Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Rutger Boxman
  • Jongens Junior C - 150m - 18,37
Rutger Boxman
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,41
Rutger Boxman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Timo van Ruiten
  • Jongens Junior C - Ver - 5,43
Jort Schoo
  • Jongens Junior D - 80m - 11,76
Jorai Verboom
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,68
Jorai Verboom
  • Jongens Junior D - Discus - 19,14
Jort Schoo
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Noelle Visser
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,38
Isabelle Seijlhouwer
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:24,82
Lois Lessing
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,89
Aniek van Schie
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,62
Nikki van Tienderen
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,13
Aniek van Schie
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,28
Aniek van Schie
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,65
Jamy van Bree
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,34
Myrthe Jansen
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,00
Myrthe Jansen
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:19,56

Hoogtepunten

Rutger Boxman JJC Hoog
  • 1,60
  • Myrthe Jansen MJD 1000m
  • 3:19,56
  • Rutger Boxman JJC 150m
  • 18,37
  • Myrthe Jansen MJD 60m
  • 9,00
  • Rutger Boxman JJC 100mH
  • 15,41
  • Timo van Ruiten JJC Ver
  • 5,43
  • Quint van der Riet JJC 800m
  • 2:11,41
  • Aniek van Schie MJC Hoog
  • 1,65
  • Isabelle Seijlhouwer MJC 800m
  • 2:24,82
  • Noelle Visser MJC 150m
  • 20,38
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Rutger Boxman AV Haarlemmermeer JC 18,37 +0.8 m/s19,15 780
    11 Zino Goudkuil AV Haarlemmermeer JC 19,71 +0.6 m/s--- 645
    15 Jarco Snoek AV Haarlemmermeer JC 20,36 -0.3 m/s20,74 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Quint van der Riet AV Haarlemmermeer JC 2:11,41 2:14,16 763
    16 Zino Goudkuil AV Haarlemmermeer JC 2:32,00 --- 540
    Maas Gijzen AV Haarlemmermeer JC DNS 2:54,58 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Rutger Boxman AV Haarlemmermeer JC 15,41 -0.3 m/s16,37 687
    9 Jarco Snoek AV Haarlemmermeer JC 17,31 -0.7 m/s19,86 532
    Maas Gijzen AV Haarlemmermeer JC DNS 19,82 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JC Team 1 (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 49,45 734
    2 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 49,77 722
    3 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 49,95 715
    4 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 51,51 657
    5 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 51,58 655
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 52,77 613
    7 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 53,27 596
    8 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 56,32 499
    9 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 1:15,80 65
    10 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    10 AV 1923 JC Team 4 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    10 AV Haarlem JC Team 2 (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Timo van Ruiten AV Haarlemmermeer JC 31,69 --- 521
    6 Valerio Cairo AV Haarlemmermeer JC 25,42 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Timo van Ruiten AV Haarlemmermeer JC 11,40 --- 588
    8 Quint van der Riet AV Haarlemmermeer JC 9,29 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Rutger Boxman AV Haarlemmermeer JC 1,60 --- 702


