Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Stefan Dijkstra
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,92
Sydney Albertzoon
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,28
Michael Quirk
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,33
Michael Quirk
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Sydney Albertzoon
  • Jongens Junior C - Ver - 5,37
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D - 80m - 11,14
Floris van der Vijgh
  • Jongens Junior D - 80m - 11,30
Wout Hogenboom
  • Jongens Junior D - 80m - 11,34
Sam de Wild
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:01,98
David Fontein
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,30
Sam de Wild
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,74
Neo Thijssen
  • Jongens Junior D - Discus - 22,21
Willem van Veenendaal
  • Jongens Junior D - Discus - 18,42
Neo Thijssen
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,64
David Fontein
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Finn van Ek
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
David Fontein
  • Jongens Junior D - Ver - 4,60
Floris van der Vijgh
  • Jongens Junior D - Ver - 4,43
Maya Clark
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,51
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,07
Maya Clark
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,34
Leonie Mariën
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,05
Charissa Flierman
  • Meisjes Junior C - Speer - 23,95
Lisanne Boot
  • Meisjes Junior C - Discus - 29,44
Lisanne Boot
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,59
Charissa Flierman
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,02
Merel Jorna
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Aimée Vriesman
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Tessa Evelein
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,80
Najoua Tarawally
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,38
Tessa Evelein
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,63
Israe Elmakkaoui
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Coos Veldpaus MJC 150m
  • 20,07
  • Michael Quirk JJC Hoog
  • 1,65
  • Merel Jorna MJC 150m
  • 20,69
  • Sydney Albertzoon JJC Ver
  • 5,37
  • Tessa Evelein MJD 60m
  • 8,80
  • Maya Clark MJC 80mH
  • 12,34
  • Sydney Albertzoon JJC 150m
  • 19,08
  • Maya Clark MJC 150m
  • 19,51
  • Sydney Albertzoon JJC 100mH
  • 15,28
  • Stefan Dijkstra JJC 100mH
  • 14,92
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 19,08 +1.5 m/s20,00 706
    7 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 19,92 +1.5 m/s21,00 626
    18 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 22,34 -0.8 m/s--- 428
    19 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 22,38 -0.8 m/s--- 425
    21 Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 22,90 -0.8 m/s--- 388
    Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 DNS 20,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Pim Zeeman Hellas Utr...JC Team 1 2:20,40 2:20,00 658
    11 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 2:26,01 2:25,00 598
    18 Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 2:46,96 --- 412


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 14,92 +1.5 m/s15,28 734
    3 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 15,28 +1.5 m/s16,20 699
    11 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 18,64 +1.7 m/s--- 442
    15 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 20,66 +1.7 m/s--- 328
    19 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 24,10 +1.7 m/s--- 177
    Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 DNF 15,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
    3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
    4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
    5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
    7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
    8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
    8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 22,76 --- 375
    7 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 22,35 --- 368
    10 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 18,09 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 10,33 --- 538
    10 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 6,59 --- 342
    11 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 1 6,54 --- 0
    12 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 6,02 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 1,65 --- 741
    10 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 5,37 +2.2 m/s--- 693
    6 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 1 5,12 +0.6 m/s--- 0
    14 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 4,17 +0.7 m/s--- 452
    15 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 4,11 +0.3 m/s--- 440
    17 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 3,87 +0.4 m/s--- 0
    Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nelson Moude Foko Hellas Utr...JD Team 1 11,14 +0.0 m/s11,28 596
    2 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 11,30 +0.0 m/s11,26 570
    3 Wout Hogenboom Hellas Utr...JD Team 1 11,34 +0.0 m/s11,71 0
    10 Nathan le Comte Hellas Utr...JD Team 2 12,10 +1.4 m/s12,45 454
    11 Aidan de Bok Hellas Utr...JD Team 2 12,13 +0.0 m/s12,23 450
    13 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 12,19 +1.4 m/s13,06 0
    23 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 12,74 +1.8 m/s--- 371
    26 Maties Henskens Hellas Utr...JD Team 3 13,04 +1.8 m/s--- 335
    31 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 13,35 +1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 3:01,98 3:02,55 683
    6 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 3:22,32 3:17,86 530
    14 Ivar de Vries Hellas Utr...JD Team 2 3:42,07 --- 408
    19 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 3:45,35 --- 390
    27 Sape van der Woude Hellas Utr...JD Team 2 3:51,79 3:56,10 356
    Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS 3:47,76 0
    Sasha Bosch Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 14,30 -1.7 m/s14,47 461
    2 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 14,74 -1.7 m/s14,20 423
    4 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 14,97 -1.7 m/s15,46 0
    7 Ivar de Vries Hellas Utr...JD Team 2 15,92 -1.0 m/s--- 332
    Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS 18,96 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 22,21 --- 347
    2 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 18,42 --- 277
    8 Milad Ahm...ian Yazdi Hellas Utr...JD Team 3 15,24 --- 212
    12 Daniël B...ndermaker Hellas Utr...JD Team 2 13,91 --- 0
    16 Wout Hogenboom Hellas Utr...JD Team 1 12,41 --- 0
    18 Maties Henskens Hellas Utr...JD Team 3 11,91 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 9,64 --- 505
    8 Nelson Moude Foko Hellas Utr...JD Team 1 6,95 --- 0
    10 Nathan le Comte Hellas Utr...JD Team 2 6,30 --- 324
    18 Daniël B...ndermaker Hellas Utr...JD Team 2 5,32 --- 0
    21 Furkan Oz Hellas Utr...JD Team 3 4,90 --- 234
    Sasha Bosch Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 0
    3 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 499
    6 Sape van der Woude Hellas Utr...JD Team 2 1,30 --- 462
    14 Milad Ahm...ian Yazdi Hellas Utr...JD Team 3 1,20 --- 389
    19 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 1,15 --- 0
    Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 4,60 +1.1 m/s--- 540
    2 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 4,43 -1.5 m/s--- 0
    5 Aidan de Bok Hellas Utr...JD Team 2 4,15 +0.5 m/s--- 448
    8 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 3,65 +1.6 m/s--- 0
    12 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 3,49 +0.5 m/s--- 316


