Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Raoul van de Laar
  • Jongens Junior A - 100m - 11,16
Eline Mast
  • Meisjes Junior A - 3000m - 11:40,50

Hoogtepunten

Björn Bloemendaal JJA 100m
  • 13,20
  • Sheralda Bottse MJA 800m
  • 2:41,10
  • Björn Bloemendaal JJA HSS
  • 11,23
  • Raoul van de Laar JJA HSS
  • 11,53
  • Linda van der Klei MJA 200m
  • 28,71
  • Lisa de Boer MJA 100m
  • 13,83
  • Raoul van de Laar JJA 100m
  • 11,16
  • Eline Mast MJA 3000m
  • 11:40,50
  • Mila Kuller MJA Speer
  • 23,52
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 11,16 +2.8 m/s11,35 766
    15 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens 13,20 +1.6 m/s13,69 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens X 11,23 11,53 - 11,53 +0.2 m/s--- 515
    10 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens X 11,23 X - 11,23 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Lisa de Boer AV NEA-Vol...g Meisjes 13,83 +0.6 m/s13,73 535
    11 Maaike Ui...nboogaard AV NEA-Vol...g Meisjes 15,21 +0.6 m/s14,75 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 28,71 +3.1 m/s29,85 563
    16 Amber van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 30,87 +3.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sheralda Bottse AV NEA-Vol...g Meisjes 2:41,10 2:36,39 558
    12 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 3:13,65 2:50,96 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...g Meisjes 11:40,50 --- 533


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 23,52 22,21 22,30 21,29 23,52 --- 475
    12 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 20,39 20,06 20,98 17,86 20,98 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 25,04 X X X 25,04 --- 438
    15 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes X 18,58 17,90 19,65 19,65 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 7,28 7,62 7,72 7,58 7,72 --- 425
    14 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 6,28 7,37 7,12 7,22 7,37 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Amber van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 8,41 8,56 8,39 8,28 8,56 -1.2 m/s--- 464
    11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 8,35 8,29 8,43 8,19 8,43 -0.2 m/s--- 0