Vereniging 'AV 1923' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Lucas van Schaffelaar
  • Jongens Junior C - 150m - 18,07
Jona Wong Chung
  • Jongens Junior C - 150m - 19,00
Jona Wong Chung
  • Jongens Junior C - 800m - 2:06,44
Lucas van Schaffelaar
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,19
Primo Burgstra
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,23
Lucas van Schaffelaar
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,23
Jona Wong Chung
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,67
Anders Haringsma
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,67
Ike Schepers
  • Jongens Junior C - Speer - 37,72
Ike Schepers
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,92
Anders Haringsma
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,77
Bink de Graaf
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Bink de Graaf
  • Jongens Junior C - Ver - 4,89
Bart Blokdijk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,03
Fabio Valle Sanchez
  • Jongens Junior D - 80m - 11,51
Bart Blokdijk
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:14,04
Luca Zuniga Gamboa
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:17,93
Bart Blokdijk
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,99
Gillis Krol
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,69
Patrick Hees
  • Jongens Junior D - Discus - 18,28
Patrick Hees
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,77
Bram Verdegaal
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Fabio Valle Sanchez
  • Jongens Junior D - Ver - 4,50
Mali Onyeike
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,44
Amélie de Wit
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,56
Bente van Lindert
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,63
Iris Grit
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,44
Bente van Lindert
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,31
Nehissa Hendriks
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,58
Eva Bijl
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,97
Pam de Kruif
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:15,83
Nehissa Hendriks
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,19
Pam de Kruif
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,40
Cato Schuitemaker
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Pam de Kruif
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,20

Hoogtepunten

Primo Burgstra JJC 800m
  • 2:10,23
  • Lucas van Schaffelaar JJC 100mH
  • 14,23
  • Jona Wong Chung JJC 800m
  • 2:06,44
  • Lucas van Schaffelaar JJC 800m
  • 2:10,19
  • Lucas van Schaffelaar JJC 150m
  • 18,07
  • Mali Onyeike MJC Hoog
  • 1,40
  • Pam de Kruif MJD 1000m
  • 3:15,83
  • Mali Onyeike MJC 150m
  • 20,44
  • Eva Bijl MJD 60m
  • 8,97
  • Nehissa Hendriks MJD 60m
  • 8,58
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 JC Team 1 18,07 +0.8 m/s18,12 813
    3 Jona Wong Chung AV 1923 JC Team 1 19,00 +0.8 m/s18,57 714
    6 Primo Burgstra AV 1923 JC Team 1 19,32 +0.8 m/s18,83 0
    8 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 JC Team 2 19,43 +0.8 m/s18,70 672
    12 Thomas Fructus AV 1923 JC Team 2 19,93 -0.3 m/s19,43 625
    13 Gilles van Arkel AV 1923 JC Team 2 20,04 -0.3 m/s19,76 0
    18 Lou Roelvink AV 1923 JC Team 3 21,44 +0.8 m/s--- 496
    19 Eelke Meindersma AV 1923 JC Team 3 22,18 +0.8 m/s--- 440
    25 Ischa Sachs AV 1923 JC Team 4 24,10 +0.8 m/s--- 309


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jona Wong Chung AV 1923 JC Team 1 2:06,44 2:11,67 828