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Timo van Ruiten AV Haarlemmermeer JC 5,43 -0.2 m/s--- 704
    9 Valerio Cairo AV Haarlemmermeer JC 4,30 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jort Schoo AV Haarlemmermeer JD 11,76 -0.4 m/s12,16 501
    10 Sepp Mooren AV Haarlemmermeer JD 12,36 -0.4 m/s11,89 419
    23 Jelte Snoek AV Haarlemmermeer JD 13,67 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Jort Schoo AV Haarlemmermeer JD 3:46,81 --- 382
    15 Sepp Mooren AV Haarlemmermeer JD 3:46,91 3:40,29 381
    22 Tom van Susteren AV Haarlemmermeer JD 4:17,07 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jorai Verboom AV Haarlemmermeer JD 13,68 -0.2 m/s14,15 518
    17 Philip Hulst AV Haarlemmermeer JD 17,78 -0.2 m/s--- 213
    20 Jelte Snoek AV Haarlemmermeer JD 18,41 +0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 44,33 526
    1 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,44 571
    3 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 46,94 479
    4 AV Atos JD (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,00 477
    5 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 47,39 463
    6 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,62 422
    7 AKU JD Team 1 (4x80m) AKU - JJD 4 49,15 405
    8 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 50,27 320
    9 AKU JD Team 2 (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    9 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    9 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 0 DNS 0
    9 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    9 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jorai Verboom AV Haarlemmermeer JD 19,14 --- 291
    9 Thijmen van Schie AV Haarlemmermeer JD 15,26 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Philip Hulst AV Haarlemmermeer JD 6,79 --- 353
    15 Tom van Susteren AV Haarlemmermeer JD 5,48 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jort Schoo AV Haarlemmermeer JD 1,40 --- 541
    10 Thijmen van Schie AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Tom van Susteren AV Haarlemmermeer JD 3,35 +2.1 m/s--- 288
    16 Philip Hulst AV Haarlemmermeer JD 3,21 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Noelle Visser AV Haarlemmermeer MC 20,38 +0.1 m/s21,19 585
    6 Kyana Wijnands AV Haarlemmermeer MC 21,07 +0.0 m/s22,03 526
    13 Jamy van Bree AV Haarlemmermeer MC 21,99 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Isabelle ...ijlhouwer AV Haarlemmermeer MC 2:24,82 2:25,43 611
    2 Lois Lessing AV Haarlemmermeer MC 2:32,89 2:32,14 532
    Francesca Schenker AV Haarlemmermeer MC DNS 2:49,72 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Aniek van Schie AV Haarlemmermeer MC 13,62 +0.4 m/s13,65 524
    4 Noelle Visser AV Haarlemmermeer MC 13,83 +0.4 m/s13,73 504
    Lois Lessing AV Haarlemmermeer MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 42,17 665
    2 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 42,52 650
    3 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 43,49 609
    4 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,52 568
    5 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 44,57 566
    6 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 44,61 565
    7 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,77 559
    8 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 MC Team 3 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Nikki van Tienderen AV Haarlemmermeer MC 27,13 --- 450
    10 Evelyn Groeneweg AV Haarlemmermeer MC 13,12 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Aniek van Schie AV Haarlemmermeer MC 28,28 --- 448
    11 Roos Spoor AV Haarlemmermeer MC 13,94 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nikki van Tienderen AV Haarlemmermeer MC 8,02 --- 422
    12 Roos Spoor AV Haarlemmermeer MC 6,52 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Aniek van Schie AV Haarlemmermeer MC 1,65 --- 741
    11 Evelyn Groeneweg AV Haarlemmermeer MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Jamy van Bree AV Haarlemmermeer MC 4,34 +0.0 m/s--- 486
    11 Francesca Schenker AV Haarlemmermeer MC 3,72 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Myrthe Jansen AV Haarlemmermeer MD 9,00 -0.4 m/s9,04 549
    6 Maudy Dekker AV Haarlemmermeer MD 9,33 -0.4 m/s8,97 488
    14 Maud van Noord AV Haarlemmermeer MD 9,71 -0.4 m/s9,86 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Myrthe Jansen AV Haarlemmermeer MD 3:19,56 3:23,78 549
    4 Roos Stroet AV Haarlemmermeer MD 3:25,10 3:39,46 511
    5 Alina Vallentgoed AV Haarlemmermeer MD 3:30,28 3:36,63 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Maudy Dekker AV Haarlemmermeer MD 12,36 +0.4 m/s12,52 341
    Luna Klein AV Haarlemmermeer MD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 33,72 626
    2 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 34,29 597
    3 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 4 35,12 556
    4 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 35,47 539
    5 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,74 527
    6 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,75 526
    7 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 36,38 497
    8 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 37,96 430
    9 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 38,78 397
    10 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 39,68 362
    11 AV 1923 MD Team 4 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    11 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Maud van Noord AV Haarlemmermeer MD 11,18 --- 132
    13 Indy van Tienderen AV Haarlemmermeer MD 11,08 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Indy van Tienderen AV Haarlemmermeer MD 6,47 --- 335
    Luna Klein AV Haarlemmermeer MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Indy van Tienderen AV Haarlemmermeer MD 1,15 --- 352
    13 Alina Vallentgoed AV Haarlemmermeer MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Roos Stroet AV Haarlemmermeer MD 3,60 +0.5 m/s--- 338
    11 Maudy Dekker AV Haarlemmermeer MD 3,53 +1.0 m/s--- 0