Vereniging 'ARV Ilion' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Nigel Steenwinkel
  • Jongens Junior A - 100m - 11,46
Daan Kneppers
  • Jongens Junior A - 400m - 51,05
Denise Arisa
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,99
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior A - Speer - 34,21
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,10
Arja Pouwels
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 34,64
Franka Pouwels
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Nanah Fung-Loy MJA Ver
  • 5,17
  • Nigel Steenwinkel JJA 110mH
  • 15,69
  • Denise Arisa MJA 100mH
  • 15,72
  • Daan Kneppers JJA 400m
  • 51,05
  • Nigel Steenwinkel JJA 100m
  • 11,46
  • Mischa Lips JJA 100m
  • 11,54
  • Sake Smits JJA Polshoog
  • 3,70
  • Morgann de Jong MJA 400m
  • 1:03,01
  • Franka Pouwels MJA Hoog
  • 1,50
  • Denise Arisa MJA 100m
  • 12,99
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 11,46 -0.7 m/s11,39 697
    5 Mischa Lips ARV Ilion Jongens 11,54 -0.7 m/s11,31 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 51,05 53,00 759
    16 Kjell Haars ARV Ilion Jongens 58,57 59,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Lars van der Valk ARV Ilion Jongens 2:13,73 2:14,00 535
    16 Wesley van Dalen ARV Ilion Jongens 2:19,27 2:18,00 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Gijs van Male ARV Ilion Jongens 10:28,74 10:35,00 478


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 15,69 +0.0 m/s16,00 778
    12 Jermo Harper ARV Ilion Jongens 18,31 +0.0 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 47,31 45,77 47,20 48,42 48,42 --- 612
    10 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 38,55 35,34 41,47 38,63 41,47 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 10,62 10,98 11,90 X 11,90 --- 593


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 33,41 X 30,62 30,34 33,41 --- 548


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 1,70 --- 587


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sake Smits ARV Ilion Jongens 3,70 --- 727


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 5,82 6,01 5,87 5,93 6,01 +0.4 m/s--- 607
    9 Kjell Haars ARV Ilion Jongens 5,36 5,54 5,27 5,43 5,54 +2.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Denise Arisa ARV Ilion Meisjes 12,99 -3.4 m/s12,91 678
    11 Julia Rijnenberg ARV Ilion Meisjes 14,01 -2.2 m/s13,70 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 1:03,01 1:00,00 688


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Esmee van der Hulst ARV Ilion Meisjes 2:57,14 2:42,00 420


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Esmee van der Hulst ARV Ilion Meisjes 6:29,97 --- 247


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Denise Arisa ARV Ilion Meisjes 15,72 +2.1 m/s15,40 673


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 49,18 809
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJA 4 50,70 735
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJA 4 51,01 720
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 51,57 694
    5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 53,42 612
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 55,94 509
    7 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJA 4 59,59 375
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 DQ 0
    8 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 DNF 0
    8 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNF 0
    8 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJA 0 DNF 0
    8 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJA 0 DNF 0
    8 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNF 0
    8 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJA 0 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 32,85 34,21 X 27,88 34,21 --- 672


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes 9,93 11,10 10,63 10,79 11,10 --- 662


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Arja Pouwels ARV Ilion Meisjes X 34,64 X 32,83 34,64 --- 664


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Franka Pouwels ARV Ilion Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Meisjes X 4,87 5,17 5,17 +0.2 m/s--- 717
    7 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 4,36 4,51 4,30 4,42 4,51 +0.7 m/s--- 0