Vereniging 'AV Aalsmeer' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Nicky Verlaan
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,08
Mette Smithuis
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,12

Hoogtepunten

Eline van Noort MJD Ver
  • 4,02
  • Zeger Haspels JJC 150m
  • 20,07
  • Finn Rademaker JJC 800m
  • 2:17,70
  • Nicky Verlaan MJD 60m
  • 9,35
  • Colin Alewijnse JJC 800m
  • 2:37,44
  • Juna van der Waal MJD 1000m
  • 3:35,53
  • Finn Rademaker JJC Hoog
  • 1,55
  • Mette Smithuis MJD 1000m
  • 3:39,59
  • Daniel Winkels JJC Speer
  • 32,95
  • Mette Smithuis MJD Ver
  • 4,12
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Zeger Haspels AV Aalsmeer JC 20,07 +0.6 m/s--- 612
    21 Dejan Pannekoek AV Aalsmeer JC 23,18 +0.6 m/s--- 369


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Finn Rademaker AV Aalsmeer JC 2:17,70 --- 688
    23 Colin Alewijnse AV Aalsmeer JC 2:37,44 --- 491


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Daniel Winkels AV Aalsmeer JC 19,03 -0.7 m/s--- 418
    22 Colin Alewijnse AV Aalsmeer JC 21,81 -0.8 m/s--- 272


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JC Team 1 (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 49,45 734
    2 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 49,77 722
    3 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 49,95 715
    4 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 51,51 657
    5 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 51,58 655
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 52,77 613
    7 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 53,27 596
    8 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 56,32 499
    9 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 1:15,80 65
    10 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    10 AV 1923 JC Team 4 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    10 AV Haarlem JC Team 2 (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Daniel Winkels AV Aalsmeer JC 32,95 --- 540


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Zeger Haspels AV Aalsmeer JC 8,11 --- 427


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Finn Rademaker AV Aalsmeer JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Dejan Pannekoek AV Aalsmeer JC 3,39 +0.0 m/s--- 296


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Nicky Verlaan AV Aalsmeer MD 9,35 -0.4 m/s--- 485
    16 Fleur van Leeuwen AV Aalsmeer MD 9,82 -0.4 m/s--- 406


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Juna van der Waal AV Aalsmeer MD 3:35,53 --- 446
    9 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 3:39,59 --- 422


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 12,92 +0.4 m/s--- 291
    12 Fleur van Leeuwen AV Aalsmeer MD 13,49 +0.4 m/s--- 246


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 33,72 626
    2 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 34,29 597
    3 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 4 35,12 556
    4 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 35,47 539
    5 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,74 527
    6 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,75 526
    7 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 36,38 497
    8 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 37,96 430
    9 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 38,78 397
    10 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 39,68 362
    11 AV 1923 MD Team 4 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    11 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Nicky Verlaan AV Aalsmeer MD 17,08 --- 266


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Eline van Noort AV Aalsmeer MD 7,58 --- 398


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Juna van der Waal AV Aalsmeer MD 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mette Smithuis AV Aalsmeer MD 4,12 +1.1 m/s--- 442
    4 Eline van Noort AV Aalsmeer MD 4,02 +1.0 m/s--- 0