Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Tomas van Wijngaarden
  • Jongens Junior A - 800m - 1:59,19
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior A - 100mH - 14,82
Kahlan Geluk
  • Meisjes Junior A - Kogel - 10,63
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 27,70
Kahlan Geluk
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Kahlan Geluk MJA Hoog
  • 1,50
  • Mardion Meulens JJA 100m
  • 11,78
  • Arther Kuwas JJA 100m
  • 11,98
  • Bas Stam JJA 3000m
  • 9:45,11
  • Ruth Vogels MJA 100m
  • 13,08
  • Tomas van Wijngaarden JJA 800m
  • 1:59,19
  • Kahlan Geluk MJA Kogel
  • 10,63
  • Ruth Vogels MJA 100mH
  • 14,82
  • Eva van Wijngaarden MJA 800m
  • 2:38,29
  • Janeiro Day JJA 400m
  • 54,30
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Mardion Meulens Rotterdam ...k Jongens 11,78 +0.2 m/s11,80 626
    9 Arther Kuwas Rotterdam ...k Jongens 11,98 +0.2 m/s11,71 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Janeiro Day Rotterdam ...k Jongens 54,30 55,00 628
    Johannes Gaba Rotterdam ...k Jongens DNF 54,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 1:59,19 2:00,00 762
    17 Christian ...ls-Valero Rotterdam ...k Jongens 2:22,80 2:26,00 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Bas Stam Rotterdam ...k Jongens 9:45,11 9:46,33 606


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Janeiro Day Rotterdam ...k Jongens 18,55 +0.0 m/s--- 543


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 36,77 35,86 36,22 X 36,77 --- 442
    Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens X X X X NM --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 8,77 X X X 8,77 --- 367


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 29,87 31,41 32,73 X 32,73 --- 536


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 2,60 --- 404


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 13,08 -2.2 m/s13,11 662
    Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes DNS 13,11 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 1:09,52 1:11,00 522


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 2:38,29 2:38,00 586
    12 Lora Poposka Rotterdam ...k Meisjes 2:48,57 2:38,00 0


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 14,82 +2.1 m/s16,00 769


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 10,15 10,29 X 10,63 10,63 --- 632


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 27,49 23,14 27,70 22,36 27,70 --- 550


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 4,26 4,26 4,26 +0.0 m/s--- 492