Vereniging 'Phanos' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Matthew Klaver
  • Jongens Junior A - 100m - 11,20
Dré Pinas
  • Jongens Junior A - 200m - 22,48
Beer Harms
  • Jongens Junior A - 800m - 1:59,70
Luco van Bergen
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:20,30
Matthew Klaver
  • Jongens Junior A - HSS - 12,99
Misha Oberski
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:31,65
Annika Klooster
  • Meisjes Junior A - Discus - 33,46
Jonne Walstra
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Wendy van Nes
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,20

Hoogtepunten

Wendy van Nes MJA Polshoog
  • 3,20
  • Jonne Walstra MJA 200m
  • 25,92
  • Luco van Bergen JJA 1500m
  • 4:20,30
  • Annerice Bakker MJA Speer
  • 30,95
  • Matthew Klaver JJA 100m
  • 11,20
  • Matthew Klaver JJA HSS
  • 12,99
  • Dré Pinas JJA 200m
  • 22,48
  • Beer Harms JJA 800m
  • 1:59,70
  • Jonne Walstra MJA Hoog
  • 1,55
  • Misha Oberski MJA 800m
  • 2:31,65
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Matthew Klaver Phanos Jongens 11,20 +2.8 m/s11,64 756
    9 Jacob Reaves Phanos Jongens 12,14 +1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Dré Pinas Phanos Jongens 22,48 +0.4 m/s23,00 793
    Quincy Greer Phanos Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Beer Harms Phanos Jongens 1:59,70 2:00,10 753
    10 Fedor Musil Phanos Jongens 2:11,96 2:08,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Luco van Bergen Phanos Jongens 4:20,30 4:17,00 657
    5 Boudewijn Welkzijn Phanos Jongens 4:25,59 4:25,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Tenko van der Kuip Phanos Jongens 1:03,29 --- 617


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Jim Hoekstra Phanos Jongens 28,89 28,34 30,78 31,94 31,94 --- 363
    14 Jacob Reaves Phanos Jongens 16,95 21,95 15,67 18,23 21,95 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 David Cairo Phanos Jongens 22,50 21,84 X 23,07 23,07 --- 306


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 David Cairo Phanos Jongens 10,18 9,84 10,37 10,76 10,76 --- 515


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Tenko van der Kuip Phanos Jongens 1,70 --- 587
    4 Tom Schram Phanos Jongens 1,70 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Matthew Klaver Phanos Jongens 12,02 12,82 12,49 12,99 12,99 +0.0 m/s12,51 675
    11 Daan Heus Phanos Jongens 10,50 10,81 10,92 11,17 11,17 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Megan de Ruiter Phanos Meisjes 13,47 +1.5 m/s12,91 594


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Jonne Walstra Phanos Meisjes 25,92 +0.7 m/s25,80 769


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Misha Oberski Phanos Meisjes 2:31,65 2:30,00 654


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Noëly Baan Phanos Meisjes 13:31,45 --- 299


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Giulia Battifoglia Phanos Meisjes 1:25,28 --- 396


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Annerice Bakker Phanos Meisjes 29,22 29,90 30,74 30,95 30,95 30,50 616


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Annika Klooster Phanos Meisjes X X X 33,46 33,46 34,94 613
    7 Rianne Klooster Phanos Meisjes X 26,31 X X 26,31 28,66 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Annerice Bakker Phanos Meisjes 10,13 9,77 10,08 9,87 10,13 10,52 598
    8 Meander Verbeek Phanos Meisjes 8,19 8,42 8,09 8,36 8,42 8,31 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jonne Walstra Phanos Meisjes 1,55 1,58 779


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Giulia Battifoglia Phanos Meisjes 9,08 8,92 8,93 8,81 9,08 +1.4 m/s--- 530


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Wendy van Nes Phanos Meisjes 3,20 3,51 692