Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Bram Schumacher
  • Jongens Junior C - 800m - 2:15,55
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,20
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior C - Speer - 39,95
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Discus - 43,04
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,05
Jasper Kaal
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Jerry Woe
  • Jongens Junior D - 80m - 11,23
Jerry Woe
  • Jongens Junior D - Ver - 4,39
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,83
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:25,65
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,63
Froukje Mons
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:37,09
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,54
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,38
Emma Dekker
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,69
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior C - Discus - 20,41
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,44
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,38
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:19,50
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:20,98
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,55
Cinsi Leerdam
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,56
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,84
Jamilia de Jong
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,04
Isabel van Prehn
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,77
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,51
Jade Bosman
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,95

Hoogtepunten

Cinsi Leerdam MJD 60m
  • 8,74
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 15,20
  • Lucas Bal JJC 100m
  • 12,97
  • Lucas Bal JJC Ver
  • 5,37
  • Bram Schumacher JJC 800m
  • 2:15,55
  • Maaike van Rijswijk MJC Hoog
  • 1,45
  • Ilse Stok MJC 80m
  • 10,83
  • Jasper Kaal JJC Hoog
  • 1,60
  • Evi van der Linden MJD 60m
  • 8,65
  • Amber Bosman MJC 800m
  • 2:25,65
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Lucas Bal CAV Energie JC 12,97 -0.9 m/s12,78 673
    6 Bram Schumacher CAV Energie JC 13,25 -0.9 m/s13,14 633
    14 Ward Ellewsen CAV Energie JC 13,90 -0.4 m/s13,90 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bram Schumacher CAV Energie JC 2:15,55 2:17,65 713
    6 Halvar de Jager CAV Energie JC 2:24,70 2:05,50 612
    7 Marnix de Kunder CAV Energie JC 2:27,15 2:29,34 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 15,20 -0.9 m/s14,99 707
    5 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 16,62 -0.2 m/s17,00 584
    8 Menno Weeda CAV Energie JC 18,02 -0.2 m/s18,81 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 49,14 746
    2 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 50,40 698
    3 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 52,02 639
    4 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,69 582
    5 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 54,22 565
    6 Avantri JC Team 1 (4x100m) Avantri - JJC 4 55,92 512
    7 Fortius JC Team 1 (4x100m) Fortius - JJC 4 57,29 421
    7 Fortius JC Team 2 (4x100m) Fortius - JJC 4 58,00 451
    9 Avantri JC Team 2 (4x100m) Avantri - JJC 4 1:00,43 385
    10 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 36,82 32,89 37,54 39,95 39,95 --- 639
    14 Jasper Kaal CAV Energie JC 21,84 23,71 23,50 22,73 23,71 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 36,88 40,55 34,66 43,04 43,04 --- 655
    14 Joshua Ismail CAV Energie JC 16,99 18,14 16,62 14,87 18,14 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 12,60 12,98 12,80 13,05 13,05 --- 659
    14 Ward Ellewsen CAV Energie JC 6,97 6,82 - 6,34 6,97 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jasper Kaal CAV Energie JC 1,60 --- 702
    9 Menno Weeda CAV Energie JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Lucas Bal CAV Energie JC 5,17 5,32 5,37 5,17 5,37 +1.0 m/s--- 693
    9 Joshua Ismail CAV Energie JC 4,42 4,53 4,42 4,54 4,54 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jerry Woe CAV Energie JD 11,23 +0.7 m/s11,53 581
    7 Shardion Carolina CAV Energie JD 11,88 +0.7 m/s11,60 484
    14 Finn Heuving CAV Energie JD 12,35 -1.1 m/s12,57 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Finn Heuving CAV Energie JD 3:32,90 3:36,59 462
    17 Bas Scholtes CAV Energie JD 3:51,27 3:46,90 358


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Björn Brown CAV Energie JD 15,99 -1.8 m/s17,04 327
    5 Shardion Carolina CAV Energie JD 16,08 +0.1 m/s16,80 321
    19 Joost Keijzer CAV Energie JD 17,60 +0.2 m/s17,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 45,82 519
    2 CAV Energie JD (4x80m) CAV Energie - JJD 4 47,03 476
    3 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 47,16 421
    3 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 47,60 456
    5 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 49,51 393
    6 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 49,79 385
    7 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 50,13 374
    8 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 4 50,42 365
    9 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 0 DNS 0
    9 Fortius JD Team 1 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    9 Fortius JD Team 2 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek JD (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Bas Scholtes CAV Energie JD 14,51 12,33 15,31 17,67 17,67 --- 278
    9 Joost Keijzer CAV Energie JD X 16,80 X X 16,80 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Björn Brown CAV Energie JD 7,21 5,56 6,34 6,54 7,21 --- 378
    16 Coen van Doremalen CAV Energie JD 5,40 5,55 5,31 X 5,55 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Björn Brown CAV Energie JD 1,35 --- 499
    10 Bas Scholtes CAV Energie JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Jerry Woe CAV Energie JD 4,39 4,17 4,26 4,15 4,39 +0.0 m/s--- 496
    8 Finn Heuving CAV Energie JD 3,58 X 3,91 3,88 3,91 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 10,83 -0.5 m/s10,54 647
    6 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 11,62 -0.5 m/s11,05 522
    8 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 12,04 -1.1 m/s13,10 462
    13 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 12,43 -0.1 m/s12,21 410
    18 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 13,15 -1.1 m/s13,24 0
    Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 DNS 11,68 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 2:25,65 2:24,87 602
    2 Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 2:31,63 2:34,92 544
    3 Froukje Mons CAV Energi...MC Team 1 2:37,09 2:12,36 0
    5 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 2:42,97 2:27,03 444
    9 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 2:48,50 2:26,01 400
    14 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 2:53,04 2:53,08 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 13,54 -0.1 m/s13,40 532
    3 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 14,38 -0.1 m/s14,09 454
    5 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 15,12 +0.1 m/s15,21 0
    16 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 18,10 +0.1 m/s15,60 195
    17 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 19,24 -0.3 m/s19,38 136


