Vereniging 'AV `47' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Stephan van der Jagt
  • Jongens Junior A - 400m - 51,66
Sander van Vliet
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75

Hoogtepunten

Hans Harting JJA 110mH
  • 16,58
  • Thomas Wassenaar JJA Kogel
  • 10,76
  • Sander van Vliet JJA Hoog
  • 1,75
  • Stephan van der Jagt JJA 400m
  • 51,66
  • Daan Schuurman JJA Polshoog
  • 3,00
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Thomas Wassenaar AV `47 Jongens 12,76 +0.7 m/s12,91 434
    20 Tijs Konijn AV `47 Jongens 12,87 -2.2 m/s12,10 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Stephan van der Jagt AV `47 Jongens 51,66 51,32 733


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Thijs Folkers AV `47 Jongens DNF --- 0
    Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens DNF 2:17,25 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens 11:02,89 --- 390


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Hans Harting AV `47 Jongens 16,58 -0.2 m/s16,35 696
    Thijs Folkers AV `47 Jongens DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Mitchell Ket AV `47 Jongens 34,78 31,56 30,87 34,72 34,78 --- 410
    20 Tim Blanken AV `47 Jongens 29,77 29,79 31,77 27,82 31,77 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Thomas Wassenaar AV `47 Jongens 9,83 10,76 10,17 X 10,76 --- 515
    10 Mitchell Ket AV `47 Jongens 10,12 10,21 9,88 10,47 10,47 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Daan Schuurman AV `47 Jongens 24,31 25,73 25,46 23,19 25,73 --- 408


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Sander van Vliet AV `47 Jongens 1,75 --- 634


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Daan Schuurman AV `47 Jongens 3,00 --- 528


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Stephan van der Jagt AV `47 Jongens 5,06 5,49 5,43 5,39 5,49 +1.0 m/s--- 488
    11 Daan Schuurman AV `47 Jongens X 5,25 X 5,41 5,41 +2.1 m/s--- 0