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 19,51 +1.0 m/s19,60 664
    2 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 20,07 +1.0 m/s19,60 612
    4 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 20,69 +1.0 m/s20,00 0
    9 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 21,63 +1.2 m/s--- 481
    14 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 22,08 +0.2 m/s--- 447
    20 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 23,67 +1.2 m/s--- 336
    21 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 23,88 +1.2 m/s--- 0
    23 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 24,62 +0.2 m/s--- 277


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MC Team 1 2:42,09 2:50,00 451
    15 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 3:10,19 --- 254
    Marloes Bosman Hellas Utr...MC Team 1 DNS 2:35,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 12,34 +0.9 m/s12,30 662
    2 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 14,05 +0.9 m/s14,10 483
    7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 15,11 +1.6 m/s--- 393
    18 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 17,18 +1.5 m/s--- 249
    19 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 17,59 +1.6 m/s--- 224
    21 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 18,12 +1.6 m/s--- 194
    22 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 18,84 +0.9 m/s14,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,51 740
    2 U-Track MC (4x80m) U-Track - MJC 4 41,56 692
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,19 581
    4 AV Statina MC (4x80m) AV Statina - MJC 4 44,25 579
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,04 548
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,28 502
    7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,31 466
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 54,62 247
    9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 23,95 --- 396
    5 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 21,63 --- 0
    8 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,22 --- 269
    10 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 14,70 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 29,44 --- 466
    4 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,52 --- 259
    5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 17,24 --- 254
    10 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 15,05 --- 0
    12 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 14,83 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 9,59 --- 503
    2 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 9,02 --- 0
    4 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 8,12 --- 427
    9 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 7,00 --- 366
    15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 5,56 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 0
    3 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 541
    9 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 1,35 --- 499
    11 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
    13 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0
    16 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 1,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 4,54 +0.9 m/s--- 527
    7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 4,27 +2.2 m/s--- 472
    11 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 3,93 +0.2 m/s--- 0
    12 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 3,82 -0.4 m/s--- 382
    13 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 3,61 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,80 +1.6 m/s8,82 588
    7 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 9,10 +1.6 m/s8,96 530
    10 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 9,23 +1.3 m/s--- 506
    11 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 1 9,24 +1.6 m/s9,39 0
    15 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 9,49 +1.2 m/s--- 461
    25 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 9,97 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 3:34,77 --- 450
    11 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 3:35,29 3:38,20 447
    13 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 3:37,04 3:42,42 437
    15 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 3:41,94 3:49,70 409
    16 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 3:42,06 3:50,90 0
    28 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 4:09,77 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 11,38 +0.0 m/s--- 439
    5 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 11,86 +0.1 m/s11,66 389
    6 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 12,05 +0.1 m/s11,88 370
    18 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 13,28 +0.0 m/s--- 0
    30 Teuntje van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 14,48 +0.0 m/s--- 174
    32 Madelin Bekker Hellas Utr...MD Team 2 14,52 +0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,97 613
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,48 587
    3 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 34,83 570
    4 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,16 554
    5 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 36,12 459
    5 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,21 505
    7 AAV `36 MD Team 3 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,30 501
    8 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,73 482
    9 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 36,92 474
    10 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 37,30 457
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 37,90 432
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,62 403
    13 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,86 394
    14 OSM `75 MD (4x60m) OSM `75 - MJD 4 41,56 295
    15 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 DNS 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 14,54 --- 212
    17 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 11,57 --- 142
    19 Madelin Bekker Hellas Utr...MD Team 2 10,49 --- 0
    20 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 9,35 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,63 --- 454
    9 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 7,63 --- 0
    11 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 7,56 --- 397


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 1,35 --- 499
    7 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 3,69 +0.7 m/s--- 356
    8 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 1 3,62 -0.6 m/s--- 342
    9 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 3,61 +0.3 m/s--- 0
    15 Teuntje van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 3,31 +0.2 m/s--- 0