Vereniging 'Isala `96' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Mika van Mierlo
  • Jongens Junior C - 800m - 2:23,82
Kian Beks
  • Jongens Junior C - Discus - 27,89
Kian Beks
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,10
Mika van Mierlo
  • Jongens Junior C - Ver - 5,02
Daan Beute
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,41
Lisa Hoogervorst
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Mika van Mierlo JJC Ver
  • 5,02
  • Mika van Mierlo JJC 800m
  • 2:23,82
  • Kian Beks JJC Kogel
  • 10,10
  • Julia Fahner MJD 1000m
  • 3:37,98
  • Josse Kampen JJD 1000m
  • 3:25,96
  • Lisa Hoogervorst MJD Ver
  • 3,97
  • Suzan Teune MJC 80m
  • 12,45
  • Lisa Hoogervorst MJD Hoog
  • 1,45
  • Jasmijn Mulder MJD Kogel
  • 8,01
  • Kian Beks JJC 100m
  • 13,62
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Kian Beks Isala `96 JC 13,62 -0.9 m/s14,00 583


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Mika van Mierlo Isala `96 JC 2:23,82 2:20,00 621
    23 Cas Kanis Isala `96 JC 3:20,31 2:25,00 196


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Cas Kanis Isala `96 JC 19,90 -1.1 m/s18,90 368


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Mika van Mierlo Isala `96 JC 29,84 --- 493


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Kian Beks Isala `96 JC 27,89 --- 442


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Kian Beks Isala `96 JC 10,10 --- 527


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mika van Mierlo Isala `96 JC 5,02 -1.5 m/s--- 625
    Cas Kanis Isala `96 JC DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Maiky Scheurwater Isala `96 JD 13,42 -1.0 m/s12,70 292
    25 Nathanael ... Victoria Isala `96 JD 14,29 -0.9 m/s--- 201


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Josse Kampen Isala `96 JD 3:25,96 3:30,60 505
    8 Daan Beute Isala `96 JD 3:32,59 3:32,33 464


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Daan Beute Isala `96 JD 15,41 -1.1 m/s16,22 370
    12 Hugo Visser Isala `96 JD 17,81 -1.5 m/s16,70 211


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,79 520
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 46,18 506
    3 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 46,79 484
    4 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,86 482
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 48,13 438
    6 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 49,16 404
    7 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 51,26 340
    8 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 52,93 292
    9 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 53,08 288
    10 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 0 DNS 0
    10 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    10 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 DNS 0
    10 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Josse Kampen Isala `96 JD 17,10 --- 267
    8 Olaf Langeslag Isala `96 JD 16,59 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Olaf Langeslag Isala `96 JD 6,74 --- 351
    18 Nathanael ... Victoria Isala `96 JD 3,33 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Olaf Langeslag Isala `96 JD 1,30 --- 462
    7 Maiky Scheurwater Isala `96 JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Hugo Visser Isala `96 JD 4,02 -0.5 m/s--- 422
    16 Nathanael ... Victoria Isala `96 JD 3,03 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Suzan Teune Isala `96 MC 12,45 -1.3 m/s12,32 408
    23 Donna ten Hove Isala `96 MC 12,84 -1.3 m/s12,90 359
    31 Jeomi Langebeeke Isala `96 MC 15,90 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Donna ten Hove Isala `96 MC 17,44 -1.0 m/s18,10 233


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,32 616
    2 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,65 563
    3 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 45,23 541
    4 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 45,57 528
    5 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 46,07 510
    6 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 46,67 488
    7 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,79 484
    8 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,90 480
    9 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,98 477
    10 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 48,72 419
    11 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 50,48 363
    12 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 50,71 356
    13 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Suzan Teune Isala `96 MC DNS --- 0
    Sophie ten Heuvel Isala `96 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sophie ten Heuvel Isala `96 MC 3,55 -1.4 m/s--- 328
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 MC 2,86 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Jasmijn Mulder Isala `96 MD 10,49 -1.3 m/s10,78 306


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Julia Fahner Isala `96 MD 3:37,98 3:32,14 431
    17 Meike Tennekes Isala `96 MD 4:13,99 3:45,00 251


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Julia Fahner Isala `96 MD 12,47 -1.0 m/s13,02 331
    Meike Tennekes Isala `96 MD DNF 14,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,16 554
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 35,20 552
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,95 517
    4 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,04 426
    5 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 38,35 414
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 39,49 369
    7 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,29 339
    8 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 40,35 337
    9 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 41,03 313
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jasmijn Mulder Isala `96 MD 8,01 --- 422


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lisa Hoogervorst Isala `96 MD 1,45 --- 582


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Lisa Hoogervorst Isala `96 MD 3,97 -0.9 m/s--- 412