Vereniging 'AV Heerenveen' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Hugo Stegeman
  • Jongens Junior C - 100m - 12,47
Hugo Stegeman
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,48
Rutger Berends
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,01
Ziggy Veldman
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Ruth Zijlstra
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,17
Jildou Binnema
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,33
Elisabeth de Haan
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,88

Hoogtepunten

Hugo Stegeman JJC Hoog
  • 1,50
  • Mariame Diallo MJD 60m
  • 9,27
  • Hugo Stegeman JJC Kogel
  • 12,48
  • Ziggy Veldman JJC Ver
  • 5,15
  • Elisabeth de Haan MJD Ver
  • 4,88
  • Ruth Zijlstra MJC 800m
  • 2:30,17
  • Nanou Hofmann MJC 80m
  • 11,76
  • Ruth Zijlstra MJC 80m
  • 11,55
  • Hugo Stegeman JJC 100m
  • 12,47
  • Rutger Berends JJC 800m
  • 2:20,09
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 12,47 +0.2 m/s12,41 748
    Rick Velkers AV Heerenveen JC DNS 13,73 0
    Ziggy Veldman AV Heerenveen JC DNS 12,71 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rutger Berends AV Heerenveen JC 2:20,09 2:16,49 661
    9 Rick Velkers AV Heerenveen JC 2:32,81 2:23,24 532


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rutger Berends AV Heerenveen JC 48,57 48,79 585


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rick Velkers AV Heerenveen JC 23,22 --- 365


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 12,48 --- 635
    3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 10,01 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 1,50 --- 623
    7 Ziggy Veldman AV Heerenveen JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JC 5,15 -0.1 m/s--- 650


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 11,98 -1.1 m/s11,70 470
    11 Max Kroon AV Heerenveen JD 12,37 -0.4 m/s11,97 418
    23 Ties Kramer AV Heerenveen JD 15,15 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 3:25,77 3:24,94 507
    10 Max Kroon AV Heerenveen JD 3:44,15 3:36,62 396


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 17,55 --- 276
    17 Ties Kramer AV Heerenveen JD 10,84 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 12,05 --- 140


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 5,36 --- 265


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Max Kroon AV Heerenveen JD 3,90 +2.7 m/s--- 398
    11 Ties Kramer AV Heerenveen JD 3,00 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MC 11,55 -0.9 m/s11,50 532
    11 Nanou Hofmann AV Heerenveen MC 11,76 -0.9 m/s11,83 501


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MC 2:30,17 2:32,80 557


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Nanou Hofmann AV Heerenveen MC 53,41 56,96 453


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
    2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
    3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
    5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
    6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
    8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
    9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
    9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 29,33 --- 485


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 8,85 --- 466
    11 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 7,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 1,30 --- 462
    8 Hayat Askar AV Heerenveen MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Kim Otten AV Heerenveen MC 4,40 +0.4 m/s--- 498
    11 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 3,68 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Mariame Diallo AV Heerenveen MD 9,27 -1.8 m/s9,02 499
    15 Kyla Koops AV Heerenveen MD 9,66 -1.0 m/s9,49 432
    21 Norah Keijzer AV Heerenveen MD 10,00 -0.5 m/s9,94 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Elisabeth de Haan AV Heerenveen MD 10,94 -0.6 m/s10,86 488
    17 Mariame Diallo AV Heerenveen MD 13,11 -1.5 m/s13,26 276


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
    3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
    5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
    6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
    6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
    6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Kyla Koops AV Heerenveen MD 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Elisabeth de Haan AV Heerenveen MD 4,88 +0.0 m/s--- 597
    11 Norah Keijzer AV Heerenveen MD 3,58 +0.0 m/s--- 0