Vereniging 'AV Atos' op 'Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Joel Mondria
  • Jongens Junior C - Speer - 37,00
Christian Prins
  • Jongens Junior C - Ver - 4,81
Melissa Steenbakker
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,48
Alyssa Koobs
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,18
Lana Boshuizen
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,38
Lana Boshuizen
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,81
Alyssa Koobs
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,10

Hoogtepunten

Joel Mondria JJC Speer
  • 37,00
  • Alessio Rimedia JJC 800m
  • 2:21,15
  • Alessio Rimedia JJC 100mH
  • 16,41
  • Carmen Guellai MJC 800m
  • 2:39,12
  • Carmen Guellai MJC Hoog
  • 1,40
  • Annabel Stottelaar MJC Ver
  • 4,33
  • Lana Boshuizen MJD 60m
  • 9,35
  • Joel Mondria JJC 150m
  • 19,03
  • Romano Guellai JJC Hoog
  • 1,55
  • Melissa Steenbakker MJC 800m
  • 2:35,48
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Joel Mondria AV Atos JC 19,03 +0.8 m/s18,50 711
    Mink Hageman AV Atos JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Alessio Rimedia AV Atos JC 2:21,15 2:22,32 650
    19 Romano Guellai AV Atos JC 2:36,00 --- 503
    Mink Hageman AV Atos JC DNS 2:48,52 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Alessio Rimedia AV Atos JC 16,41 -0.3 m/s17,00 601
    Mink Hageman AV Atos JC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem JC Team 1 (4x100m) AV Haarlem - JJC 4 49,45 734
    2 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 49,77 722
    3 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 49,95 715
    4 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 51,51 657
    5 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 51,58 655
    6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 52,77 613
    7 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 4 53,27 596
    8 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 56,32 499
    9 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 1:15,80 65
    10 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
    10 AV 1923 JC Team 4 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
    10 AV Haarlem JC Team 2 (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
    10 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Joel Mondria AV Atos JC 37,00 --- 598


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Christian Prins AV Atos JC 8,96 --- 471


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Romano Guellai AV Atos JC 1,55 --- 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Christian Prins AV Atos JC 4,81 +0.0 m/s--- 583


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Louie Isibor AV Atos JD 12,46 -0.3 m/s--- 406
    20 Zafir Ali AV Atos JD 13,11 -0.3 m/s--- 327
    25 Merlijn Neerlaar AV Atos JD 13,85 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Elf Meerman AV Atos JD 3:50,62 --- 362
    19 Pelle van Houten AV Atos JD 3:55,01 --- 339
    Leroy Eisden AV Atos JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Louie Isibor AV Atos JD 15,74 +0.4 m/s--- 345
    9 Elf Meerman AV Atos JD 16,02 +0.4 m/s--- 325
    Leroy Eisden AV Atos JD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland JD Team 1 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 44,33 526
    1 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,44 571
    3 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 46,94 479
    4 AV Atos JD (4x80m) AV Atos - JJD 4 47,00 477
    5 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 4 47,39 463
    6 KAV Holland JD Team 2 (4x80m) KAV Holland - JJD 4 48,62 422
    7 AKU JD Team 1 (4x80m) AKU - JJD 4 49,15 405
    8 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 50,27 320
    9 AKU JD Team 2 (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
    9 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
    9 AV Aalsmeer JD (4x80m) AV Aalsmeer - JJD 0 DNS 0
    9 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 0 DNS 0
    9 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Pelle van Houten AV Atos JD 14,61 --- 199
    13 Naël Oostburg AV Atos JD 14,05 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Merlijn Neerlaar AV Atos JD 5,43 --- 270
    17 Naël Oostburg AV Atos JD 5,39 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Miran van den Ameele AV Atos JD 1,30 --- 462
    13 Naël Oostburg AV Atos JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Zafir Ali AV Atos JD 3,26 +0.0 m/s--- 270
    17 Merlijn Neerlaar AV Atos JD 2,92 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Annabel Stottelaar AV Atos MC 22,10 +0.1 m/s--- 446


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Melissa Steenbakker AV Atos MC 2:35,48 2:37,52 508
    4 Carmen Guellai AV Atos MC 2:39,12 2:41,00 476


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Uma van Nes AV Atos MC 14,68 +1.1 m/s15,95 428
    8 Melissa Steenbakker AV Atos MC 15,24 +0.4 m/s15,75 383


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 42,17 665
    2 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 4 42,52 650
    3 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 43,49 609
    4 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,52 568
    5 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 4 44,57 566
    6 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 44,61 565
    7 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 44,77 559
    8 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
    8 AV 1923 MC Team 3 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
    8 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Robyn Houbiers AV Atos MC 15,45 --- 232


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Robyn Houbiers AV Atos MC 14,12 --- 188


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Uma van Nes AV Atos MC 7,81 --- 411
    10 Robyn Houbiers AV Atos MC 6,89 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Carmen Guellai AV Atos MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Annabel Stottelaar AV Atos MC 4,33 +1.7 m/s--- 484


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Lana Boshuizen AV Atos MD 9,35 -0.6 m/s--- 485
    12 Stella Kuijs AV Atos MD 9,63 -0.6 m/s--- 437
    18 Gwen Bleyert AV Atos MD 9,99 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Claudia Rimedia AV Atos MD 3:47,18 --- 380
    14 Nikita Bons AV Atos MD 3:50,47 --- 363


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Alyssa Koobs AV Atos MD 12,18 +0.0 m/s--- 358
    8 Stella Kuijs AV Atos MD 12,52 +0.0 m/s--- 326


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 33,72 626
    2 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 34,29 597
    3 AV Haarlem MD (4x60m) AV Haarlem - MJD 4 35,12 556
    4 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 4 35,47 539
    5 AV Aalsmeer MD (4x60m) AV Aalsmeer - MJD 4 35,74 527
    6 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,75 526
    7 AV Suomi MD Team 1 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 36,38 497
    8 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 37,96 430
    9 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 38,78 397
    10 AV Suomi MD Team 2 (4x60m) AV Suomi - MJD 4 39,68 362
    11 AV 1923 MD Team 4 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
    11 KAV Holland MD (4x60m) KAV Holland - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lana Boshuizen AV Atos MD 17,38 --- 272
    5 Lea Imadalou AV Atos MD 14,08 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Lana Boshuizen AV Atos MD 7,81 --- 411
    12 Jazzdyn Burnet AV Atos MD 5,75 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Lea Imadalou AV Atos MD 1,25 --- 0
    4 Gwen Bleyert AV Atos MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Alyssa Koobs AV Atos MD 4,10 +0.0 m/s--- 438
    18 Nikita Bons AV Atos MD 3,13 +0.0 m/s--- 0