    2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 JC Team 1 2:10,19 2:11,15 779
    3 Primo Burgstra AV 1923 JC Team 1 2:10,23 2:15,69 0
    7 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 JC Team 2 2:19,86 2:23,37 664
    9 Thomas Fructus AV 1923 JC Team 2 2:22,74 2:32,08 632
    10 Taeke Roukema AV 1923 JC Team 3 2:23,25 2:27,33 627
    11 Monne Sutorius AV 1923 JC Team 3 2:23,94 2:30,04 620
    13 Ischa Sachs AV 1923 JC Team 4 2:29,13 2:38,10 567
    22 Riemer Kerkstra AV 1923 JC Team 3 2:36,93 2:31,55 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 JC Team 1 14,23 -0.3 m/s14,38 804
    3 Jona Wong Chung AV 1923 JC Team 1 15,67 -0.3 m/s15,73 664
    3 Anders Haringsma AV 1923 JC Team 1 15,67 -0.3 m/s15,69 0
    8 Thomas Fructus AV 1923 JC Team 2 16,42 -0.3 m/s17,37 600
    11 Abbe Engers AV 1923 JC Team 2 18,39 -1.3 m/s--- 458
    12 Teun Kalis AV 1923 JC Team 2 18,67 -0.7 m/s18,34 0
    16 Monne Sutorius AV 1923 JC Team 3 19,65 -1.3 m/s--- 382
    20 Riemer Kerkstra AV 1923 JC Team 3 21,12 -1.3 m/s--- 305
    21 Ischa Sachs AV 1923 JC Team 4 21,20 -1.3 m/s--- 301
    Ebe Polman AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JC Team 1 (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 49,45 734
    2 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 49,77 722
    3 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 49,95 715
    4 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 51,51 657
    5 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 51,58 655
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 52,77 613
    7 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 53,27 596
    8 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 56,32 499
    9 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 1:15,80 65
    10 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    10 AV 1923 JC Team 4 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    10 AV Haarlem JC Team 2 (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ike Schepers AV 1923 JC Team 1 37,72 --- 608
    7 Teun Kalis AV 1923 JC Team 2 24,77 --- 410
    9 Eelke Meindersma AV 1923 JC Team 3 23,91 --- 395
    11 Jasper Boelhouwer AV 1923 JC Team 2 23,38 --- 0
    14 Willem Westendorp AV 1923 JC Team 4 19,57 --- 316
    16 Jan Westendorp AV 1923 JC Team 3 18,28 --- 0
    17 Rijk Snippe AV 1923 JC Team 4 17,58 --- 0
    Boris Aerts AV 1923 JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ike Schepers AV 1923 JC Team 1 11,92 --- 611
    3 Anders Haringsma AV 1923 JC Team 1 11,77 --- 0
    5 Jasper Boelhouwer AV 1923 JC Team 2 10,37 --- 540
    14 Gilles van Arkel AV 1923 JC Team 2 7,80 --- 0
    15 Jan Westendorp AV 1923 JC Team 3 7,76 --- 408
    17 Willem Westendorp AV 1923 JC Team 4 7,38 --- 387
    18 Eelke Meindersma AV 1923 JC Team 3 6,98 --- 0
    21 Rijk Snippe AV 1923 JC Team 4 6,14 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bink de Graaf AV 1923 JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Ike Schepers AV 1923 JC Team 1 1,55 --- 0
    11 Abbe Engers AV 1923 JC Team 2 1,35 --- 0
    11 Ben Verhoeven AV 1923 JC Team 2 1,35 --- 499
    Ebe Polman AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Bink de Graaf AV 1923 JC Team 1 4,89 +0.0 m/s--- 599
    8 Lou Roelvink AV 1923 JC Team 3 4,31 +0.4 m/s--- 480
    11 Ben Verhoeven AV 1923 JC Team 2 4,26 +0.0 m/s--- 470
    13 Boris Aerts AV 1923 JC Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
    18 Taeke Roukema AV 1923 JC Team 3 3,90 +0.0 m/s--- 0
    Teun Kalis AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
