Vereniging 'AAC' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Ludo van Nieuwenhuizen
  • Jongens Junior A - 200m - 23,08
Ludo van Nieuwenhuizen
  • Jongens Junior A - 800m - 1:55,67
Hein Pieters
  • Jongens Junior A - Discus - 40,90
Sonny Meijers
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,49
Thirza Matilda
  • Meisjes Junior A - Discus - 36,87
Rosa Westra
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Nynke van den Heuvel
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,60

Hoogtepunten

Achraf Mohammadi JJA 1500m
  • 4:36,98
  • Merit Schuurman MJA 200m
  • 27,30
  • Sonny Meijers JJA Kogel
  • 13,49
  • Nynke van den Heuvel MJA HSS
  • 10,60
  • Hein Pieters JJA Discus
  • 40,90
  • Ludo van Nieuwenhuizen JJA 800m
  • 1:55,67
  • Nynke van den Heuvel MJA 200m
  • 26,69
  • Ludo van Nieuwenhuizen JJA 200m
  • 23,08
  • Rosa Westra MJA Hoog
  • 1,55
  • Thirza Matilda MJA Discus
  • 36,87
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sion Meijers AAC Jongens DNF 12,12 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ludo van N...wenhuizen AAC Jongens 23,08 +0.4 m/s23,14 732


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ludo van N...wenhuizen AAC Jongens 1:55,67 1:46,31 825


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Achraf Mohammadi AAC Jongens 4:36,98 4:36,66 544


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Hein Pieters AAC Jongens X 23,04 24,47 17,89 24,47 --- 229


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Hein Pieters AAC Jongens 37,15 X X 40,90 40,90 --- 704
    Sonny Meijers AAC Jongens X X X X NM --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sonny Meijers AAC Jongens X 12,92 X 13,49 13,49 --- 696


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sion Meijers AAC Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Sion Meijers AAC Jongens 11,48 10,21 11,25 11,39 11,48 +0.2 m/s--- 510


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Merit Schuurman AAC Meisjes 13,26 +1.5 m/s13,28 630


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 26,69 +0.7 m/s26,23 708
    8 Merit Schuurman AAC Meisjes 27,30 +0.7 m/s27,79 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Madeline el Aissati AAC Meisjes 2:36,35 2:28,71 605


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Tessa Beugelink AAC Meisjes 13:04,02 --- 351


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rosa Westra AAC Meisjes 1:13,30 --- 612


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Rosa Westra AAC Meisjes X 20,32 19,55 19,60 20,32 --- 407


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Thirza Matilda AAC Meisjes 34,43 36,87 35,43 33,61 36,87 --- 678


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Thirza Matilda AAC Meisjes 7,17 8,23 X 7,93 8,23 --- 463


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Rosa Westra AAC Meisjes 1,55 --- 779


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 10,60 10,60 10,33 10,45 10,60 -1.5 m/s10,28 712


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Madeline el Aissati AAC Meisjes 2,00 --- 233