Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior A - 100m - 11,38
Thijs Houbiers
  • Jongens Junior A - 800m - 1:58,86
Cas Kopmels
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:07,24
Daniël van Ginkel
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:30,29
Teun Wisse
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 37,58
Aylan Menick
  • Meisjes Junior A - 400m - 59,84
Bobet Kloosterman
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:22,05
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:48,05
Marta Moreno
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:56,41
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior A - 100mH - 15,35
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior A - Speer - 31,54
Ilse Knevel
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,38

Hoogtepunten

Amina Maatoug MJA 1500m
  • 4:48,05
  • Aylan Menick MJA 400m
  • 59,84
  • Cas Kopmels JJA 3000m
  • 9:07,24
  • Lara Weghorst MJA Ver
  • 5,38
  • Coen Huizer JJA 110mH
  • 16,29
  • Annes Adimi JJA 400m
  • 51,84
  • Ilse Knevel MJA Hoog
  • 1,55
  • Thijs Houbiers JJA 800m
  • 1:58,86
  • Marnix van der Burg JJA 100m
  • 11,38
  • Bobet Kloosterman MJA 800m
  • 2:22,05
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Atl...ns Team 1 11,38 -0.7 m/s11,22 715
    12 Thijmen Nouwens Leiden Atl...ns Team 1 12,14 +0.2 m/s11,91 0
    21 Liam Timmerman Leiden Atl...ns Team 2 13,20 +0.7 m/s13,50 357
    22 Levi Ari Pronk Leiden Atl...ns Team 2 13,40 +0.7 m/s12,91 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Annes Adimi Leiden Atl...ns Team 1 51,84 52,00 726
    11 Marnix van der Burg Leiden Atl...ns Team 1 54,58 52,73 0
    18 Liam Timmerman Leiden Atl...ns Team 2 1:00,51 59,00 416


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Thijs Houbiers Leiden Atl...ns Team 1 1:58,86 1:58,88 767
    7 Vincent Perquin Leiden Atl...ns Team 1 2:04,75 2:03,26 0
    13 Tim de Mooij Leiden Atl...ns Team 2 2:13,34 2:13,58 540


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Cas Kopmels Leiden Atl...ns Team 1 9:07,24 9:25,69 733
    3 Daniël van Ginkel Leiden Atl...ns Team 1 9:30,29 9:35,00 0
    14 Bas van der Meule Leiden Atl...ns Team 2 10:39,87 11:49,34 448
    19 Oliver Silk Leiden Atl...ns Team 2 11:25,90 11:50,00 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Coen Huizer Leiden Atl...ns Team 1 16,29 +0.0 m/s15,96 722
    11 Maurits Dekker Leiden Atl...ns Team 1 18,21 -0.2 m/s19,06 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Koen Prud...van Reine Leiden Atl...ns Team 1 45,20 45,46 45,94 X 45,94 --- 577
    12 Thijmen Nouwens Leiden Atl...ns Team 1 36,74 39,81 37,56 37,29 39,81 --- 0
    18 Thobian van Dijk Leiden Atl...ns Team 2 25,62 33,05 29,57 30,52 33,05 --- 382
    22 Rik van der Linde Leiden Atl...ns Team 2 27,16 30,35 30,87 28,54 30,87 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Teun Wisse Leiden Atl...ns Team 1 X 8,89 X 9,39 9,39 --- 415
    14 Rik van der Linde Leiden Atl...ns Team 2 7,49 8,40 8,55 8,25 8,55 --- 350
    17 Thobian van Dijk Leiden Atl...ns Team 2 7,57 X X X 7,57 --- 0
    Youko van der Blom Leiden Atl...ns Team 1 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Teun Wisse Leiden Atl...ns Team 1 X 35,08 37,58 X 37,58 --- 617


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Annes Adimi Leiden Atl...ns Team 1 1,70 --- 587
    14 Levi Ari Pronk Leiden Atl...ns Team 2 1,55 --- 444
    Stach van der Zeeuw Leiden Atl...ns Team 1 NM --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...ns Team 1 2,90 --- 498


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 1 5,89 5,86 6,08 6,08 +1.3 m/s--- 623
    15 Maurits Dekker Leiden Atl...ns Team 1 4,97 4,88 4,70 4,76 4,97 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 13,35 -3.4 m/s12,81 615
    13 Lieke Pauli Leiden Atl...es Team 1 14,17 -2.2 m/s13,49 0
    15 Emmy Rams Leiden Atl...es Team 2 14,68 -3.5 m/s14,47 406


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Aylan Menick Leiden Atl...es Team 1 59,84 58,32 782
    12 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 1:10,64 1:10,00 497
    13 Isabel Roeleveld Leiden Atl...es Team 1 1:11,43 1:10,00 0
    15 Emmy Rams Leiden Atl...es Team 2 1:12,13 1:10,00 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bobet Kloosterman Leiden Atl...es Team 1 2:22,05 2:19,51 764
    13 Florieke van Ek Leiden Atl...es Team 2 2:52,84 2:48,20 454


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amina Maatoug Leiden Atl...es Team 1 4:48,05 4:36,47 753
    2 Marta Moreno Leiden Atl...es Team 1 4:56,41 4:51,69 0


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 15,35 +2.1 m/s14,88 711
    6 Estela Kazatzidis Leiden Atl...es Team 2 16,58 +0.3 m/s18,00 592
    10 Isabel Roeleveld Leiden Atl...es Team 1 18,41 +0.3 m/s17,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 49,18 809
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJA 4 50,70 735
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJA 4 51,01 720
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 51,57 694
    5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 53,42 612
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 55,94 509
    7 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJA 4 59,59 375
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 DQ 0
    8 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 DNF 0
    8 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNF 0
    8 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJA 0 DNF 0
    8 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJA 0 DNF 0
    8 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNF 0
    8 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJA 0 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 31,28 29,99 31,54 28,10 31,54 --- 626
    6 Jacomijn Prins Leiden Atl...es Team 1 29,25 28,48 28,62 28,48 29,25 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 9,64 10,27 X 9,74 10,27 --- 608
    10 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 7,98 8,09 X X 8,09 --- 0
    Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 X X 21,11 22,80 22,80 --- 460
    Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 2 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ilse Knevel Leiden Atl...es Team 1 1,55 --- 779
    9 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 1,35 --- 550


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 5,38 4,94 5,15 5,38 +0.6 m/s--- 767
    5 Anne de Jong Leiden Atl...es Team 1 4,78 4,59 4,61 X 4,78 +2.1 m/s--- 0
    10 Estela Kazatzidis Leiden Atl...es Team 2 4,37 4,42 X 4,37 4,42 -0.2 m/s--- 533