    Ebe Polman AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart Blokdijk AV 1923 JD Team 1 11,03 -0.5 m/s--- 614
    2 Fabio Valle Sanchez AV 1923 JD Team 1 11,51 -0.5 m/s--- 538
    5 Gillis Krol AV 1923 JD Team 2 11,79 -0.5 m/s--- 497
    7 Marnix Molenaar AV 1923 JD Team 1 11,90 -0.5 m/s--- 0
    13 Kees de Waal AV 1923 JD Team 3 12,47 +0.2 m/s--- 405
    14 Janos Oostenbrink AV 1923 JD Team 2 12,50 +0.2 m/s--- 401
    15 Manolo Scheers AV 1923 JD Team 2 12,55 -0.5 m/s--- 0
    19 Clint Rand AV 1923 JD Team 3 12,91 +0.2 m/s--- 350
    Kaio Hermes AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bart Blokdijk AV 1923 JD Team 1 3:14,04 --- 588
    2 Luca Zuniga Gamboa AV 1923 JD Team 1 3:17,93 --- 560
    4 Manolo Scheers AV 1923 JD Team 2 3:25,82 --- 506
    5 Bram Verdegaal AV 1923 JD Team 1 3:26,93 --- 0
    7 Kees de Waal AV 1923 JD Team 3 3:30,21 --- 478
    8 Robin den Engelse AV 1923 JD Team 2 3:36,83 --- 438
    10 Lucca van Opdorp AV 1923 JD Team 2 3:41,47 --- 0
    Gijs Nolen AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Bart Blokdijk AV 1923 JD Team 1 13,99 +0.8 m/s--- 489
    3 Gillis Krol AV 1923 JD Team 2 14,69 +0.8 m/s--- 427
    5 Marnix Molenaar AV 1923 JD Team 1 15,24 +0.8 m/s--- 383
    11 Robin den Engelse AV 1923 JD Team 2 17,02 +0.8 m/s--- 258
    12 Clint Rand AV 1923 JD Team 3 17,13 +0.8 m/s--- 252
    13 Janos Oostenbrink AV 1923 JD Team 2 17,15 +0.8 m/s--- 0
    18 Patrick Hees AV 1923 JD Team 1 17,82 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 44,33 526
    1 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,44 571
    3 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 46,94 479
    4 AV Atos JD (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,00 477
    5 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 47,39 463
    6 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,62 422
    7 AKU JD Team 1 (4x80m) AKU - JJD 4 49,15 405
    8 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 50,27 320
    9 AKU JD Team 2 (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    9 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    9 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 0 DNS 0
    9 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    9 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Patrick Hees AV 1923 JD Team 1 18,28 --- 274
    5 Mick van Schaffelaar AV 1923 JD Team 1 16,01 --- 0
    11 Gijs Nolen AV 1923 JD Team 3 14,64 --- 199
    17 Casper van Vuuren AV 1923 JD Team 2 11,88 --- 136
    Jorg Kelpin AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Patrick Hees AV 1923 JD Team 1 9,77 --- 511
    4 Gillis Krol AV 1923 JD Team 2 8,33 --- 439
    5 Luca Zuniga Gamboa AV 1923 JD Team 1 7,79 --- 0
    14 Clint Rand AV 1923 JD Team 3 5,71 --- 288
    19 Gijs Nolen AV 1923 JD Team 3 5,26 --- 0
    Jorg Kelpin AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bram Verdegaal AV 1923 JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Lucca van Opdorp AV 1923 JD Team 2 1,30 --- 462
    11 Mick van Schaffelaar AV 1923 JD Team 1 1,20 --- 0
    Jorg Kelpin AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
    Kaio Hermes AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fabio Valle Sanchez AV 1923 JD Team 1 4,50 +0.4 m/s--- 519
    5 Bram Verdegaal AV 1923 JD Team 1 4,08 +0.8 m/s--- 0
    7 Casper van Vuuren AV 1923 JD Team 2 3,79 +0.2 m/s--- 376
    8 Kees de Waal AV 1923 JD Team 3 3,75 +0.9 m/s--- 368
    9 Janos Oostenbrink AV 1923 JD Team 2 3,73 +1.3 m/s--- 0
