Vereniging 'PAC' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Aimane Benchellal
  • Jongens Junior A - 800m - 1:59,53
Mark Heiden
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,27
Daan Spiljard
  • Jongens Junior A - 110mH - 15,38
Finnian van der Steenhoven
  • Jongens Junior A - Speer - 52,18
Mattijs Mols
  • Jongens Junior A - Kogel - 18,46
Joris Pals
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,49
Joris Pals
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 56,07
Jeroen Poiesz
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Bruno Oele
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Alexander Schrage
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Daan Spiljard
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,30
Janine Verhaar
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,40
Noa Wingbermuhle
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:00,13
Maartje Arnold
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:21,65
Femke Frijters
  • Meisjes Junior A - 100mH - 15,34
Alida van Daalen
  • Meisjes Junior A - Kogel - 14,85
Lotte Smink
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 47,38
Anne Zuijdgeest
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,60
Femke Frijters
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,50

Hoogtepunten

Anne Zuijdgeest MJA Hoog
  • 1,60
  • Lotte Smink MJA Kogelsl
  • 47,38
  • Daan Spiljard JJA 110mH
  • 15,38
  • Alida van Daalen MJA Kogel
  • 14,85
  • Janine Verhaar MJA 100m
  • 12,40
  • Joris Pals JJA Kogelsl
  • 56,07
  • Daan Spiljard JJA Polshoog
  • 4,30
  • Mark Heiden JJA 110mH
  • 14,27
  • Femke Frijters MJA Ver
  • 5,50
  • Mattijs Mols JJA Kogel
  • 18,46
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 11,67 -0.7 m/s11,69 650
    9 Aron Schott PAC Jongens Team 1 11,98 -0.7 m/s11,61 0
    16 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 12,61 -2.2 m/s12,20 461
    19 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 12,81 +0.7 m/s12,55 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 54,27 56,01 629
    12 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 55,54 56,00 582
    15 Erik Stok PAC Jongens Team 1 58,47 56,70 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Aimane Benchellal PAC Jongens Team 1 1:59,53 1:58,50 756
    4 Alex Taal PAC Jongens Team 1 2:01,91 2:04,13 0
    8 Natnael Meij PAC Jongens Team 2 2:04,84 2:05,31 667
    Tjebbe Hemler PAC Jongens Team 2 DNF 2:06,55 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 9:32,02 9:36,42 648
    5 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 9:36,58 9:19,33 0
    13 Pascal Doornhein PAC Jongens Team 2 10:35,36 10:52,41 460
    17 Tim Koning PAC Jongens Team 2 11:14,14 11:03,55 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 14,27 +0.0 m/s13,92 930
    2 Daan Spiljard PAC Jongens Team 1 15,38 +0.0 m/s15,16 0
    14 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 18,84 +0.0 m/s--- 523


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Finnian va...teenhoven PAC Jongens Team 1 52,18 X X X 52,18 --- 662
    13 Bruno Oele PAC Jongens Team 2 37,90 28,91 34,07 33,77 37,90 --- 459
    19 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 32,47 32,03 32,44 31,25 32,47 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Mattijs Mols PAC Jongens Team 1 17,43 16,79 18,05 18,46 18,46 --- 985
    2 Joris Pals PAC Jongens Team 1 13,49 X X 13,49 13,49 --- 0
    19 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 5,44 5,20 5,91 4,75 5,91 --- 122


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Joris Pals PAC Jongens Team 1 55,31 56,07 54,78 55,63 56,07 --- 885


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeroen Poiesz PAC Jongens Team 1 1,80 --- 680
    3 Bruno Oele PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
    3 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,75 --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daan Spiljard PAC Jongens Team 1 4,30 --- 884


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 5,77 5,93 5,45 5,93 +1.3 m/s--- 589
    7 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 5,49 5,60 5,26 5,84 5,84 +1.4 m/s--- 0
    12 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 5,25 5,26 5,10 5,26 5,26 +0.5 m/s--- 434


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janine Verhaar PAC Meisjes Team 1 12,40 -3.4 m/s12,15 791
    5 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 13,11 -3.4 m/s13,02 0
    12 Linde Sluimer PAC Meisjes Team 2 14,06 -3.5 m/s13,97 499


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 1:00,13 1:00,36 773
    7 Sanne van Beek PAC Meisjes Team 1 1:04,10 1:05,35 0
    11 Maysoun Juliana PAC Meisjes Team 2 1:10,16 1:08,86 507


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maartje Arnold PAC Meisjes Team 1 2:21,65 2:24,00 769
    5 Sanne van Beek PAC Meisjes Team 1 2:27,08 2:26,51 0
    10 Kiira Kans PAC Meisjes Team 2 2:44,65 2:38,00 525


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Silke Brakkee PAC Meisjes Team 1 5:13,08 4:55,00 599


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Femke Frijters PAC Meisjes Team 1 15,34 +2.1 m/s14,55 712
    4 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 15,60 +2.1 m/s17,00 0
    7 Linde Sluimer PAC Meisjes Team 2 16,85 +2.1 m/s17,05 568


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 49,18 809
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJA 4 50,70 735
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJA 4 51,01 720
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 51,57 694
    5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 53,42 612
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 55,94 509
    7 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJA 4 59,59 375
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 DQ 0
    8 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 DNF 0
    8 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNF 0
    8 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJA 0 DNF 0
    8 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJA 0 DNF 0
    8 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNF 0
    8 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJA 0 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Meike Kroon PAC Meisjes Team 1 29,40 28,35 28,34 29,64 29,64 --- 592
    7 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 2 24,09 26,12 25,62 24,50 26,12 --- 526
    11 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 14,29 20,19 15,12 14,14 20,19 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 14,29 14,85 14,30 X 14,85 --- 886
    6 Meike Kroon PAC Meisjes Team 1 X 9,08 8,92 9,26 9,26 --- 0
    7 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 2 8,01 8,92 8,66 8,76 8,92 --- 514


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lotte Smink PAC Meisjes Team 1 47,38 44,69 46,98 45,15 47,38 --- 847
    7 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 2 17,95 15,33 21,04 12,32 21,04 --- 426


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 1,60 --- 832
    8 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 1 1,40 --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Femke Frijters PAC Meisjes Team 1 5,50 5,42 5,30 5,50 +1.0 m/s--- 794
    6 Kristina Tergau PAC Meisjes Team 1 4,60 4,71 4,57 X 4,71 +0.4 m/s--- 0