Vereniging 'Delta Sport' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Ilse Goudswaard
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:28,03

Hoogtepunten

Ruchama Houtzager MJB 400m
  • 1:05,69
  • Fleur Leenheer MJB Hoog
  • 1,40
  • Fleur Leenheer MJB 100m
  • 13,52
  • Ilse Goudswaard MJB 1500m
  • 5:28,03
  • Ruchama Houtzager MJB 100mH
  • 17,10
  •  

    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 13,52 +3.5 m/s13,93 586


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 1:05,69 1:07,19 616


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 5:28,03 5:31,58 517


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 17,10 -0.1 m/s17,35 547


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 4 52,41 656
    2 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 53,55 606
    3 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 4 53,62 603
    4 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 54,89 550
    4 DAK Meisjes (4x100m) DAK - MJB 4 54,89 550
    6 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,70 518
    7 DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 4 DQ 0
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 DNS 0
    7 AV Spiridon / Gloria Atletiek Meisjes (4x100m) - MJB 0 DNS 0
    7 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 0 DNS 0
    7 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 0 DNS 0
    7 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 0 DNS 0
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DNS 0
    7 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 14,44 13,11 14,95 12,23 14,95 17,27 281
    18 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 9,93 8,08 7,83 X 9,93 9,30 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes 14,09 13,53 13,62 12,98 14,09 --- 157
    17 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 7,41 X 8,27 9,22 9,22 10,27 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 6,10 6,40 6,29 6,35 6,40 6,20 318


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 1,40 1,40 615


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 4,13 X 4,23 4,26 4,26 +3.7 m/s4,34 492
    15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes X 4,16 X X 4,16 +1.7 m/s3,95 0