    Kaio Hermes AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Mali Onyeike AV 1923 MC Team 1 20,44 +0.0 m/s21,67 579
    5 Roos van Dijk AV 1923 MC Team 1 21,05 +0.0 m/s21,89 528
    8 Amélie de Wit AV 1923 MC Team 1 21,20 +0.1 m/s21,41 0
    11 Hannah Lommen AV 1923 MC Team 2 21,90 +0.0 m/s21,61 461
    12 Joy van de Water AV 1923 MC Team 2 21,95 -0.5 m/s--- 457
    16 Lianne Dinkelaar AV 1923 MC Team 2 22,64 +0.1 m/s22,23 0
    18 Aida Jonson AV 1923 MC Team 3 24,24 -0.5 m/s--- 300


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Jules Hemels AV 1923 MC Team 1 2:52,77 --- 369
    9 Lara Becker AV 1923 MC Team 1 2:54,67 2:48,13 355


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Amélie de Wit AV 1923 MC Team 1 13,56 +0.4 m/s13,95 530
    10 Lianne Dinkelaar AV 1923 MC Team 2 15,42 +0.0 m/s--- 369
    11 Vera de Vries AV 1923 MC Team 2 15,68 +0.0 m/s--- 349
    12 Lara Becker AV 1923 MC Team 1 15,97 +0.0 m/s--- 328
    16 Jules Hemels AV 1923 MC Team 1 17,36 +0.0 m/s--- 0
    17 Welmoed Kuit AV 1923 MC Team 3 24,76 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 42,17 665
    2 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 42,52 650
    3 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 43,49 609
    4 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,52 568
    5 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 44,57 566
    6 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 44,61 565
    7 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,77 559
    8 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 MC Team 3 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tara Sannes AV 1923 MC Team 2 15,65 --- 236
    9 Iris Grit AV 1923 MC Team 1 15,23 --- 227
    11 Hannah Lommen AV 1923 MC Team 2 12,54 --- 0
    12 Welmoed Kuit AV 1923 MC Team 3 12,10 --- 155
    Aida Jonson AV 1923 MC Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bente van Lindert AV 1923 MC Team 1 22,63 --- 354
    3 Iris Grit AV 1923 MC Team 1 22,44 --- 0
    12 Tara Sannes AV 1923 MC Team 2 13,32 --- 170
    13 Karlijn Majoor AV 1923 MC Team 2 12,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bente van Lindert AV 1923 MC Team 1 9,31 --- 489
    11 Aida Jonson AV 1923 MC Team 3 6,58 --- 341
    13 Iris Grit AV 1923 MC Team 1 6,27 --- 0
    14 Tara Sannes AV 1923 MC Team 2 5,67 --- 285


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Mali Onyeike AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 0
    5 Roos van Dijk AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 541
    8 Karlijn Majoor AV 1923 MC Team 2 1,30 --- 0
    8 Joy van de Water AV 1923 MC Team 2 1,30 --- 462
    11 Welmoed Kuit AV 1923 MC Team 3 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Hannah Lommen AV 1923 MC Team 2 4,07 +0.7 m/s--- 432
    8 Vera de Vries AV 1923 MC Team 2 3,99 +0.0 m/s--- 0
    9 Lara Becker AV 1923 MC Team 1 3,88 +1.5 m/s--- 394


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nehissa Hendriks AV 1923 MD Team 1 8,58 -0.8 m/s--- 632
    2 Eva Bijl AV 1923 MD Team 1 8,97 -0.8 m/s--- 554
    4 Nova Petri AV 1923 MD Team 1 9,26 -0.8 m/s--- 0
    11 Janne Wever AV 1923 MD Team 2 9,60 -0.4 m/s--- 442
    17 Sterre van Ewijk AV 1923 MD Team 2 9,84 -0.8 m/s--- 403
    25 Tirza Rustenhoven AV 1923 MD Team 4 10,40 -0.4 m/s--- 319
    26 Lisette Vermeer AV 1923 MD Team 4 10,51 -0.4 m/s--- 303
    27 Marthe van der Meer AV 1923 MD Team 2 10,58 -0.8 m/s--- 0
    28 Vera Annam... Polkamp AV 1923 MD Team 4 11,02 -0.4 m/s--- 0
    30 Maartje van Dijk AV 1923 MD Team 3 11,21 -0.4 m/s--- 212
