Vereniging 'AV Fortuna' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Joyce Verheezen MJA 100mH
  • 19,96
  • Levi Verver JJA Kogel
  • 11,68
  • Devi Robbemond JJA Kogelsl
  • 37,04
  • Amber Aarssen MJA Speer
  • 25,67
  • Daan Verlinden JJA 800m
  • 2:08,49
  • Jelle Dijkshoorn JJA Speer
  • 45,65
  • Nikki Könemann MJA Kogelsl
  • 18,69
  • Jeroen Cox JJA 3000m
  • 9:38,20
  • Joyce Verheezen MJA Ver
  • 3,90
  • Amber Aarssen MJA 400m
  • 1:11,78
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Koen Klunder AV Fortuna...ns Team 1 12,23 -2.2 m/s12,48 534
    15 Kay Djoehari AV Fortuna...ns Team 2 12,41 -2.2 m/s11,99 499
    17 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 2 12,68 +0.7 m/s12,70 0
    Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 DQ 12,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Tobias Liezenga AV Fortuna...ns Team 1 58,20 57,69 490
    17 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 2 58,84 57,91 469


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Daan Verlinden AV Fortuna...ns Team 1 2:08,49 2:04,03 611
    15 Tobias Liezenga AV Fortuna...ns Team 1 2:16,47 2:12,55 0
    18 Remco Broere AV Fortuna...ns Team 2 2:31,98 2:38,84 312
    19 Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 2:38,38 2:31,65 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Jeroen Cox AV Fortuna...ns Team 1 9:38,20 16:59,41 628


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna...ns Team 2 45,65 44,24 42,96 42,15 45,65 --- 573
    14 Levi Verver AV Fortuna...ns Team 1 X 34,70 32,53 36,82 36,82 --- 442
    21 Koen Klunder AV Fortuna...ns Team 1 30,53 30,92 30,70 30,51 30,92 --- 0
    23 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 2 X 28,23 24,56 24,72 28,23 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Levi Verver AV Fortuna...ns Team 1 X 11,68 X X 11,68 --- 578
    16 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 2 7,83 8,15 7,26 8,36 8,36 --- 335


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Devi Robbemond AV Fortuna...ns Team 1 33,22 37,04 X X 37,04 --- 608
    8 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna...ns Team 2 X 28,38 26,37 28,11 28,38 --- 459


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna...ns Team 2 1,60 --- 492


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Devi Robbemond AV Fortuna...ns Team 1 2,50 --- 371


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Kay Djoehari AV Fortuna...ns Team 2 5,04 4,93 5,22 5,13 5,22 +4.2 m/s--- 425
    14 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 X 4,77 5,00 4,92 5,00 +0.9 m/s--- 371
    16 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 2 4,52 4,68 4,76 4,78 4,78 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Joyce Verheezen AV Fortuna Meisjes 15,84 -3.5 m/s15,23 253


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Amber Aarssen AV Fortuna Meisjes 1:11,78 1:04,40 471


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Joyce Verheezen AV Fortuna Meisjes 19,96 +0.3 m/s19,63 340
    14 Amber Aarssen AV Fortuna Meisjes 21,29 +0.3 m/s18,47 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Amber Aarssen AV Fortuna Meisjes 25,58 24,70 25,67 X 25,67 --- 518


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Nikki Könemann AV Fortuna Meisjes 17,60 18,29 18,69 17,90 18,69 --- 377


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Joyce Verheezen AV Fortuna Meisjes 3,61 3,90 3,63 3,72 3,90 +0.8 m/s--- 396