Vereniging 'DEM' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Dylan Langeveld
  • Jongens Junior A - Discus - 34,32
Antwayne White
  • Jongens Junior A - HSS - 11,59

Hoogtepunten

Femke Janssen MJA 200m
  • 27,59
  • Karünzio Koulen JJA 200m
  • 24,47
  • Michiel van der Groen JJA 800m
  • 2:06,32
  • Mats Beentjes JJA Hoog
  • 1,65
  • Dylan Langeveld JJA Discus
  • 34,32
  • Danique Visser MJA Hoog
  • 1,45
  • Musa Darboe JJA 200m
  • 24,18
  • Femke Janssen MJA 100m
  • 13,50
  • Kim van der Aar MJA Speer
  • 26,78
  • Deborah Leguit MJA 800m
  • 2:42,76
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,33 +1.6 m/s--- 515
    Musa Darboe DEM Jongens DQ 12,20 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Musa Darboe DEM Jongens 24,18 +0.4 m/s24,50 628
    8 Karünzio Koulen DEM Jongens 24,47 +1.0 m/s25,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Michiel va...der Groen DEM Jongens 2:06,32 2:00,00 644


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Piet van Vuuren DEM Jongens 4:39,90 4:30,95 525


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Timo van der Stoep DEM Jongens 1:09,83 --- 473


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Dylan Langeveld DEM Jongens 40,68 40,68 --- 501
    11 Antwayne White DEM Jongens 31,31 31,42 30,93 X 31,42 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Dylan Langeveld DEM Jongens 28,21 32,54 34,32 34,05 34,32 --- 569
    6 Antwayne White DEM Jongens 26,62 25,59 23,93 27,93 27,93 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Dylan Langeveld DEM Jongens 9,58 10,13 10,22 10,74 10,74 --- 513
    10 Mats Beentjes DEM Jongens 10,15 9,32 10,17 10,21 10,21 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Mats Beentjes DEM Jongens 1,65 --- 540
    11 Duncan van Ling DEM Jongens 1,60 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Antwayne White DEM Jongens 11,59 11,29 X X 11,59 +1.2 m/s--- 522
    12 Noa Struyve DEM Jongens 10,11 10,34 10,49 10,41 10,49 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Femke Janssen DEM Meisjes 13,50 +0.6 m/s--- 589


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Femke Janssen DEM Meisjes 27,59 +3.1 m/s--- 641
    14 Deborah Leguit DEM Meisjes 29,33 +3.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Deborah Leguit DEM Meisjes 2:42,76 --- 543


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Ramona de Boer DEM Meisjes 1:19,88 --- 485


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Kim van der Aar DEM Meisjes 24,77 26,78 25,69 25,27 26,78 --- 539
    11 Nadia Willemse DEM Meisjes 18,17 18,90 23,17 22,74 23,17 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Nadia Willemse DEM Meisjes 20,68 20,70 20,00 21,27 21,27 --- 350
    14 Danique Visser DEM Meisjes 20,18 20,50 18,90 20,46 20,50 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Nadia Willemse DEM Meisjes 7,34 7,67 7,74 8,21 8,21 --- 462
    11 Danique Visser DEM Meisjes 7,58 7,04 7,22 8,06 8,06 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Danique Visser DEM Meisjes 1,45 --- 672


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Ramona de Boer DEM Meisjes 9,08 8,63 8,75 8,88 9,08 +1.6 m/s--- 530