Vereniging 'AV Rijnsoever' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Thijmen Krassenburg JJC 100m
  • 13,51
  • Thijs de Ruiter JJC Hoog
  • 1,45
  • Leonard van Eer JJD Hoog
  • 1,50
  • Lotte Hobbij MJC 80m
  • 12,41
  • Maddy Javier MJC 80m
  • 11,72
  • Lauren Goseling MJC Hoog
  • 1,35
  • Benjamin Menkveld JJC 800m
  • 2:25,72
  • Maddy Javier MJC Hoog
  • 1,35
  • Mees Korpelshoek MJC 800m
  • 2:43,87
  • Benjamin Menkveld JJC 100m
  • 13,49
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 13,49 -2.2 m/s13,60 600
    13 Thijmen Krassenburg AV Rijnsoever JC 13,51 -1.6 m/s--- 597
    15 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 13,98 -1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 2:25,72 2:45,00 601
    14 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 2:29,41 2:36,00 565
    21 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 2:43,08 2:41,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 19,47 -3.7 m/s--- 392
    18 Aaron Haasnoot AV Rijnsoever JC 21,96 -3.7 m/s--- 265
    22 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 25,64 -3.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 47,82 800
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 48,87 757
    3 AV De Spartaan JC Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 50,98 676
    4 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 53,51 588
    5 AV De Spartaan JC Team 2 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 54,50 556
    6 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 55,16 535
    7 SC Reeuwijk JC (4x100m) SC Reeuwijk - JJC 4 58,66 432
    8 AV Rijnsoever JC (4x100m) AV Rijnsoever - JJC 4 59,08 421
    9 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 DNS 0
    9 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    9 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Thijs de Ruiter AV Rijnsoever JC 25,27 24,39 419
    18 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 15,36 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 24,68 27,15 390
    14 Aaron Haasnoot AV Rijnsoever JC 16,80 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 8,42 8,88 443


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Thijs de Ruiter AV Rijnsoever JC 1,45 --- 582
    10 Aaron Haasnoot AV Rijnsoever JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Thijmen Krassenburg AV Rijnsoever JC 4,66 4,22 4,53 X 4,66 +0.3 m/s4,60 552
    12 Julian van der Plas AV Rijnsoever JC 4,07 4,07 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 12,04 -0.1 m/s--- 462
    15 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 12,12 -0.1 m/s--- 451


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 3:38,79 3:21,18 427
    26 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 4:09,24 --- 272


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 17,78 -2.7 m/s--- 213


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 43,71 601
    2 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,27 540
    3 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 45,38 535
    4 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 46,46 496
    5 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 47,82 449
    6 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,43 428
    7 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 49,74 336
    7 AV Rijnsoever JD (4x80m) AV Rijnsoever - JJD 4 50,00 378
    9 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 4 50,60 310
    9 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 4 51,98 319
    11 Leiden Atletiek JD Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Daan de Mooij AV Rijnsoever JD 25,23 18,99 418
    13 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 17,45 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 6,37 7,80 329


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,50 1,50 623
    17 Kian van D...venvoorde AV Rijnsoever JD 1,10 1,25 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 4,05 +0.6 m/s3,86 428
    Kian van D...venvoorde AV Rijnsoever JD DNS 3,32 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 11,72 -1.4 m/s11,64 507
    16 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MC 12,41 -0.2 m/s--- 413
    20 Eline Oosterman AV Rijnsoever MC 12,68 -1.2 m/s12,20 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 2:43,87 --- 437
    13 Lauren Goseling AV Rijnsoever MC 2:47,14 3:02,00 411
    18 Myrthe van der Plas AV Rijnsoever MC 2:55,93 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MC 17,93 -2.1 m/s--- 204
    24 Myrthe van der Plas AV Rijnsoever MC 18,28 -2.1 m/s--- 185


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 41,20 708
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,68 643
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,53 608
    4 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,70 561
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 45,31 538
    6 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 45,40 535
    7 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 45,82 519
    8 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,77 485
    9 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,89 481
    10 AV Rijnsoever MC (4x80m) AV Rijnsoever - MJC 4 47,63 405
    11 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Eline Oosterman AV Rijnsoever MC 17,10 15,79 251


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Céline Verloop AV Rijnsoever MC 6,14 6,21 315
    19 Myrthe van der Plas AV Rijnsoever MC 5,18 6,40 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lauren Goseling AV Rijnsoever MC 1,35 1,35 0
    6 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 1,35 1,45 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Céline Verloop AV Rijnsoever MC 3,59 3,59 -1.4 m/s3,74 336
    13 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 3,45 3,45 -0.5 m/s3,39 0