Vereniging 'Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Otto Back
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,89

Hoogtepunten

Feline Boon MJD 1000m
  • 3:59,23
  • Emily Kirsten van Schaik MJD Ver
  • 3,79
  • Noah Flu JJD 80m
  • 12,26
  • Menno Hoornstra JJD 80m
  • 12,32
  • Mya van Horsen MJD 60m
  • 9,68
  • Lucie Feenstra MJD 60m
  • 9,85
  • Tim Broerse JJC 800m
  • 2:43,44
  • Timo Slot JJC 150m
  • 22,29
  • Feline Boon MJD Hoog
  • 1,15
  • Casper van den Brom JJC Ver
  • 4,36
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JC 22,29 +1.0 m/s--- 432
    22 Casper van den Brom Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,08 +1.0 m/s--- 376
    24 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,88 +1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JC 2:43,44 --- 440


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JC 19,78 +1.7 m/s--- 375
    18 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,64 +1.7 m/s--- 195


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
    3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
    4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
    5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
    7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
    8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
    8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JC 22,08 --- 363


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Casper van den Brom Jeugd Atle...ATHLOI JC 4,36 +0.9 m/s--- 490


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Noah Flu Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,26 +0.9 m/s--- 432
    17 Menno Hoornstra Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,32 +1.8 m/s--- 424


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    25 Menno Hoornstra Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:49,73 --- 366
    30 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 4:07,60 --- 279


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,42 -1.0 m/s--- 178
    25 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 19,61 -1.0 m/s--- 118
    Noah Flu Jeugd Atle...ATHLOI JD DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    26 Morris Mooijaart Jeugd Atle...ATHLOI JD 8,45 --- 46
    27 Jim Schinkel Jeugd Atle...ATHLOI JD 7,37 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 7,89 --- 415
    23 Jim Schinkel Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,16 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,15 -0.4 m/s--- 248
    24 Morris Mooijaart Jeugd Atle...ATHLOI JD 2,67 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Mya van Horsen Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,68 +1.2 m/s--- 429
    22 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,85 +1.3 m/s--- 401
    35 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 11,22 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    24 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 3:59,23 --- 319
    25 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:00,61 --- 312
    30 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:14,91 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Emily Kirs...an Schaik Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,75 +0.3 m/s--- 226
    25 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,82 -0.1 m/s--- 221
    36 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 16,93 +0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,97 613
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,48 587
    3 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 34,83 570
    4 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,16 554
    5 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 36,12 459
    5 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,21 505
    7 AAV `36 MD Team 3 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,30 501
    8 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,73 482
    9 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 36,92 474
    10 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 37,30 457
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 37,90 432
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,62 403
    13 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,86 394
    14 OSM `75 MD (4x60m) OSM `75 - MJD 4 41,56 295
    15 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 DNS 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,25 --- 80
    23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 8,09 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,44 --- 270
    23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,27 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,15 --- 352
    21 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Emily Kirs...an Schaik Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,79 +0.2 m/s--- 376
    18 Mya van Horsen Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,14 +0.2 m/s--- 0