Vereniging 'AV Aquilo' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Nando Kramer
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,77
Carlijn Loer
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Carlijn Loer MJC 300mH
  • 54,02
  • Indy de Blaauw MJC 800m
  • 2:38,48
  • Carlijn Loer MJC Hoog
  • 1,45
  • Ramon Aukes JJC 100m
  • 13,22
  • Sara Esposito MJD 60m
  • 8,79
  • Luuk Knossen JJC 800m
  • 2:22,55
  • Nando Kramer JJC 800m
  • 2:17,77
  • Luuk Knossen JJC Hoog
  • 1,50
  • Rinze Kwak JJC 300mH
  • 47,46
  • Carlijn Loer MJC 80m
  • 11,37
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Ramon Aukes AV Aquilo JC 13,22 -1.5 m/s13,36 637
    7 Rinze Kwak AV Aquilo JC 13,53 -1.5 m/s13,76 595
    9 Jasper Bakker AV Aquilo JC 13,79 -1.5 m/s14,14 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nando Kramer AV Aquilo JC 2:17,77 2:08,50 687
    5 Luuk Knossen AV Aquilo JC 2:22,55 2:24,60 635
    12 Wout Plugge AV Aquilo JC 2:41,64 2:31,50 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rinze Kwak AV Aquilo JC 47,46 48,78 619
    10 Marnick Eriks AV Aquilo JC 53,40 --- 453
    11 David Pronk AV Aquilo JC 55,39 1:01,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 51,49 658
    2 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 52,41 625
    3 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 53,44 591
    4 AV Impala JC (4x100m) AV Impala - JJC 4 53,56 587
    5 AV Horror Sneek JC (4x100m) AV Horror Sneek - JJC 4 53,89 576
    6 AV Start `78 JC (4x100m) AV Start `78 - JJC 4 55,84 514
    7 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 0 DNS 0
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 David Pronk AV Aquilo JC 23,07 --- 362
    9 Marnick Eriks AV Aquilo JC 20,76 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ramon Aukes AV Aquilo JC 9,49 --- 498
    9 Marnick Eriks AV Aquilo JC 7,65 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luuk Knossen AV Aquilo JC 1,50 --- 623
    7 David Pronk AV Aquilo JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Jasper Bakker AV Aquilo JC 4,74 +0.0 m/s--- 568
    5 Luuk Knossen AV Aquilo JC 4,47 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Dilano Modderman AV Aquilo JD 11,64 -0.5 m/s11,34 519
    7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 11,89 -0.5 m/s11,20 483


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Teun de Jong AV Aquilo JD 4:10,43 4:03,50 267


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Hidde de Jong AV Aquilo JD 18,35 -1.8 m/s18,24 181


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 46,17 506
    2 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 46,68 488
    3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,09 389
    4 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 4 48,21 385
    4 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,21 435
    4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,22 435
    7 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,29 433
    8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,57 424
    9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,10 316
    10 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 DNS 0
    10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Dilano Modderman AV Aquilo JD 22,43 --- 369


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Teun de Jong AV Aquilo JD 14,34 --- 193


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Hidde de Jong AV Aquilo JD 3,07 +0.2 m/s--- 232


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Carlijn Loer AV Aquilo MC 11,37 -0.9 m/s11,39 560
    17 Hannah de Jong AV Aquilo MC 12,39 -1.3 m/s12,61 415
    20 Yvette Feikens AV Aquilo MC 12,80 -1.3 m/s12,42 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Indy de Blaauw AV Aquilo MC 2:38,48 2:32,90 482
    11 Hannah de Jong AV Aquilo MC 2:56,35 2:50,87 343


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Carlijn Loer AV Aquilo MC 54,02 --- 438


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
    2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
    3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
    5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
    6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
    8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
    9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
    9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Roos Koetje AV Aquilo MC 19,67 --- 318
    15 Merel de Groot AV Aquilo MC 15,89 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Roos Koetje AV Aquilo MC 7,92 --- 417
    12 Merel de Groot AV Aquilo MC 7,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Carlijn Loer AV Aquilo MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Yvette Feikens AV Aquilo MC 3,44 +0.0 m/s--- 306


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sara Esposito AV Aquilo MD 8,79 -0.8 m/s8,74 590
    23 Eline Geertsema AV Aquilo MD 10,17 -0.1 m/s10,62 352
    29 Eefke Plugge AV Aquilo MD 10,64 -0.5 m/s10,06 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Sara Esposito AV Aquilo MD 11,71 -0.6 m/s11,87 404
    27 Eefke Plugge AV Aquilo MD 16,97 -2.6 m/s--- 32


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
    3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
    5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
    6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
    6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
    6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Senne Melinga AV Aquilo MD 5,87 --- 298


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Eline Geertsema AV Aquilo MD 3,58 +0.0 m/s--- 334
    21 Senne Melinga AV Aquilo MD 3,24 +1.5 m/s--- 0