Vereniging 'AV Gouda' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Pepeijn Nieuwveld
  • Jongens Junior C - 150m - 18,14
Elmar van Erkel
  • Jongens Junior C - 150m - 18,77
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,20
Robbin Hoogendoorn
  • Jongens Junior C - Speer - 34,28
Jurre van Oosten
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,75
Robbin Hoogendoorn
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,90
Wessel van Vlaardingen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior C - Ver - 5,26
Tim van Tilburg
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,64
Femke Moelker
  • Meisjes Junior C - Discus - 17,97
Suzanne Moons
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Sacha Goedhart
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,55
Renske de Wilde
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,95
Renske de Wilde
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,16
Sam Lopes Galina Fortes
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,80

Hoogtepunten

Sacha Goedhart MJC 150m
  • 20,64
  • Suzanne Moons MJC Hoog
  • 1,55
  • Pepeijn Nieuwveld JJC 150m
  • 18,14
  • Wessel van Vlaardingen JJC Hoog
  • 1,60
  • Marit Slingerland MJC Hoog
  • 1,35
  • Rixt Spijksma MJD 60m
  • 9,17
  • Elmar van Erkel JJC 150m
  • 18,77
  • Ewan ter Hennepe JJC 100mH
  • 15,20
  • Jurre van Oosten JJC 150m
  • 18,77
  • Sacha Goedhart MJC Ver
  • 4,55
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 18,14 +1.5 m/s18,69 805
    3 Elmar van Erkel AV Gouda JC 18,77 +1.5 m/s18,69 0
    4 Jurre van Oosten AV Gouda JC 18,77 +1.5 m/s20,50 738


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Wessel van...aardingen AV Gouda JC 2:24,10 2:25,00 618
    10 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 2:24,56 2:25,00 613
    14 Sven Blok AV Gouda JC 2:38,23 2:30,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC 15,20 +1.5 m/s14,95 707
    10 Thom de Weger AV Gouda JC 18,12 +1.0 m/s19,68 476
    Elmar van Erkel AV Gouda JC DNF 16,66 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
    3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
    4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
    5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
    7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
    8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
    8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 34,28 --- 560
    15 Allard de Laat AV Gouda JC 12,30 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jurre van Oosten AV Gouda JC 11,75 11,31 603
    3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 8,90 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Wessel van...aardingen AV Gouda JC 1,60 1,65 702
    4 Allard de Laat AV Gouda JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC 5,26 +2.0 m/s5,21 672
    8 Arjuno Orsini AV Gouda JC 4,63 +1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 David Tamminga AV Gouda JD 11,95 +0.0 m/s12,16 475
    21 Ravi ter Hennepe AV Gouda JD 12,63 +0.0 m/s12,39 385
    Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 11,70 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Tim van Tilburg AV Gouda JD 3:24,68 3:15,70 514
    17 Luuk Schoonman AV Gouda JD 3:43,38 3:43,70 401
    23 Lucas Drenth AV Gouda JD 3:47,65 3:50,62 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Tim van Tilburg AV Gouda JD 15,84 -1.7 m/s15,23 338
    11 Luuk Schoonman AV Gouda JD 16,31 -1.7 m/s16,64 305
    Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 15,08 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luuk Schoonman AV Gouda JD 17,20 13,35 253
    17 Lucas Drenth AV Gouda JD 12,08 11,00 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Luuk de Haan AV Gouda JD 6,53 7,14 338
    14 David Tamminga AV Gouda JD 6,14 5,68 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tim van Tilburg AV Gouda JD 1,45 1,40 582
    12 Luuk de Haan AV Gouda JD 1,25 1,25 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Ravi ter Hennepe AV Gouda JD 3,46 -0.4 m/s3,75 310
    Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 4,51 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 20,64 +1.0 m/s20,60 562
    16 Rianne Buijs AV Gouda MC 22,45 +0.2 m/s22,96 420


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Rianne Buijs AV Gouda MC 2:42,98 2:40,51 444
    10 Femke Moelker AV Gouda MC 2:52,66 2:55,18 370


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Suzanne Moons AV Gouda MC 15,12 +0.9 m/s15,76 392
    14 Marit Slingerland AV Gouda MC 16,08 +1.5 m/s16,14 321


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,51 740
    2 U-Track MC (4x80m) U-Track - MJC 4 41,56 692
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,19 581
    4 AV Statina MC (4x80m) AV Statina - MJC 4 44,25 579
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,04 548
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,28 502
    7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,31 466
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 54,62 247
    9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,63 --- 214


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Femke Moelker AV Gouda MC 17,97 --- 268
    13 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Marit Slingerland AV Gouda MC 6,98 --- 364
    14 Liv van Rinsum AV Gouda MC 6,13 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Suzanne Moons AV Gouda MC 1,55 1,50 663
    9 Marit Slingerland AV Gouda MC 1,35 1,35 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 4,55 +0.1 m/s--- 529


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Rixt Spijksma AV Gouda MD 9,17 +1.6 m/s9,22 517
    17 Shamilla Martina AV Gouda MD 9,53 +0.6 m/s9,40 454
    Puck van der Wolf AV Gouda MD DNS 9,16 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Renske de Wilde AV Gouda MD 3:42,86 3:41,56 404
    23 Shamilla Martina AV Gouda MD 3:58,89 3:52,22 320
    26 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda MD 4:01,55 3:51,43 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Renske de Wilde AV Gouda MD 10,95 +0.1 m/s10,89 487
    7 Rixt Spijksma AV Gouda MD 12,17 +0.1 m/s12,41 358
    15 Indy Stor AV Gouda MD 13,01 +1.2 m/s12,97 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,97 613
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,48 587
    3 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 34,83 570
    4 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,16 554
    5 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 36,12 459
    5 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,21 505
    7 AAV `36 MD Team 3 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,30 501
    8 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,73 482
    9 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 36,92 474
    10 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 37,30 457
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 37,90 432
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,62 403
    13 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,86 394
    14 OSM `75 MD (4x60m) OSM `75 - MJD 4 41,56 295
    15 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 DNS 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Renske de Wilde AV Gouda MD 27,16 28,34 450
    11 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 14,02 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 8,34 8,11 439


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Shamilla Martina AV Gouda MD 1,25 1,20 426
    11 Indy Stor AV Gouda MD 1,15 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda MD 3,80 +0.5 m/s3,81 378
    Puck van der Wolf AV Gouda MD DNS 4,09 0