Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Valenciano Roffel
  • Jongens Junior D - 80m - 11,25
Ate Clobus
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:02,28
Mike Berends
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,24
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Speer - 34,74
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Discus - 24,12
Tim Elferink
  • Jongens Junior D - Discus - 17,85
Tim Duker
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,32
Mike Berends
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,55
Jurgen Jansma
  • Jongens Junior D - Ver - 4,09
Olivia Carli
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,53
Britt van den Hoven
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,15
Elin Slagt
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,74
Ilse Prins
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Celine Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,36

Hoogtepunten

Celine Dijkstra MJD 60m
  • 8,88
  • Ate Clobus JJD 1000m
  • 3:02,28
  • Micca Plak JJC 300mH
  • 48,35
  • Olivia Carli MJC 80m
  • 10,53
  • Ilse Prins MJC 80m
  • 11,41
  • Micca Plak JJC 100m
  • 13,00
  • Britt van den Hoven MJC 800m
  • 2:31,15
  • Ilse Prins MJC Hoog
  • 1,50
  • Mike Berends JJD Hoog
  • 1,55
  • Valenciano Roffel JJD 80m
  • 11,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Micca Plak AAC `61 JC 13,00 -2.5 m/s--- 668
    11 Joep Bakelaar AAC `61 JC 14,22 -2.5 m/s--- 507
    12 Wietze Meijer AAC `61 JC 14,26 -2.5 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Jelmer Rensing AAC `61 JC 2:33,46 2:30,69 526


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Micca Plak AAC `61 JC 48,35 --- 591
    12 Joep Bakelaar AAC `61 JC 57,84 --- 351


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 51,49 658
    2 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 52,41 625
    3 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 53,44 591
    4 AV Impala JC (4x100m) AV Impala - JJC 4 53,56 587
    5 AV Horror Sneek JC (4x100m) AV Horror Sneek - JJC 4 53,89 576
    6 AV Start `78 JC (4x100m) AV Start `78 - JJC 4 55,84 514
    7 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 0 DNS 0
    7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jorre Westerbeek AAC `61 JC 17,80 --- 265


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Gernant Jans AAC `61 JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Jorre Westerbeek AAC `61 JC 4,04 +1.7 m/s--- 426


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Valenciano Roffel AAC `61 JD Team 2 11,25 -0.5 m/s10,83 578
    12 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 12,41 -0.4 m/s12,26 413
    13 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 12,53 -2.4 m/s--- 397
    20 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 13,95 -2.4 m/s13,83 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ate Clobus AAC `61 JD Team 1 3:02,28 3:05,48 680
    6 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 3:27,64 3:20,53 495
    8 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 3:43,29 3:35,19 401
    16 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 3:59,66 --- 316
    17 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 4:01,01 3:58,89 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 13,24 -1.8 m/s13,59 562
    7 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 16,28 -1.3 m/s16,11 307
    13 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 17,11 -1.3 m/s16,29 253
    15 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 17,42 -2.2 m/s18,15 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 46,17 506
    2 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 46,68 488
    3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,09 389
    4 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 4 48,21 385
    4 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,21 435
    4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,22 435
    7 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,29 433
    8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,57 424
    9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,10 316
    10 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 DNS 0
    10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 34,74 --- 566
    6 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 22,50 --- 0
    11 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 17,71 --- 279


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 24,12 --- 380
    3 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 17,85 --- 0
    10 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 12,59 --- 153


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 9,32 --- 489
    5 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 6,56 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 1,55 --- 663
    4 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 1,40 --- 541
    4 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 4,09 +0.7 m/s--- 436
    6 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Olivia Carli AAC `61 MC Team 1 10,53 -0.8 m/s10,58 699
    7 Ilse Prins AAC `61 MC Team 1 11,41 -0.8 m/s11,15 553
    8 Madelon Geuzinge AAC `61 MC Team 2 11,50 -0.7 m/s--- 540
    19 Elisa Hoven AAC `61 MC Team 2 12,62 -0.7 m/s--- 386
    Rishani Nagalingam AAC `61 MC Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Britt van den Hoven AAC `61 MC Team 1 2:31,15 2:32,26 548
    4 Elin Slagt AAC `61 MC Team 1 2:31,21 2:35,21 547
    Rishani Nagalingam AAC `61 MC Team 2 DNS 2:48,66 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Elin Slagt AAC `61 MC Team 1 50,74 52,23 522
    4 Samarijn Pluijmert AAC `61 MC Team 1 52,63 --- 472


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
    2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
    3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
    4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
    5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
    6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
    7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
    8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
    9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
    9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 26,98 --- 447
    6 Lotte Slomp AAC `61 MC Team 1 26,77 --- 0
    14 Madelon Geuzinge AAC `61 MC Team 2 17,40 --- 273


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lotte Slomp AAC `61 MC Team 1 9,08 --- 477
    6 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 8,57 --- 0
    13 Sanne Lahuis AAC `61 MC Team 2 7,03 --- 367


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ilse Prins AAC `61 MC Team 1 1,50 --- 623
    5 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Olivia Carli AAC `61 MC Team 1 4,41 +2.0 m/s--- 500
    9 Samarijn Pluijmert AAC `61 MC Team 1 4,13 +1.7 m/s--- 0
    10 Elisa Hoven AAC `61 MC Team 2 3,95 +0.9 m/s--- 408
    12 Sanne Lahuis AAC `61 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Celine Dijkstra AAC `61 MD Team 1 8,88 -0.8 m/s8,85 572
    12 Amy Zondervan AAC `61 MD Team 1 9,55 -1.8 m/s9,37 450
    13 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 9,56 -1.0 m/s9,61 0
    18 Dieuwertje...oenmakers AAC `61 MD Team 2 9,89 -0.5 m/s9,84 395
    Liv Komdeur AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 3:40,53 3:37,40 417
    9 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 3:40,94 3:38,68 414
    10 Michelle Timmer AAC `61 MD Team 2 3:49,31 3:50,20 369
    18 Lieke de Jong AAC `61 MD Team 1 4:08,96 4:03,10 273


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 13,03 -0.6 m/s12,92 282


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
    2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
    3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
    4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
    5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
    6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
    6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
    6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
    9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
    10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
    11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
    12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luna Faber AAC `61 MD Team 1 18,15 --- 272
    8 Fardau Reitsma AAC `61 MD Team 2 16,86 --- 246


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Celine Dijkstra AAC `61 MD Team 1 10,36 --- 540
    9 Fardau Reitsma AAC `61 MD Team 2 7,13 --- 373
    14 Luna Faber AAC `61 MD Team 1 6,49 --- 0
    16 Dieuwertje...oenmakers AAC `61 MD Team 2 5,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 1,30 --- 462
    6 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 1,30 --- 462
    11 Lieke de Jong AAC `61 MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 4,39 +3.1 m/s--- 496
    8 Amy Zondervan AAC `61 MD Team 1 3,86 +1.2 m/s--- 0
    14 Michelle Timmer AAC `61 MD Team 2 3,49 +0.9 m/s--- 316
    19 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 3,26 +0.4 m/s--- 0