Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Nicole Varela Cardoso Furtado
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,59
Mees de Jong
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,98
Mees de Jong
  • Meisjes Junior D - Discus - 21,47
Keysha Tujeehut
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,14

Hoogtepunten

Amine Ajal JJC Hoog
  • 1,45
  • Ramon Jonathans JJC 800m
  • 2:33,65
  • Nicole Varela Cardoso Furtado MJD 60m
  • 8,59
  • Arjan de Veer JJC Ver
  • 4,45
  • Edda van der Velden MJD Hoog
  • 1,35
  • Arjan de Veer JJC Hoog
  • 1,45
  • Kika de Kroon MJC 80m
  • 11,54
  • Kika de Kroon MJC Hoog
  • 1,35
  • Edda van der Velden MJD 60m
  • 9,12
  • Ramon Jonathans JJC 100m
  • 14,23
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Ramon Jonathans Rotterdam ...letiek JC 14,23 -0.6 m/s--- 506
    21 Wouter Sybrandi Rotterdam ...letiek JC 14,71 -0.6 m/s--- 450


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Ramon Jonathans Rotterdam ...letiek JC 2:33,65 --- 525


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Ramon Jonathans Rotterdam ...letiek JC 19,21 -0.1 m/s--- 407
    13 Wouter Sybrandi Rotterdam ...letiek JC 19,67 -0.1 m/s--- 381
    16 Arjan de Veer Rotterdam ...letiek JC 20,42 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 20,86 22,79 24,61 24,62 24,62 --- 407
    Wouter Sybrandi Rotterdam ...letiek JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Michiel Zunderman Rotterdam ...letiek JC 16,97 X 18,14 21,98 21,98 --- 343
    16 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 15,60 16,91 16,71 16,28 16,91 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Michiel Zunderman Rotterdam ...letiek JC 7,71 8,51 7,90 8,08 8,51 --- 448


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Amine Ajal Rotterdam ...letiek JC 1,45 --- 0
    6 Arjan de Veer Rotterdam ...letiek JC 1,45 --- 582


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Arjan de Veer Rotterdam ...letiek JC 4,37 4,22 4,29 4,45 4,45 +0.5 m/s--- 508


