Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Casper van den Top
  • Jongens Junior A - 400mH - 1:00,82
Teun de Koning
  • Jongens Junior A - Discus - 40,03
Teun de Koning
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,43
Pip Doesburg
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,57
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,07
Simone Winter
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:24,99
Shanna Mol
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:09,87
Mara Cotterink
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,60
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Shanna Mol
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,50

Hoogtepunten

Pip Doesburg MJA 100m
  • 12,57
  • Nathan Kenswil JJA 100m
  • 11,60
  • Mara Cotterink MJA 200m
  • 25,07
  • Teun de Koning JJA Kogel
  • 13,43
  • Simone Winter MJA 800m
  • 2:24,99
  • Casper van den Top JJA 400mH
  • 1:00,82
  • Teun de Koning JJA Discus
  • 40,03
  • Twan Deumers JJA 800m
  • 2:03,95
  • Inez Bouwen MJA Hoog
  • 1,55
  • Mara Cotterink MJA Hoog
  • 1,60
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Nathan Kenswil AV Lycurgus Jongens 11,60 +2.8 m/s12,03 665
    6 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens 11,91 +2.8 m/s11,90 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens 24,51 +0.4 m/s24,60 599
    Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens DNS 25,13 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Twan Deumers AV Lycurgus Jongens 2:03,95 2:04,45 681
    6 Seb Wals AV Lycurgus Jongens 2:05,24 2:07,95 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 4:23,74 4:21,78 633
    10 Arend Plomp AV Lycurgus Jongens 4:52,56 4:50,32 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Casper van den Top AV Lycurgus Jongens 1:00,82 1:02,16 679


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens X X 36,59 40,18 40,18 40,22 494
    7 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 38,12 34,74 34,02 34,25 38,12 40,00 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 39,86 39,65 X 40,03 40,03 47,00 686
    5 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 25,89 X 29,20 32,21 32,21 38,00 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 13,43 X 12,22 13,11 13,43 13,36 693
    4 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 10,17 X 9,77 11,06 11,06 11,29 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 1,70 1,75 587
    7 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 11,31 11,29 11,24 - 11,31 +1.0 m/s11,18 491


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes 12,57 +1.5 m/s12,49 757
    9 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus Meisjes 13,70 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 25,07 +0.7 m/s25,05 840
    5 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes 26,62 +0.7 m/s26,34 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 2:24,99 2:28,00 729
    10 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus Meisjes 2:54,53 --- 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Anouk Hellingh AV Lycurgus Meisjes 13:27,02 --- 307


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 1:09,87 1:10,44 688


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 27,82 26,09 28,52 27,07 28,52 29,52 572


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Didi Wals AV Lycurgus Meisjes 26,06 X 23,53 24,58 26,06 --- 461


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Didi Wals AV Lycurgus Meisjes 9,94 9,60 8,91 9,73 9,94 10,30 585


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mara Cotterink AV Lycurgus Meisjes 1,60 1,73 832
    2 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 1,55 1,61 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 10,20 10,36 9,39 10,07 10,36 +1.2 m/s10,08 684


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 2,50 2,60 437