Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Joel Wondel
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,96
Joel Wondel
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,15
Anniek van Triest
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,84
Isabelle van den Aardweg
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Eva van Schaik MJC 150m
  • 21,98
  • Max Tesser JJD Hoog
  • 1,25
  • Isabelle van den Aardweg MJC Hoog
  • 1,40
  • William van Triest JJD 1000m
  • 3:20,91
  • Noah Groen in 't Wout JJD 1000m
  • 3:37,33
  • Eva van Schaik MJC Ver
  • 4,47
  • Joel Wondel JJD Hoog
  • 1,50
  • Joel Wondel JJD 80mH
  • 14,96
  • Luna Zimnik MJC Hoog
  • 1,40
  • Luna Zimnik MJC 800m
  • 2:31,15
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    23 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 23,59 +1.2 m/s--- 342
    Sven Keler AV Clytoneus JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 16,53 --- 255


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 6,90 --- 360


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sven Keler AV Clytoneus JC DNS 1,40 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0
    Sven Keler AV Clytoneus JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    27 Bas van Bommel AV Clytoneus JD 13,15 +0.9 m/s--- 322
    Hugo Brunt AV Clytoneus JD DNS --- 0
    Thimon Lamers AV Clytoneus JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 William van Triest AV Clytoneus JD 3:20,91 --- 539
    10 Noah Groe...n 't Wout AV Clytoneus JD 3:37,33 --- 435
    Thimon Lamers AV Clytoneus JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Joel Wondel AV Clytoneus JD 14,96 -1.0 m/s--- 405
    16 William van Triest AV Clytoneus JD 17,68 -1.0 m/s--- 219


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Bas van Bommel AV Clytoneus JD 11,89 --- 136
    Hugo Brunt AV Clytoneus JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Noah Groe...n 't Wout AV Clytoneus JD 6,17 --- 316
    22 Max Tesser AV Clytoneus JD 4,87 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Joel Wondel AV Clytoneus JD 1,50 1,45 623
    12 Max Tesser AV Clytoneus JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Max Tesser AV Clytoneus JD 3,42 +0.7 m/s--- 302


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 21,98 +0.2 m/s--- 455
    22 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 24,54 +1.2 m/s--- 282
    24 Calila Beijer AV Clytoneus MC 27,47 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 2:31,15 --- 548
    9 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 2:46,14 --- 419
    17 Calila Beijer AV Clytoneus MC 3:28,19 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 15,17 +1.5 m/s--- 388
    13 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 15,90 +1.5 m/s--- 333
    17 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 16,88 +1.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,51 740
    2 U-Track MC (4x80m) U-Track - MJC 4 41,56 692
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,19 581
    4 AV Statina MC (4x80m) AV Statina - MJC 4 44,25 579
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,04 548
    6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,28 502
    7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,31 466
    8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 54,62 247
    9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 22,84 --- 376
    7 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 19,33 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 16,30 --- 234
    16 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MC 12,52 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 8,03 --- 423
    16 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 5,05 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 1,40 1,45 0
    3 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 1,40 1,40 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 4,47 +0.7 m/s--- 512
    15 Calila Beijer AV Clytoneus MC 2,79 +0.9 m/s--- 0