Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lotte de Visser MJA 400m
  • 1:02,06
  • Lotte de Visser MJA 800m
  • 2:23,84
  • Ilvia Hederik MJA 1500m
  • 5:27,51
  • Deandra de Camps MJA Ver
  • 4,01
  • Deandra de Camps MJA 100mH
  • 18,47
  •  

    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Corinda den Hartog CAV Energie Meisjes 15,97 -3.5 m/s--- 238
    19 Sofia Faraoni CAV Energie Meisjes 17,59 -3.5 m/s17,12 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Lotte de Visser CAV Energie Meisjes 1:02,06 1:02,71 715


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Lotte de Visser CAV Energie Meisjes 2:23,84 2:25,89 743


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Ilvia Hederik CAV Energie Meisjes 5:27,51 5:17,31 520


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 18,47 +0.3 m/s17,75 440


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 49,18 809
    2 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJA 4 50,70 735
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJA 4 51,01 720
    4 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 51,57 694
    5 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 53,42 612
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 55,94 509
    7 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJA 4 59,59 375
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJA 4 DQ 0
    8 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJA 0 DNF 0
    8 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNF 0
    8 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJA 0 DNF 0
    8 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJA 0 DNF 0
    8 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNF 0
    8 U-Track Meisjes (4x100m) U-Track - MJA 0 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Sofia Faraoni CAV Energie Meisjes 9,87 8,49 8,49 10,07 10,07 --- 144


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Corinda den Hartog CAV Energie Meisjes 7,09 6,86 7,18 7,62 7,62 7,87 417
    13 Janneke Casteleijn CAV Energie Meisjes 3,67 4,34 4,74 4,88 4,88 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Janneke Casteleijn CAV Energie Meisjes 10,51 10,44 10,21 9,44 10,51 --- 179


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 1,20 --- 348


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 3,65 4,00 4,01 3,88 4,01 +0.0 m/s--- 425
    16 Janneke Casteleijn CAV Energie Meisjes 2,82 2,91 2,89 2,58 2,91 +1.0 m/s--- 0