Vereniging 'AV De Spartaan' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Zeb Beelen
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:19,99
Neal Ott
  • Jongens Junior A - 400mH - 57,14
Twan van Tol
  • Jongens Junior A - Speer - 44,58
Neal Ott
  • Jongens Junior A - Kogel - 12,32
Steven Oosterkamp
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Joost Dofferhoff
  • Jongens Junior A - HSS - 11,66
Lara Owobowale
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,43
Juliette Pluimert
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,19
Lara Owobowale
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,62
Carmen Oosterkamp
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:33,14
Carmen Oosterkamp
  • Meisjes Junior A - 3000m - 12:35,05
Anne-Wil van Werkhoven
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:07,11
Lara Owobowale
  • Meisjes Junior A - Speer - 37,31
Eveline de Jong
  • Meisjes Junior A - Kogel - 10,82
Eveline de Jong
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Kimberley Booij
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Anne-Wil van Werkhoven
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,52
Hieke Böhm
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,40

Hoogtepunten

Lara Owobowale MJA 200m
  • 25,62
  • Kimberley Booij MJA Hoog
  • 1,55
  • Anne-Wil van Werkhoven MJA 400mH
  • 1:07,11
  • Lara Owobowale MJA 100m
  • 12,43
  • Zeb Beelen JJA 1500m
  • 4:19,99
  • Eveline de Jong MJA Hoog
  • 1,55
  • Julian van Meggelen JJA 100m
  • 11,36
  • Bas Meeuwenoord JJA 800m
  • 2:04,30
  • Neal Ott JJA 400mH
  • 57,14
  • Steven Oosterkamp JJA 200m
  • 23,21
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,36 +2.8 m/s11,35 719
    8 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 12,13 12,12 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 23,21 +0.4 m/s23,06 719
    7 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 24,42 +0.4 m/s24,08 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Bas Meeuwenoord AV De Spar...n Jongens 2:04,30 2:07,89 676
    8 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 2:08,84 2:06,32 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Zeb Beelen AV De Spar...n Jongens 4:19,99 4:15,24 659
    6 Twan Altorf AV De Spar...n Jongens 4:28,43 4:32,10 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 57,14 57,96 781


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Jongens Team 1 (4x400m) KAV Holland - JJA 4 3:26,52 734
    2 AV De Spartaan Jongens (4x400m) AV De Spartaan - JJA 4 3:32,20 676
    3 Phanos Jongens (4x400m) Phanos - JJA 4 3:39,59 605
    4 AV Lycurgus Jongens (4x400m) AV Lycurgus - JJA 4 3:40,92 593
    5 DEM Jongens (4x400m) DEM - JJA 4 3:49,87 514
    6 AAC Jongens (4x400m) AAC - JJA 4 4:00,00 432
    7 Tempo AV Jongens (4x400m) Tempo AV - JJA 4 4:01,53 420
    8 AV NEA-Volharding Jongens (4x400m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    8 AV Trias Jongens (4x400m) AV Trias - JJA 4 DNS 0
    8 KAV Holland Jongens Team 2 (4x400m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    8 SAV Jongens (4x400m) SAV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 44,58 42,58 37,46 - 44,58 --- 558
    9 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens X 32,98 31,71 30,61 32,98 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 25,39 26,68 22,70 26,28 26,68 --- 396
    8 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens X 24,96 23,96 X 24,96 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 11,53 11,62 10,82 12,32 12,32 --- 621
    9 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 10,01 10,49 10,34 10,00 10,49 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 1,75 --- 634
    7 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 11,55 11,66 X 11,52 11,66 +1.6 m/s--- 530
    5 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 10,97 X 11,52 X 11,52 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 12,43 +1.5 m/s12,83 785
    3 Juliette Pluimert AV De Spar...n Meisjes 13,19 +1.5 m/s13,11 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 25,62 +0.7 m/s26,20 793
    7 Juliette Pluimert AV De Spar...n Meisjes 27,08 +0.7 m/s26,75 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 2:33,14 2:23,83 638
    8 Annemijn Warmerdam AV De Spar...n Meisjes 2:44,43 2:40,41 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 12:35,05 11:04,67 409


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...n Meisjes 1:07,11 1:08,00 754


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 4 4:11,12 694
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 4 4:11,77 690
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 4 4:18,95 641
    4 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 4:19,69 636
    5 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 4 4:23,29 612
    6 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 4:24,41 605
    7 AV Edam Meisjes (4x400m) AV Edam - MJA 4 4:51,74 447
    8 AV Trias Meisjes (4x400m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    8 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    8 Tempo AV Meisjes (4x400m) Tempo AV - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 33,94 36,75 37,31 36,09 37,31 --- 723
    5 Rachel van der Veek AV De Spar...n Meisjes 29,57 29,62 29,93 31,73 31,73 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Hieke Böhm AV De Spar...n Meisjes 26,81 27,79 X - 27,79 --- 498
    9 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 25,37 X X X 25,37 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Eveline de Jong AV De Spar...n Meisjes 9,57 10,60 10,71 10,82 10,82 --- 644
    5 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 9,51 10,00 9,14 9,47 10,00 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Eveline de Jong AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 779
    2 Kimberley Booij AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...n Meisjes 9,92 9,83 10,02 10,52 10,52 +1.1 m/s--- 702
    7 Rachel van der Veek AV De Spar...n Meisjes 8,98 8,84 9,11 9,58 9,58 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Hieke Böhm AV De Spar...n Meisjes 2,40 --- 398