Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,85
Roel Kooreman
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,65
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior B - Polshoog - 3,10
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,38
Amber Bosman
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:02,39
Froukje Mons
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:19,72
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,74
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior B - Speer - 28,83
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior B - Discus - 22,68
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior B - Kogel - 10,87
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,55
Venisha da Silva
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,20

Hoogtepunten

Venisha da Silva MJB Hoog
  • 1,60
  • Valéria Montijn MJB 100m
  • 12,38
  • Maaike van Rijswijk MJB Hoog
  • 1,55
  • Benjamin den Hartog JJB Polshoog
  • 3,10
  • Roel Kooreman JJB Hoog
  • 1,65
  • Valéria Montijn MJB 100mH
  • 14,74
  • Sebastiaan den Hartog JJB Kogel
  • 12,85
  • Venisha da Silva MJB Ver
  • 5,20
  • Sebastiaan den Hartog JJB 100m
  • 11,86
  • Roel Kooreman JJB 110mH
  • 17,81
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens 11,86 +2.4 m/s12,12 610
    16 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 12,92 +2.8 m/s13,14 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Lucas Bal CAV Energie Jongens 58,48 1:00,00 481
    14 Benjamin den Hartog CAV Energie Jongens 1:02,50 1:03,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:38,92 4:32,13 531
    10 Danick Imholz CAV Energie Jongens 4:49,88 4:38,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 17,81 +2.3 m/s19,01 597


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 46,58 656
    2 Spado Jongens (4x100m) Spado - JJB 4 47,04 631
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 47,32 616
    4 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,05 578
    5 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,31 565
    6 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,67 547
    7 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 50,53 458
    8 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 52,46 372
    9 DJA Jongens (4x100m) DJA - JJB 4 54,42 290
    10 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
    10 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 0 DNS 0
    10 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    10 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 0 DNS 0
    10 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 30,26 34,51 34,22 38,18 38,18 39,00 463


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens X 22,17 24,76 25,65 25,65 30,50 371
    Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - DNS 20,00 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens - 12,55 12,43 12,85 12,85 11,40 656
    Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - - - - DNS 11,00 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team 1.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
    3 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 1,65 --- 540
    Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens quit DNS 1,80 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Benjamin den Hartog CAV Energie Jongens 3,10 2,60 558


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Lucas Bal CAV Energie Jongens 5,27 5,44 5,11 5,26 5,44 +3.0 m/s5,60 477
    12 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 4,84 4,63 4,64 4,55 4,84 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,38 +2.7 m/s12,53 795
    6 Ilse Stok CAV Energie Meisjes 13,03 +2.7 m/s13,24 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Amber Bosman CAV Energie Meisjes 1:02,39 1:04,70 706
    8 Lotte van Lieshout CAV Energie Meisjes 1:05,65 1:06,24 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Froukje Mons CAV Energie Meisjes 5:19,72 5:32,00 562
    9 Parel van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes 5:57,61 5:46,55 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 14,74 -0.1 m/s14,50 778
    9 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 18,15 -0.1 m/s17,75 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 4 52,41 656
    2 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 53,55 606
    3 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 4 53,62 603
    4 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 54,89 550
    4 DAK Meisjes (4x100m) DAK - MJB 4 54,89 550
    6 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,70 518
    7 DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 4 DQ 0
    7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 DNS 0
    7 AV Spiridon / Gloria Atletiek Meisjes (4x100m) - MJB 0 DNS 0
    7 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 0 DNS 0
    7 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 0 DNS 0
    7 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 0 DNS 0
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DNS 0
    7 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes X 28,16 28,83 X 28,83 33,00 577
    5 Eline Verschueren CAV Energie Meisjes 25,46 23,10 26,06 24,36 26,06 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,84 22,68 20,38 X 22,68 25,00 384
    7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes X X 20,04 21,59 21,59 22,00 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X X 10,87 10,32 10,87 11,00 647
    7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes 9,22 8,25 8,76 8,84 9,22 10,40 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 1,60 1,60 832
    2 Maaike van Rijswijk CAV Energie Meisjes 1,55 1,55 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 5,20 5,09 5,07 5,12 5,20 +1.5 m/s5,50 724
    17 Rory Ganz CAV Energie Meisjes 3,60 X X X 3,60 +2.9 m/s4,20 0