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MC Team 1 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 42,43 654
    2 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 43,52 608
    3 Fortius MC (4x80m) Fortius - MJC 4 45,78 521
    4 Typhoon MC Team 1 (4x80m) Typhoon - MJC 4 46,17 506
    5 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 46,98 477
    6 CAV Energie MC Team 2 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 48,48 426
    7 Trackstars Nesselande MC (4x80m) Trackstars Nesselande - MJC 4 48,58 423
    8 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 49,29 400
    9 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 4 49,53 393
    10 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 0 DNS 0
    10 Typhoon MC Team 2 (4x80m) Typhoon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 19,56 20,69 18,24 X 20,69 --- 320
    3 Nathalia Montijn CAV Energi...MC Team 1 - 20,41 - - 20,41 --- 0
    9 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 2 15,32 14,28 16,13 14,77 16,13 --- 231
    15 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 X X 12,12 12,12 12,12 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Nathalia Montijn CAV Energi...MC Team 1 9,82 10,44 9,97 9,20 10,44 --- 543
    4 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 8,88 9,09 8,70 X 9,09 --- 0
    10 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 6,30 6,50 7,07 6,82 7,07 --- 370
    14 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 6,52 6,11 X X 6,52 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 1,45 --- 582
    2 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 1,40 --- 0
    7 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 1,30 --- 462
    10 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 4,38 4,35 4,18 4,36 4,38 +1.2 m/s--- 494
    5 Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 4,19 3,98 3,72 3,94 4,19 +0.0 m/s--- 0
    9 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 3,88 X X 2,97 3,88 +0.2 m/s--- 394
    14 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 3,38 3,23 - - 3,38 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 1 8,65 +0.5 m/s8,88 618
    6 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 8,74 +0.5 m/s8,74 600
    8 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 9,12 -0.3 m/s9,07 0
    10 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 9,14 -0.3 m/s9,06 523
    22 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 9,74 +0.0 m/s9,66 419
    31 Georgina ... Veerdonk CAV Energi...MD Team 2 10,50 -1.6 m/s11,29 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 3:19,50 3:21,45 549
    3 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 3:20,98 3:28,32 539
    12 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 3:41,96 3:41,02 0
    21 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 3:58,44 3:53,63 322
    29 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 4:13,56 4:03,11 253
    30 Georgina ... Veerdonk CAV Energi...MD Team 2 4:15,37 4:01,12 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 11,55 -0.3 m/s11,48 420
    3 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 11,56 -0.3 m/s11,72 419
    13 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 12,55 -0.8 m/s11,80 324
    15 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 12,93 -0.3 m/s11,57 0
    21 Esmee Palm CAV Energi...MD Team 2 13,61 -1.0 m/s12,95 236


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,41 642
    2 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 35,24 550
    3 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 35,29 548
    4 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 35,34 495
    4 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 35,41 542
    6 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 36,00 515
    7 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 36,07 511
    8 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 36,76 481
    9 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 4 36,81 478
    10 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,57 446
    11 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 38,46 409
    12 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 38,82 395
    13 Avantri MD Team 1 (4x60m) Avantri - MJD 4 40,41 335
    14 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 42,85 252
    15 Avantri MD Team 2 (4x60m) Avantri - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 24,00 X 26,84 23,78 26,84 --- 445
    3 Jamilia de Jong CAV Energi...MD Team 2 16,34 - 18,04 - 18,04 --- 286
    14 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 1 12,13 11,96 X X 12,13 --- 0
    15 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 10,38 11,83 11,92 11,12 11,92 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 1 15,92 19,77 18,61 18,83 19,77 --- 303
    9 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 X 13,70 12,79 14,61 14,61 --- 0
    10 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 13,39 12,80 14,55 X 14,55 --- 197
    19 Olivia Matthijs CAV Energi...MD Team 2 6,32 8,59 9,60 6,26 9,60 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 8,58 9,20 9,51 9,10 9,51 --- 499
    4 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 8,08 7,89 X 8,76 8,76 --- 0
    15 Jamilia de Jong CAV Energi...MD Team 2 6,17 6,52 6,52 5,41 6,52 --- 338
    21 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 5,22 5,08 5,56 5,40 5,56 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 1,30 --- 462
    9 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 1,25 --- 0
    9 Olivia Matthijs CAV Energi...MD Team 2 1,25 --- 426
    14 Esmee Palm CAV Energi...MD Team 2 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 3,76 3,79 3,95 3,93 3,95 +0.7 m/s--- 408
    6 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 3,32 3,59 3,80 3,80 +1.4 m/s--- 0
    11 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 3,58 3,56 3,57 3,58 +0.0 m/s--- 334
    26 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 2,58 2,56 2,41 2,34 2,58 +1.6 m/s--- 0