Vereniging 'AV Jahn II' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Stijn Wilting
  • Jongens Junior C - Discus - 25,36
Anna-Romee van der Spoel
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,26
Annabel Paul
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,00

Hoogtepunten

Stijn Wilting JJC Discus
  • 25,36
  • Anna-Romee van der Spoel MJC 80m
  • 11,89
  • Stijn Wilting JJC Hoog
  • 1,50
  • Niels Wever JJD 1000m
  • 3:43,99
  • Inge-Esmee Drent MJC Ver
  • 4,37
  • Hannah Moll MJC 80m
  • 11,94
  • Rick Jan Wiechers JJD Hoog
  • 1,20
  • Annabel Paul MJC Kogel
  • 10,00
  • Stijn Wilting JJC Kogel
  • 8,63
  • Anna-Romee van der Spoel MJC Speer
  • 31,26
  •  

    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Stijn Wilting AV Jahn II JC 25,36 --- 401


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Stijn Wilting AV Jahn II JC 8,63 --- 454


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Stijn Wilting AV Jahn II JC 1,50 --- 623


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Niels Wever AV Jahn II JD 12,69 -0.4 m/s12,19 377
    Leon Wever AV Jahn II JD DNS 11,70 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Niels Wever AV Jahn II JD 3:43,99 3:47,25 397
    Leon Wever AV Jahn II JD DNS 3:26,02 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 16,66 -1.3 m/s16,33 281
    11 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 16,71 -1.3 m/s16,16 278


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 46,17 506
    2 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 46,68 488
    3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,09 389
    4 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 4 48,21 385
    4 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,21 435
    4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,22 435
    7 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,29 433
    8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,57 424
    9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,10 316
    10 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 DNS 0
    10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 22,73 --- 374


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 16,39 --- 236


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 3,81 -0.9 m/s--- 380


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II MC 11,89 -0.9 m/s11,81 483
    13 Hannah Moll AV Jahn II MC 11,94 -0.9 m/s11,84 476


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Anika Lourens AV Jahn II MC 2:50,93 2:52,74 382


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Anika Lourens AV Jahn II MC 59,65 --- 314
    Annabel Paul AV Jahn II MC DNS 48,58 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
    2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
    3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
    5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
    6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
    8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
    9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
    9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II MC 31,26 --- 515
    8 Inge-Esmee Drent AV Jahn II MC 24,53 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Annabel Paul AV Jahn II MC 10,00 --- 522


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Inge-Esmee Drent AV Jahn II MC 4,37 +0.0 m/s--- 492


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Annet Jansen AV Jahn II MD 10,15 -1.0 m/s9,71 355
    26 Sophie Holwerda AV Jahn II MD 10,26 -1.0 m/s9,77 339


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Hilja Wever AV Jahn II MD 4:10,85 --- 265


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Pippa Compagner AV Jahn II MD 12,75 -0.6 m/s12,78 306
    22 Helen de Vries AV Jahn II MD 13,60 -2.6 m/s13,93 237


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
    3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
    5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
    6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
    6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
    6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Hilja Wever AV Jahn II MD 11,74 --- 132
    15 Carleen Trip AV Jahn II MD 10,84 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Hilja Wever AV Jahn II MD 7,12 --- 372
    10 Carleen Trip AV Jahn II MD 7,12 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Helen de Vries AV Jahn II MD 1,10 --- 316
    Pippa Compagner AV Jahn II MD NM --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Annet Jansen AV Jahn II MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
    19 Sophie Holwerda AV Jahn II MD 3,26 +0.5 m/s--- 0