Vereniging 'AV Lionitas' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - 80m - 10,62
Reinder Andringa
  • Jongens Junior D - 80m - 11,04
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,76
Quinten Geleynse
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,65
Quinten Geleynse
  • Jongens Junior D - Speer - 27,87
Daan Sikkema
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,60
Quinten Geleynse
  • Jongens Junior D - Ver - 4,70
Shanara van Zandvoort
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,61
Maite Stienstra
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,69
Yara de Boer
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:35,12
Yara de Boer
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,40
Edith Jensma
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,78
Yara de Boer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,55
Tessa de Roos
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Maite Stienstra MJD 60m
  • 8,69
  • Tessa de Roos MJD Hoog
  • 1,50
  • Daan Sikkema JJD Hoog
  • 1,60
  • Daan Sikkema JJD 80m
  • 10,62
  • Reinder Andringa JJD 80m
  • 11,04
  • Yara de Boer MJD 60mH
  • 10,40
  • Quinten Geleynse JJD Ver
  • 4,70
  • Daan Sikkema JJD 80mH
  • 12,76
  • Yara de Boer MJD Hoog
  • 1,55
  • Shanara van Zandvoort MJD 60m
  • 8,61
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 10,62 -0.5 m/s10,65 683
    2 Reinder Andringa AV Lionitas JD 11,04 -0.5 m/s11,25 612
    22 Karst Vader AV Lionitas JD 14,07 -2.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 3:46,04 3:40,00 386
    14 Nick Seerden AV Lionitas JD 3:55,91 3:41,00 335


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 12,76 -1.8 m/s12,94 613
    3 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 14,65 -1.8 m/s14,75 430


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 46,17 506
    2 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 46,68 488
    3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,09 389
    4 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 4 48,21 385
    4 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,21 435
    4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,22 435
    7 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,29 433
    8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,57 424
    9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,10 316
    10 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 DNS 0
    10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 27,87 25,00 462
    14 Karst Vader AV Lionitas JD 14,25 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Reinder Andringa AV Lionitas JD 17,55 18,80 260
    13 Nick Seerden AV Lionitas JD 10,38 13,50 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 6,02 7,00 307
    9 Karst Vader AV Lionitas JD 5,93 5,65 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,60 1,55 702
    14 Nick Seerden AV Lionitas JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 4,70 +2.1 m/s4,41 560


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas MD 8,61 -0.8 m/s8,55 626
    2 Maite Stienstra AV Lionitas MD 8,69 -0.8 m/s8,70 610
    9 Fione Fennema AV Lionitas MD 9,21 -1.8 m/s8,99 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Yara de Boer AV Lionitas MD 3:35,12 3:31,00 448
    4 Bernice Frank AV Lionitas MD 3:36,11 3:29,80 442
    11 Néya Schuhmacher AV Lionitas MD 3:54,30 3:50,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Yara de Boer AV Lionitas MD 10,40 -0.1 m/s10,40 555
    9 Tessa de Roos AV Lionitas MD 11,69 -2.6 m/s--- 406
    14 Néya Schuhmacher AV Lionitas MD 12,88 -1.5 m/s13,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
    3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
    5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
    6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
    6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
    6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Edith Jensma AV Lionitas MD 20,78 25,50 321
    13 Eva Tjalsma AV Lionitas MD 13,13 17,00 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Maite Stienstra AV Lionitas MD 10,06 10,38 525
    6 Edith Jensma AV Lionitas MD 9,69 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Yara de Boer AV Lionitas MD 1,55 1,55 663
    3 Tessa de Roos AV Lionitas MD 1,50 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Bernice Frank AV Lionitas MD 4,43 +1.4 m/s4,20 504
    7 Tessa de Roos AV Lionitas MD 4,36 +1.8 m/s--- 0