Vereniging 'AV Atverni' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Noah Schoonhoven
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,25
Timo Straathof
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:15,60
Merlijne van Doorn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:10,24
Noor ter Rahe
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:21,67

Hoogtepunten

Noor ter Rahe MJD 1000m
  • 3:21,67
  • Noah Schoonhoven JJD 1000m
  • 3:15,25
  • Bas Noordhoek JJC 800m
  • 2:20,54
  • Luc Nederpel JJC 800m
  • 2:23,41
  • Merlijne van Doorn MJD 1000m
  • 3:10,24
  • Cécile Fifis MJD 60m
  • 9,58
  • Matthijs Verrips JJC 150m
  • 20,09
  • Hidde Woldendorp JJC 800m
  • 2:22,79
  • Valerie Soesbergen MJD 60m
  • 9,02
  • Suus van Nieuwkerk MJD Kogel
  • 8,28
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Matthijs Verrips AV Atverni JC 20,09 +1.0 m/s--- 610
    15 Cornélio Ventura AV Atverni JC 21,21 +1.2 m/s--- 515
    20 Lars Thijssen AV Atverni JC 22,48 +1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Bas Noordhoek AV Atverni JC 2:20,54 2:29,00 656
    7 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 2:22,79 2:26,00 632
    8 Luc Nederpel AV Atverni JC 2:23,41 2:28,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Cornélio Ventura AV Atverni JC 19,30 +1.0 m/s--- 402
    13 Matthijs Verrips AV Atverni JC 19,44 +1.7 m/s--- 394
    Naoa Yeo AV Atverni JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
    3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
    4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
    5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
    7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
    8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
    8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
    8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 17,69 --- 279
    Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 7,65 --- 402
    Naoa Yeo AV Atverni JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Luc Nederpel AV Atverni JC 1,40 --- 541
    Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Luc Nederpel AV Atverni JC 4,06 -0.4 m/s--- 430
    18 Lars Thijssen AV Atverni JC 3,84 +0.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Rico Meijer AV Atverni JD 11,70 +1.8 m/s--- 510
    22 Kimi Wolters AV Atverni JD 12,73 +1.8 m/s--- 372
    29 Ruben Andriessen AV Atverni JD 13,31 +1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Noah Schoonhoven AV Atverni JD 3:15,25 3:12,00 579
    3 Timo Straathof AV Atverni JD 3:15,60 3:16,00 577
    12 Levi Relyveld AV Atverni JD 3:38,92 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Boris Hermsen AV Atverni JD 16,77 +0.7 m/s--- 274
    28 Ruben Andriessen AV Atverni JD 21,08 -1.0 m/s--- 54
    Rico Meijer AV Atverni JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
    2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
    3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
    4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
    5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
    6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
    7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
    8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
    9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
    10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
    12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
    13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
    13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
    13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jonah Pronk AV Atverni JD 16,62 --- 241
    22 Ruben Laziev AV Atverni JD 10,72 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Ruben Laziev AV Atverni JD 5,14 --- 251
    Niklas Sanders AV Atverni JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jonah Pronk AV Atverni JD 1,30 --- 462
    14 Levi Relyveld AV Atverni JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Boris Hermsen AV Atverni JD 4,21 +0.3 m/s--- 460
    Niklas Sanders AV Atverni JD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 9,02 +1.3 m/s--- 545
    18 Cécile Fifis AV Atverni MD 9,58 +1.3 m/s--- 445
    20 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 9,73 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Merlijne van Doorn AV Atverni MD 3:10,24 3:11,00 617
    3 Noor ter Rahe AV Atverni MD 3:21,67 3:25,00 534
    14 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 3:38,71 3:38,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Cécile Fifis AV Atverni MD 12,62 +0.3 m/s--- 317
    22 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 13,62 +0.0 m/s--- 236


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 33,97 613
    2 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 34,48 587
    3 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 34,83 570
    4 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,16 554
    5 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 36,12 459
    5 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,21 505
    7 AAV `36 MD Team 3 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,30 501
    8 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 36,73 482
    9 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 36,92 474
    10 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 37,30 457
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 37,90 432
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,62 403
    13 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,86 394
    14 OSM `75 MD (4x60m) OSM `75 - MJD 4 41,56 295
    15 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 DNS 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 11,77 --- 147


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 8,28 --- 436
    18 Suus van Riet AV Atverni MD 6,26 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Maartje Oortwijn AV Atverni MD 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Maartje Oortwijn AV Atverni MD 3,38 +1.1 m/s--- 294
    24 Suus van Riet AV Atverni MD 2,47 +1.5 m/s--- 0