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Daniel van Heiningen Rotterdam ...letiek JD 13,18 -0.3 m/s--- 319
    Kobe de Jong Rotterdam ...letiek JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Daniel van Heiningen Rotterdam ...letiek JD 3:41,37 --- 412
    Kobe de Jong Rotterdam ...letiek JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kobe de Jong Rotterdam ...letiek JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Daniel van Heiningen Rotterdam ...letiek JD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Kika de Kroon Rotterdam ...letiek MC 11,54 -0.4 m/s12,00 534
    Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC DNS 12,00 0
    Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam ...letiek MC DNS 11,19 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Teuntje Sluijter Rotterdam ...letiek MC 2:55,72 --- 348
    Kika de Kroon Rotterdam ...letiek MC DQ --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Teuntje Sluijter Rotterdam ...letiek MC 16,34 -0.3 m/s--- 303
    9 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC 16,61 -0.3 m/s--- 285
    Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam ...letiek MC DNF --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC 16,71 17,43 15,23 16,86 17,43 --- 257
    16 Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC 11,90 11,76 10,51 11,18 11,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Roxanne Pronk Rotterdam ...letiek MC 6,38 7,07 6,21 X 7,07 --- 370
    16 Teuntje Sluijter Rotterdam ...letiek MC 5,84 5,94 6,00 6,12 6,12 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Kika de Kroon Rotterdam ...letiek MC 1,35 --- 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Ava Roscam Abbing Rotterdam ...letiek MC 3,50 3,68 3,78 3,78 +3.0 m/s--- 374
    Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam ...letiek MC - - - - DNS 4,41 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Nicole Va...o Furtado Rotterdam ...MD Team 1 8,59 +0.5 m/s8,90 630
    8 Edda van der Velden Rotterdam ...MD Team 1 9,12 -0.3 m/s9,05 526
    21 Anniek Poot Rotterdam ...MD Team 1 9,67 -1.8 m/s--- 0
    27 Mies van Schooneveld Rotterdam ...MD Team 2 10,03 -1.6 m/s--- 373
    33 Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 10,72 -1.8 m/s--- 275
    37 Puck Vogel Rotterdam ...MD Team 2 11,08 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Elin van den Berg Rotterdam ...MD Team 1 3:38,76 3:40,82 427
    13 Nina Stam Rotterdam ...MD Team 1 3:43,43 --- 400
    17 Eva van der Molen Rotterdam ...MD Team 2 3:49,20 3:45,86 369
    18 Nicole Va...o Furtado Rotterdam ...MD Team 1 3:49,39 --- 0
    23 Mies van Schooneveld Rotterdam ...MD Team 2 3:59,91 4:02,78 315
    28 Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 4:07,54 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Edda van der Velden Rotterdam ...MD Team 1 11,83 -0.3 m/s10,96 392
    6 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 11,86 -0.7 m/s--- 389
    16 Anniek Poot Rotterdam ...MD Team 1 12,94 -0.9 m/s--- 0
    22 Izaskun Scheffers Rotterdam ...MD Team 2 13,62 -0.7 m/s--- 236
    26 Eva van der Molen Rotterdam ...MD Team 2 14,11 -0.7 m/s--- 200
    28 Mies van Schooneveld Rotterdam ...MD Team 2 14,23 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,41 642
    2 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,24 550
    3 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 35,34 495
    4 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 35,41 542
    6 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 36,00 515
    7 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 36,07 511
    8 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 36,76 481
    9 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 36,81 478
    10 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,57 446
    11 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 38,46 409
    12 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 38,82 395
    13 Avantri MD Team 1 (4x60m) Avantri - MJD 4 40,41 335
    14 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 42,85 252
    15 Avantri MD Team 2 (4x60m) Avantri - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 19,58 20,98 20,67 20,13 20,98 --- 342
    10 Nina Stam Rotterdam ...MD Team 1 14,49 13,34 X - 14,49 --- 0
    19 Miek Sluijter Rotterdam ...MD Team 2 6,62 9,93 - 8,39 9,93 --- 99


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Mees de Jong Rotterdam ...MD Team 1 18,72 20,25 21,47 20,18 21,47 --- 334
    6 Keysha Tujeehut Rotterdam ...MD Team 1 16,85 13,63 16,64 X 16,85 --- 0
    8 Rosa Drosterij Rotterdam ...MD Team 2 X 14,51 X 15,67 15,67 --- 221


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Keysha Tujeehut Rotterdam ...MD Team 1 - 8,97 9,14 8,46 9,14 --- 480
    23 Lente Ruigrok Rotterdam ...MD Team 2 5,15 4,01 4,69 4,90 5,15 --- 251
    24 Puck Vogel Rotterdam ...MD Team 2 3,48 3,76 3,63 3,37 3,76 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Edda van der Velden Rotterdam ...MD Team 1 1,35 1,35 499
    5 Sanae Benchellal Rotterdam ...MD Team 1 1,30 --- 0
    18 Izaskun Scheffers Rotterdam ...MD Team 2 1,15 --- 352
    18 Miek Sluijter Rotterdam ...MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Sanae Benchellal Rotterdam ...MD Team 1 3,90 3,66 3,90 +1.7 m/s--- 398
    12 Rosa Drosterij Rotterdam ...MD Team 2 3,51 3,43 3,04 3,51 +1.5 m/s--- 320
    24 Elin van den Berg Rotterdam ...MD Team 1 2,65 2,60 2,82 2,82 +2.2 m/s3,04 0
    29 Puck Vogel Rotterdam ...MD Team 2 1,69 1,94 2,30 2,30 +0.0 m/s--- 0