    Ronja Joenje AV 1923 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Pam de Kruif AV 1923 MD Team 1 3:15,83 --- 575
    3 Nehissa Hendriks AV 1923 MD Team 1 3:24,19 --- 517
    7 Kaitlyn Groot AV 1923 MD Team 1 3:34,40 --- 0
    11 Jet de Jong AV 1923 MD Team 2 3:42,50 --- 406
    18 Floortje Jansen AV 1923 MD Team 3 3:58,50 --- 322
    19 Tirza Rustenhoven AV 1923 MD Team 4 3:59,38 --- 318
    20 Yke Kalis AV 1923 MD Team 2 3:59,49 --- 317
    22 Malin Wattel AV 1923 MD Team 3 4:13,59 --- 253
    23 Vera Annam... Polkamp AV 1923 MD Team 4 4:30,62 --- 184
    Lara De Groot AV 1923 MD Team 4 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pam de Kruif AV 1923 MD Team 1 11,40 +0.0 m/s--- 436
    4 Nova Petri AV 1923 MD Team 1 12,22 +0.0 m/s--- 354
    5 Fransje Buenk AV 1923 MD Team 1 12,31 +1.2 m/s--- 0
    11 Anne Jongedijk AV 1923 MD Team 2 12,96 +1.2 m/s--- 288
    15 Linde de Vries AV 1923 MD Team 3 14,31 +1.2 m/s--- 186
    16 Marthe van der Meer AV 1923 MD Team 2 14,75 +1.2 m/s--- 157
    17 Senna Groenewegen AV 1923 MD Team 3 15,15 +1.2 m/s--- 131
    18 Maartje van Dijk AV 1923 MD Team 3 18,25 +1.2 m/s--- 0
    Lara De Groot AV 1923 MD Team 4 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 33,72 626
    2 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 34,29 597
    3 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 4 35,12 556
    4 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 35,47 539
    5 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,74 527
    6 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,75 526
    7 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 36,38 497
    8 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 37,96 430
    9 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 38,78 397
    10 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 39,68 362
    11 AV 1923 MD Team 4 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    11 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Eva Bijl AV 1923 MD Team 1 15,23 --- 227
    7 Janne Wever AV 1923 MD Team 2 13,15 --- 180
    8 Fenna Hudson AV 1923 MD Team 1 12,90 --- 0
    9 Sterre van Ewijk AV 1923 MD Team 2 12,60 --- 0
    14 Lisette Vermeer AV 1923 MD Team 4 9,95 --- 99
    17 Jasmijn Karels AV 1923 MD Team 4 8,02 --- 0
    18 Senna Groenewegen AV 1923 MD Team 3 6,93 --- 11
    Ronja Joenje AV 1923 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Fenna Hudson AV 1923 MD Team 1 7,25 --- 380
    8 Janne Wever AV 1923 MD Team 2 6,87 --- 358
    11 Kaitlyn Groot AV 1923 MD Team 1 6,18 --- 0
    13 Floortje Jansen AV 1923 MD Team 3 5,70 --- 287
    14 Vera Annam... Polkamp AV 1923 MD Team 4 5,46 --- 272
    15 Malin Wattel AV 1923 MD Team 3 5,38 --- 0
    16 Tirza Rustenhoven AV 1923 MD Team 4 5,34 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Cato Schuitemaker AV 1923 MD Team 1 1,30 --- 462
    4 Fransje Buenk AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 0
    4 Anne Jongedijk AV 1923 MD Team 2 1,25 --- 426
    11 Jasmijn Karels AV 1923 MD Team 4 1,15 --- 352
    15 Maartje van Dijk AV 1923 MD Team 3 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Pam de Kruif AV 1923 MD Team 1 4,20 +0.8 m/s--- 458
    5 Cato Schuitemaker AV 1923 MD Team 1 3,94 +0.2 m/s--- 0
    8 Anne Jongedijk AV 1923 MD Team 2 3,72 +0.0 m/s--- 362
    12 Yke Kalis AV 1923 MD Team 2 3,43 +0.1 m/s--- 0
    14 Linde de Vries AV 1923 MD Team 3 3,37 +0.8 m/s--- 292
    19 Jasmijn Karels AV 1923 MD Team 4 3,11 +0.9 m/s--- 240
    20 Lisette Vermeer AV 1923 MD Team 4 3,00 +0.0 m/s--- 0
    Ronja Joenje AV 1923 MD Team 3 DNS --- 0