Vereniging 'AV Rijnsoever' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Discus - 22,51
Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Maddy Javier
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,42
Lauren Goseling
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,28

Hoogtepunten

Thijmen Krassenburg JJC 100m
  • 13,21
  • Leonard van Eer JJD Hoog
  • 1,50
  • Maddy Javier MJC 80m
  • 11,18
  • Lauren Goseling MJD Hoog
  • 1,30
  • Maddy Javier MJC Hoog
  • 1,40
  • Benjamin Menkveld JJC 100m
  • 12,60
  • Felix van Eer JJC 100m
  • 13,67
  • Lauren Goseling MJD 1000m
  • 3:27,28
  • Maddy Javier MJC 300mH
  • 50,42
  • Thijmen Krassenburg JJC Ver
  • 4,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 12,60 -0.4 m/s13,49 728
    11 Thijmen Krassenburg AV Rijnsoever JC 13,21 -0.4 m/s13,00 638
    16 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 13,67 +0.6 m/s13,98 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 2:32,62 2:35,91 534
    20 Julian van der Plas AV Rijnsoever JC 2:44,02 2:47,07 436
    21 Brett van Boxcel AV Rijnsoever JC 2:49,23 --- 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 52,78 50,13 468
    22 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 1:03,45 --- 243


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 46,66 849
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 48,06 790
    3 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 49,36 688
    3 AV De Spartaan JC Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 50,53 693
    5 AV Rijnsoever JC (4x100m) AV Rijnsoever - JJC 4 52,47 623
    6 AV De Spartaan JC Team 2 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 54,82 546
    7 SC Reeuwijk JC (4x100m) SC Reeuwijk - JJC 4 56,18 504
    8 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 DQ 0
    8 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 25,41 27,15 402


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 8,58 8,98 452


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 1,40 1,41 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Thijmen Krassenburg AV Rijnsoever JC 4,97 4,74 615
    12 Julian van der Plas AV Rijnsoever JC 4,03 4,07 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 11,99 -2.0 m/s11,48 469
    14 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 12,22 -2.0 m/s11,87 438
    Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Lars Zuijderduijn AV Rijnsoever JD 3:30,00 3:33,31 480
    11 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 3:33,30 3:41,62 459
    22 Bart Krijgsman AV Rijnsoever JD 4:18,68 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 15,78 -1.5 m/s16,87 342
    21 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 17,75 -1.5 m/s17,21 215


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 43,00 630
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 43,13 624
    3 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 44,51 569
    4 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,40 535
    5 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 46,72 487
    6 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 4 47,62 455
    7 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,65 454
    8 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,34 431
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,48 426
    10 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 49,77 385
    11 Leiden Atletiek JD Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Joram van der Plas AV Rijnsoever JD 13,03 --- 177
    18 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 9,69 15,28 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD X 19,07 19,87 22,51 22,51 --- 352
    10 Joram van der Plas AV Rijnsoever JD 14,83 15,99 X 14,47 15,99 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 8,90 --- 468
    13 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 6,12 7,10 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,50 --- 623


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 3,63 3,90 344


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 11,18 +1.0 m/s11,21 589
    18 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MC 12,20 +1.0 m/s--- 440


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 2:42,71 2:43,87 446
    19 Mira Achterhof AV Rijnsoever MC 3:08,83 3:08,00 262


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 50,42 51,97 531
    15 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MC 59,93 --- 308


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 39,99 765
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 41,91 677
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,64 595
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,14 583
    5 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 45,90 516
    6 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 45,93 515
    7 AV Rijnsoever MC (4x80m) AV Rijnsoever - MJC 4 47,18 470
    8 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 DQ 0
    8 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 0 DNS 0
    8 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0
    8 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Céline Verloop AV Rijnsoever MC 20,76 20,50 338
    12 Lina van der Plas AV Rijnsoever MC 19,01 16,96 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Mira Achterhof AV Rijnsoever MC 7,63 7,31 7,47 7,31 7,63 8,45 401
    Eline Oosterman AV Rijnsoever MC - DNS 6,33 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 1,40 1,47 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Lina van der Plas AV Rijnsoever MC 3,82 --- 382
    18 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 3,21 3,65 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 3:27,28 4:07,82 497
    8 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MD 3:39,16 --- 425
    12 Myrthe van der Plas AV Rijnsoever MD 3:41,97 4:13,01 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 33,07 660
    2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 33,52 636
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,09 557
    4 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 35,38 543
    5 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,82 523
    6 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 36,24 504
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 36,49 443
    7 AV Rijnsoever MD (4x60m) AV Rijnsoever - MJD 4 36,57 489
    9 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,99 471
    10 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 4 39,91 353
    11 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 42,09 277


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Myrthe van der Plas AV Rijnsoever MD 6,51 6,27 6,21 6,25 6,51 6,40 337


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Lauren Goseling AV Rijnsoever MD 1,30 1,35 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MD 3,82 3,76 382
    16 Mara Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3,29 --- 0