Zagema AV Phoenix MD Team 1 12,84 +0.3 m/s--- 298
    27 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 2 13,85 +1.2 m/s13,99 218
    28 Evy ten Brink AV Phoenix MD Team 2 13,89 -0.1 m/s--- 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,97 613
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,48 587
    3 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 34,83 570
    4 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,16 554
    5 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 36,12 459
    5 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,21 505
    7 AAV `36 MD Team 3 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,30 501
    8 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,73 482
    9 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 36,92 474
    10 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 37,30 457
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 37,90 432
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,62 403
    13 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,86 394
    14 OSM `75 MD (4x60m) OSM `75 - MJD 4 41,56 295
    15 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 DNS 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 17,29 --- 271
    12 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 13,33 --- 184
    14 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 12,76 --- 0
    21 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 9,27 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 6,73 --- 350
    16 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 6,65 --- 0
    20 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 5,96 --- 303


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Gaby Zagema AV Phoenix MD Team 1 1,35 --- 499
    11 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 1,15 --- 0
    11 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3,68 +1.6 m/s--- 354
    20 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 3,00 +0.9 m/s--- 0
    25 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 2,40 -1.1 m/s--- 98