Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Tjalle-Durk van der Eems
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,47
Thijs Jorritsma
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Welmoed van der Windt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,79
Nynke Rijpma
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,66
 

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
8 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek JC 13,71 -1.5 m/s13,43 571
13 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JC 14,43 -1.5 m/s14,14 482


Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
6 Sam van der Werf AV Horror Sneek JC 2:24,35 2:17,44 616
8 Sietze Ketelaar AV Horror Sneek JC 2:29,62 2:29,27 563
Halldor Hogerhuis AV Horror Sneek JC DNS 2:20,24 0


Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
6 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 48,57 --- 585
13 Jilke Oswald AV Horror Sneek JC 1:00,52 --- 297


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 51,49 658
2 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 52,41 625
3 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 53,44 591
4 AV Impala JC (4x100m) AV Impala - JJC 4 53,56 587
5 AV Horror Sneek JC (4x100m) AV Horror Sneek - JJC 4 53,89 576
6 AV Start `78 JC (4x100m) AV Start `78 - JJC 4 55,84 514
7 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 0 DNS 0
7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0


Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
4 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 23,27 --- 366
12 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JC 14,39 --- 0


Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
2 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 11,47 --- 591


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
2 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek JC 1,60 --- 702
Halldor Hogerhuis AV Horror Sneek JC DNS --- 0


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
6 Jilke Oswald AV Horror Sneek JC 4,34 +1.3 m/s--- 486


Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
10 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 12,07 -0.4 m/s11,94 458
18 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 13,21 -2.4 m/s13,99 315


Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
7 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3:32,24 3:24,37 466


Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
12 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 16,80 -2.2 m/s17,04 272


Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 20,41 --- 332


Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
12 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 11,64 --- 130


Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
10 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 5,70 --- 287


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
9 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 1,30 --- 462


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3,13 +1.3 m/s--- 244


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 10,93 -0.8 m/s11,00 630
14 Evelien Stienstra AV Horror ...MC Team 1 12,08 -0.9 m/s11,93 457
23 Esmee Hornstra AV Horror ...MC Team 1 15,30 -0.7 m/s--- 0


Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
5 Suze de Vries AV Horror ...MC Team 1 2:31,92 2:34,73 541
13 Esmee Hornstra AV Horror ...MC Team 1 3:09,78 --- 256
Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 DNS --- 0


Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 52,77 --- 469
13 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MC Team 1 1:00,10 --- 305
16 Evelien Stienstra AV Horror ...MC Team 1 1:01,97 --- 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0


Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
11 Noortje Sieperda AV Horror ...MC Team 1 18,30 --- 291
12 Amarens Dijkstra AV Horror ...MC Team 1 18,26 --- 0


Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
8 Noortje Sieperda AV Horror ...MC Team 1 7,80 --- 410
10 Amarens Dijkstra AV Horror ...MC Team 1 7,56 --- 0


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
4 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MC Team 1 1,40 --- 541
Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 NM --- 0


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
3 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 4,79 +1.8 m/s--- 578
16 Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 2,97 +0.5 m/s--- 0


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
19 Britt Miedema AV Horror Sneek MD 9,93 -0.5 m/s9,91 389
24 Rixt van Schepen AV Horror Sneek MD 10,21 -0.1 m/s10,60 346


Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
5 Anthe Troost AV Horror Sneek MD 3:38,29 3:37,84 430
21 Rixt van Schepen AV Horror Sneek MD 4:22,41 4:19,20 216


Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
7 Nynke Rijpma AV Horror Sneek MD 11,04 -0.1 m/s10,65 477
11 Anthe Troost AV Horror Sneek MD 12,28 -0.6 m/s11,42 348


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
5 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 17,53 --- 259


Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
5 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 9,78 --- 512
12 Britt Miedema AV Horror Sneek MD 6,75 --- 0


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
4 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 1,40 --- 541


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
2 Nynke Rijpma AV Horror Sneek MD 4,66 +1.7 m/s--- 552