Vereniging 'AV Edam' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Manon Verdonck
  • Meisjes Junior A - 3000m - 12:00,72
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior A - Speer - 34,12
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior A - Discus - 36,06
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior A - Kogel - 10,85

Hoogtepunten

Liset Kolkman MJA HSS
  • 10,15
  • Willeke Stuijt MJA Kogel
  • 10,85
  • Willeke Stuijt MJA Speer
  • 34,12
  • Willeke Stuijt MJA Discus
  • 36,06
  • Lotte de Graaf MJA Hoog
  • 1,50
  •  

    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Sharita Oor AV Edam Meisjes 15,33 +0.6 m/s15,76 318


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 29,03 +3.1 m/s28,57 542
    15 Sarah Visser AV Edam Meisjes 29,93 +3.1 m/s30,11 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Sarah Visser AV Edam Meisjes 2:50,88 2:51,05 471


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 12:00,72 10:59,13 485


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 1:14,74 --- 582


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 33,05 32,16 34,12 30,77 34,12 --- 671
    Lotte de Graaf AV Edam Meisjes - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 36,06 34,82 34,03 35,42 36,06 --- 663
    4 Sharita Oor AV Edam Meisjes 23,14 27,03 30,80 27,70 30,80 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 10,85 9,27 10,17 8,87 10,85 --- 646


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Lotte de Graaf AV Edam Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 10,09 10,00 10,15 10,01 10,15 +0.0 m/s--- 659