Vereniging 'KAV Holland' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Boris Hoogervorst
  • Jongens Junior A - 100m - 11,17
Sil Negenman
  • Jongens Junior A - 200m - 22,68
Tijn Pronk
  • Jongens Junior A - 800m - 2:03,03
Tijn van Zijl
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:16,40
Mika Taag
  • Jongens Junior A - 400mH - 56,04
Maarten Quaars
  • Jongens Junior A - Speer - 44,70
Boris Hoogervorst
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,65
Nikki Taag
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:08,64
Robina Negenman
  • Meisjes Junior A - Speer - 37,14
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,63

Hoogtepunten

Nikki Taag MJA 400mH
  • 1:08,64
  • Boris Hoogervorst JJA 100m
  • 11,17
  • Robina Negenman MJA Hoog
  • 1,45
  • Mika Taag JJA 400mH
  • 56,04
  • Tijn van Zijl JJA 1500m
  • 4:16,40
  • Robina Negenman MJA Speer
  • 37,14
  • Rosalie Breems MJA HSS
  • 10,63
  • Rosalie Breems MJA 200m
  • 25,65
  • Tijn Pronk JJA 800m
  • 2:03,03
  • Sil Negenman JJA 200m
  • 22,68
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 11,17 +2.8 m/s11,55 763
    7 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 1 11,94 +1.0 m/s12,12 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 22,68 +0.4 m/s22,88 772
    11 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 1 24,84 +1.0 m/s24,88 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 2:03,03 1:59,99 696
    9 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 2:11,11 2:12,12 572


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tijn van Zijl KAV Hollan...ns Team 1 4:16,40 4:09,99 686


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 56,04 58,88 815


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 44,70 42,24 41,57 38,36 44,70 40,01 560
    6 Thijs Vlugt KAV Hollan...ns Team 1 36,50 38,01 34,47 40,13 40,13 40,01 0
    12 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 27,71 26,95 26,41 26,31 27,71 30,01 289


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 33,88 30,34 32,33 33,24 33,88 32,50 560
    9 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 1 X X X 23,52 23,52 30,01 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 10,13 10,37 10,57 10,68 10,68 10,60 509
    8 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 10,52 X 9,84 10,58 10,58 10,60 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 1,75 1,75 634


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 10,71 11,12 10,63 11,25 11,25 +1.2 m/s11,31 484


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Nikki Taag KAV Holland Meisjes 13,20 +1.5 m/s13,50 641
    Sofia Bouwmeester KAV Holland Meisjes DNS 14,50 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Rosalie Breems KAV Holland Meisjes 25,65 +0.7 m/s26,44 791


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sam Pronk KAV Holland Meisjes 2:40,54 2:34,99 564


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Inez Bernard KAV Holland Meisjes 14:07,02 12:55,00 237


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Nikki Taag KAV Holland Meisjes 1:08,64 1:09,99 716


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Robina Negenman KAV Holland Meisjes 33,16 34,11 32,85 37,14 37,14 37,03 721


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Julia Arlotti KAV Holland Meisjes 20,29 X 20,52 17,15 20,52 22,55 331
    Pleun Heerschop KAV Holland Meisjes - DNS 22,55 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Julia Arlotti KAV Holland Meisjes X 8,20 8,26 8,66 8,66 8,21 495
    Pleun Heerschop KAV Holland Meisjes - DNS 7,55 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Robina Negenman KAV Holland Meisjes 1,45 1,60 672
    Sofia Bouwmeester KAV Holland Meisjes DNS 1,45 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Rosalie Breems KAV Holland Meisjes 10,63 9,99 10,45 - 10,63 -0.9 m/s10,50 715