Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Joep Merx
  • Jongens Junior A - 100m - 11,51
Nelson Johnson
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:28,12
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior A - 110mH - 15,50
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior A - Speer - 55,84
Mark van der Linden
  • Jongens Junior A - Speer - 51,80
Navaro doulani Aboikonie
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,20
Merlijn van Rensbergen
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,10
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior A - Ver - 6,66
Navaro doulani Aboikonie
  • Jongens Junior A - Ver - 6,63
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,66
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:22,77
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:03,43
Bente Valk
  • Meisjes Junior A - Speer - 32,68
Denise de Does
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Grace - Ann Pronk MJA 400m
  • 1:01,24
  • Benjamin Coolen JJA Polshoog
  • 4,20
  • Fréderique Post MJA 100m
  • 12,66
  • Merlijn van Rensbergen JJA 110mH
  • 15,99
  • Tosca Smit MJA Hoog
  • 1,50
  • Rosa Ellens MJA 800m
  • 2:22,77
  • Ferrie Hamer JJA 110mH
  • 15,90
  • Merlijn van Rensbergen JJA Polshoog
  • 4,10
  • Benjamin Coolen JJA 110mH
  • 15,50
  • Denise de Does MJA Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Joep Merx Haag Atlet...ns Team 1 11,51 -0.7 m/s11,25 685
    7 Alexander Nijenhuis Haag Atlet...ns Team 1 11,77 +0.2 m/s11,70 0
    14 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 2 12,35 +0.2 m/s11,70 511
    Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 DNS 12,50 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 52,98 52,50 679
    8 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 53,72 52,50 0
    Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 2 DNF 55,00 0
    Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 DNF 58,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Sander van Bemmelen Haag Atlet...ns Team 1 2:05,31 2:01,00 660
    11 Mark Dullaart Haag Atlet...ns Team 1 2:07,97 2:04,00 0
    Alec van Straten Haag Atlet...ns Team 2 DNF 2:20,00 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 9:28,12 9:10,00 661
    7 Friso Lyppens Haag Atlet...ns Team 2 9:41,31 9:55,00 618
    9 Boaz van de Schaaf Haag Atlet...ns Team 1 10:11,80 9:55,00 0
    10 Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...ns Team 2 10:15,90 10:10,00 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 15,50 +0.0 m/s14,99 797
    5 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 15,90 +0.0 m/s14,99 0
    6 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 15,99 -0.2 m/s16,00 750


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 49,94 55,84 54,02 52,86 55,84 --- 709
    3 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 51,80 X 44,03 X 51,80 --- 0
    9 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 2 44,27 41,69 44,07 41,13 44,27 --- 554


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 12,36 12,84 12,65 13,01 13,01 --- 666
    7 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 11,84 11,03 X 11,08 11,84 --- 0
    11 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 2 9,70 10,18 10,06 10,02 10,18 --- 473


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 X 28,41 X X 28,41 --- 459


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Navaro dou...Aboikonie Haag Atlet...ns Team 1 1,75 --- 634
    7 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 1,70 --- 0
    7 Tim Stoetzer Haag Atlet...ns Team 2 1,70 --- 587
    Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 4,20 --- 858
    3 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 4,10 --- 833


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 6,66 6,54 X 6,16 6,66 +1.7 m/s--- 749
    2 Navaro dou...Aboikonie Haag Atlet...ns Team 1 6,63 6,48 6,49 6,63 +0.0 m/s--- 0
    Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 2 X X X X NM --- 0
    Favour Abu Haag Atlet...ns Team 2 - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Fréderique Post Haag Atlet...es Team 1 12,66 -3.4 m/s12,50 740
    8 Strea Ajise Haag Atlet...es Team 2 13,50 -2.2 m/s13,15 589
    9 Felicia Vogeland Haag Atlet...es Team 2 13,68 -2.2 m/s13,31 0
    10 Marlous Hagemann Haag Atlet...es Team 1 13,99 -3.4 m/s13,10 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Grace - Ann Pronk Haag Atlet...es Team 1 1:01,24 1:00,25 739
    8 Hedda van Dort Haag Atlet...es Team 1 1:04,13 1:01,30 0
    9 Esther van der Pijl Haag Atlet...es Team 2 1:04,83 1:02,20 638


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rosa Ellens Haag Atlet...es Team 1 2:22,77 2:18,00 755
    7 Annabel Beckers Haag Atlet...es Team 2 2:36,33 2:32,00 605
    9 Sophia de ...y Fortman Haag Atlet...es Team 1 2:38,83 2:32,00 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Rosa Ellens Haag Atlet...es Team 1 5:03,43 4:45,00 655
    7 Sophia de ...y Fortman Haag Atlet...es Team 1 5:30,45 5:10,00 0
    Annabel Beckers Haag Atlet...es Team 2 DNF 5:10,00 0


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 17,58 +2.1 m/s17,20 507
    13 Noor Kuiper Haag Atlet...es Team 1 20,62 +2.1 m/s16,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 49,18 809
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJA 4 50,70 735
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJA 4 51,01 720
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 51,57 694
    5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 53,42 612
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 55,94 509
    7 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJA 4 59,59 375
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 DQ 0
    8 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 DNF 0
    8 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNF 0
    8 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJA 0 DNF 0
    8 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJA 0 DNF 0
    8 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNF 0
    8 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJA 0 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Bente Valk Haag Atlet...es Team 1 32,68 24,85 25,99 20,37 32,68 --- 646
    4 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 25,55 23,95 23,24 31,39 31,39 --- 0
    9 Janna van Burik Haag Atlet...es Team 2 X X X 22,96 22,96 --- 463


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 9,56 9,62 9,77 9,38 9,77 --- 574
    9 Janna van Burik Haag Atlet...es Team 2 8,53 7,87 8,55 8,52 8,55 --- 487
    11 Grace - Ann Pronk Haag Atlet...es Team 1 7,72 6,97 X X 7,72 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 24,09 22,64 27,06 X 27,06 --- 538


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 1,50 --- 726
    3 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 1,50 --- 0
    9 Strea Ajise Haag Atlet...es Team 2 1,35 --- 550


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Bente Valk Haag Atlet...es Team 1 4,50 4,32 4,33 4,36 4,50 +0.8 m/s--- 553
    15 Noor Kuiper Haag Atlet...es Team 1 3,60 3,62 3,63 3,48 3,63 +0.6 m/s--- 0
    Felicia Vogeland Haag Atlet...es Team 2 X X X X NM --- 0