Vereniging 'Altis' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Daan Schade
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,26
Daan Schade
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 49,48
Ton van Mameren
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Ton van Mameren
  • Jongens Junior A - Ver - 6,12

Hoogtepunten

Sven Jansons JJA Kogel
  • 13,25
  • Marijn Kriegsman JJA 110mH
  • 16,44
  • Daan Schade JJA Kogelsl
  • 49,48
  • Daan Schade JJA Kogel
  • 13,26
  • Stijn van Essen JJA 800m
  • 2:02,26
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Patrick Meskes Altis Jongens Team 1 11,99 +0.2 m/s11,74 583
    Ayman Shallal Altis Jongens Team 1 DQ 12,14 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Camu Prins Altis Jongens Team 1 52,98 54,31 679
    7 Patrick Meskes Altis Jongens Team 1 53,45 53,29 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Stijn van Essen Altis Jongens Team 1 2:02,26 2:04,48 709


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Timo Klabbers Altis Jongens Team 1 11:06,00 10:15,00 382


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Marijn Kriegsman Altis Jongens Team 1 16,44 -0.2 m/s16,16 709
    10 Camu Prins Altis Jongens Team 1 16,94 -0.2 m/s17,35 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,05 802
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 44,13 797
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 45,27 729
    4 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJA 4 45,42 721
    5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 45,50 716
    6 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJA 4 45,55 713
    7 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJA 4 46,40 666
    8 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 4 46,99 634
    9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 47,05 631
    10 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJA 4 DNS 0
    10 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJA 0 DNF 0
    10 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNF 0
    10 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 DNF 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 44,47 45,82 41,92 43,62 45,82 --- 576
    11 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 X 40,27 X X 40,27 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Daan Schade Altis Jongens Team 1 13,26 13,00 12,33 X 13,26 --- 682
    4 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 13,25 11,61 12,75 X 13,25 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Daan Schade Altis Jongens Team 1 48,17 49,48 X 48,54 49,48 --- 796


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 1,80 --- 680
    11 Rengert van Dolderen Altis Jongens Team 1 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Marten Prince Altis Jongens Team 1 3,20 --- 587


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 6,12 5,67 6,07 5,91 6,12 +0.3 m/s--- 632
    8 Marijn Kriegsman Altis Jongens Team 1 5,79 5,39 X X 5,79 +1.8 m/s--- 0