Vereniging 'AKU' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Abel Kloppenburg
  • Jongens Junior D - 80m - 11,76
Abel Kloppenburg
  • Jongens Junior D - Ver - 4,41
Esmee Meering
  • Meisjes Junior D - Speer - 28,73
Esmee Meering
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,34

Hoogtepunten

Sjoerd Zuijderduin JJC 800m
  • 2:30,43
  • Esmee Meering MJD Kogel
  • 10,34
  • Esmee Meering MJD Speer
  • 28,73
  • Wolf van Strijen JJC 800m
  • 2:30,25
  • Filia Kaffatos MJD 60m
  • 9,26
  • Naomi van Berkel MJD 60m
  • 9,46
  • Abel Kloppenburg JJD 80m
  • 11,76
  • Kik Peters JJC Hoog
  • 1,40
  • Jade Linthorst MJC 150m
  • 22,13
  • Abel Kloppenburg JJD Ver
  • 4,41
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kik Peters AKU JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Wolf van Strijen AKU JC 2:30,25 2:34,00 557
    15 Sjoerd Zuijderduin AKU JC 2:30,43 2:34,00 555


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Wouter Voorn AKU JC 18,87 -0.8 m/s--- 428


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Sjoerd Zuijderduin AKU JC 22,86 --- 377
    18 Kik Peters AKU JC 16,31 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Sjoerd Zuijderduin AKU JC 9,29 --- 488
    12 Wolf van Strijen AKU JC 8,22 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Kik Peters AKU JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Wouter Voorn AKU JC 4,30 -0.1 m/s--- 478
    12 Wolf van Strijen AKU JC 4,24 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Abel Kloppenburg AKU JD Team 1 11,76 -0.4 m/s11,30 501
    6 Morris de Kuijer AKU JD Team 1 11,80 -0.4 m/s11,30 496
    22 Koen Kaijen AKU JD Team 1 13,44 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Koen Kaijen AKU JD Team 1 3:44,74 3:30,00 393
    13 Iver van Strijen AKU JD Team 1 3:45,88 3:40,00 387
    20 Peter Idema AKU JD Team 2 3:55,38 --- 337
    24 Lars Wiedijk AKU JD Team 2 4:33,31 --- 174


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Morris de Kuijer AKU JD Team 1 15,18 -0.2 m/s15,00 387


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 44,33 526
    1 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,44 571
    3 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 46,94 479
    4 AV Atos JD (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,00 477
    5 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 47,39 463
    6 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,62 422
    7 AKU JD Team 1 (4x80m) AKU - JJD 4 49,15 405
    8 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 50,27 320
    9 AKU JD Team 2 (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    9 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    9 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 0 DNS 0
    9 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    9 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Peter Idema AKU JD Team 2 16,12 --- 231
    7 Julius Faber AKU JD Team 1 15,42 --- 216
    18 Iver van Strijen AKU JD Team 1 11,00 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ralph Roosendaal AKU JD Team 1 6,91 --- 360
    10 Peter Idema AKU JD Team 2 6,36 --- 328
    18 Julius Faber AKU JD Team 1 5,34 --- 0
    21 Lars Wiedijk AKU JD Team 2 3,95 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Ralph Roosendaal AKU JD Team 1 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Abel Kloppenburg AKU JD Team 1 4,41 +0.0 m/s--- 500
    18 Julius Faber AKU JD Team 1 2,88 +0.7 m/s--- 0
    19 Lars Wiedijk AKU JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 176


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Jade Linthorst AKU MC 22,13 +0.1 m/s21,50 443


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jade Linthorst AKU MC 15,96 --- 243


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Jade Linthorst AKU MC 7,48 --- 393


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Filia Kaffatos AKU MD 9,26 -0.4 m/s9,17 501
    10 Naomi van Berkel AKU MD 9,46 -0.4 m/s9,43 466
    12 Maud Schrama AKU MD 9,63 -0.4 m/s9,62 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Lexie Romme AKU MD 3:41,37 3:40,00 412
    17 Lotte Kes AKU MD 3:57,66 3:50,00 326


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Naomi van Berkel AKU MD 12,37 +0.4 m/s12,86 340
    14 Lotte Kes AKU MD 13,99 +0.4 m/s--- 208


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 33,72 626
    2 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 34,29 597
    3 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 4 35,12 556
    4 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 35,47 539
    5 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,74 527
    6 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,75 526
    7 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 36,38 497
    8 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 37,96 430
    9 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 38,78 397
    10 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 39,68 362
    11 AV 1923 MD Team 4 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    11 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Esmee Meering AKU MD 28,73 --- 475
    11 Sam Haringsma AKU MD 11,18 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Esmee Meering AKU MD 10,34 --- 539
    9 Sam Haringsma AKU MD 6,78 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Filia Kaffatos AKU MD 1,20 --- 389
    8 Lotte Kes AKU MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Maud Schrama AKU MD 3,81 +1.0 m/s--- 380
    13 Sam Haringsma AKU MD 3,38 +1.0 m/s--- 0